لیکو آکادمی آغاز پرواز تو

لیکو آکادمی با هدف ارتقای سطح علمی جامعه، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی متناسب با نیاز بازار کرده است. این دوره‌ها با کیفیت بالا و هزینه‌ی پایین، برای همه‌ی افراد با هر سطح مالی‌ای در دسترس هستند.

آموزش آنلاین و دوره های آموزشی آنلاین در همه رشته ها

درباره‌ لیکو آکادمی

آیا می‌خواهید خیلی سریع، دانش و مهارت‌هایی که دوست دارید را یاد بگیرید و به جدیدترین اطلاعات و تغییرات حوزه‌های مختلف دسترسی پیدا کنید و به روز باشید؟ یا با صرف هزینه‌ی پایین و زمان کم، در دوره‌های آموزشی کاربردی و جامع متناسب با نیاز بازار شرکت کنید و پس از شرکت گواهی پایان دوره هم دریافت کنید؟

اگر جواب شما به این سوالات بله است، لیکو آکادمی، آکادمی تخصصی آنلاین شماست. لیکو آکادمی، با هدف ارتقای سطح علمی جامعه‌، اقدام به ارائه دوره‌های آنلاین متنوع در زمینه‌های مختلف کرده است. شما می‌توانید به راحتی و در هر زمان و مکانی، از طریق آموزش مجازی، به این دوره‌ها دسترسی پیدا کنید و دانش و مهارت‌هایی را که می‌خواهید یاد بگیرید.

لیکو آکادمی، علاوه بر ارائه دوره‌های تخصصی، قصد تهیه دوره‌های رایگان با کیفیت را نیز دارد. از اهداف مهم آکادمی آنلاین تخصصی لیکو در دسترس قرار دادن آموزش‌ها برای تمام مردم در گروه‌های سنی مختلف است. ما معتقدیم که هیچکس نباید به خاطر شرایط مالی و یا موقعیت مکانی از آموزش‌ باز بماند و باور داریم که می‌توانیم این هدف را به سرانجام برسانیم.

بیشتر بخوانید بستن

دوره‌های لیکو آکادمی

آموزش مترجمی

برای تبدیل شدن به یک مترجم حرفه‌ای، باید به مبانی ترجمه کاملا مسلط باشید. لیکو آمادمی با ارائه اولین دوره سیستماتیک مترجمی در ایران قصد به روشن کردن که مسیر تبدیل شدن به مترجم حرفه‌ای رو بهت نشون میده

چرا لیکو آکادمی؟


کیفیت بالا و به روز بودن دوره‌


هزینه پایین و زمان کم برای تکمیل دوره‌ها


محتوای جذاب و کاربردی


مدرسان مجرب و متخصص


ارزیابی دقیق و منصفانه دانشجویان


گواهی پایان دوره


پشتیبانی فنی و آموزشی


امکان ارتباط با دیگر دانشجویان و مدرسان


امکان مشاهده و دانلود دوره‌ها


امکان شرکت در پروژه‌ها و تمرین‌ها


امکان دریافت بازخورد و راهنمایی از مدرسان


امکان مشاوره و رفع اشکال حین دوره


امکان استفاده از تخفیف‌ها و امتیازات ویژه


امکان همکاری در فروش و کسب درآمد

فرم مشاوره رایگان لیکو