ثبت نام در لیکو آکادمی

لیکو آکادمی برای بهود سطح جامعه‌ی علمی کشور قصد به ارائه‌ی یکسری دوره‌ها داره. این دوره‌ها با وجود کیفیت بالا، با قیمت مناسبی ارائه می‌شن تا با هر سطح مالی‌ای که دارید برای شما در دسترس باشن. 

در حال حاضر، می‌تونید در دوره‌ی آموزش مترجمی لیکو شرکت کنید. همین حالا ثبت‌نام کنید و مسیر تبدیل شدن به یک مترجم خبره رو شروع کنید.

درباره‌ لیکو آکادمی

لیکو بال پرواز شماست و مأموریت لیکو اینه که به عنوان پلی برای دستیابی به دانش عمل کنه. لیکو آکادمی هم برای عمل به همین شعار و دستیابی به همین هدف تأسیس شده. لیکو آکادمی قراره با ارائه‌ی دوره‌های مختلف با قیمت مناسب، به شما کمک کنه دانش و مهارت‌هایی که به دنبالشون هستید رو کسب کنید. از اونجایی که مترجم‌ها پل هستن بین ما و دنیای خارجی و دانش روز عموما به زبان انگلیسی منتشر می‌شه، لیکو آکادمی تصمیم گرفته اولین دوره‌ی خودش رو به آموزش مترجمی اختصاص بده تا با تربیت مترجم، بتونه دانش روز رو بومی‌سازی کنه.

دوره‌های لیکو آکادمی

آموزش مترجمی

برای تبدیل شدن به یک مترجم حرفه‌ای، باید به مبانی ترجمه کاملا مسلط باشید. لیکو آمادمی با ارائه اولین دوره سیستماتیک مترجمی در ایران قصد به روشن کردن که مسیر تبدیل شدن به مترجم حرفه‌ای رو بهت نشون میده

برای اطلاعات بیش‌تر کلیک کنید.

دوره‌های لیکو آکادمی

آموزش مترجمی

برای تبدیل شدن به یک مترجم حرفه‌ای، باید کاملاً به مبانی ترجمه مسلط باشید. لیکو آکادمی با ارائه اولین دوره سیستماتیک مترجمی در ایران قصد دارد مسیر تبدیل شدن به یک مترجم حرفه‌ای را روشن کند.

برای اطلاعات بیش‌تر کلیک کنید.

فرم مشاوره رایگان لیکو