خلاصه نویسی با گارانتی تضمینی و قیمت مناسب

سایت ویرایش و خلاصه‌نویسی آنلاین لیکو، سریع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران با پشتیبانی شبانه‌روزی ویراستاران تخصصی و موسسات ویراستاری زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، بهترین و ارزانترین خدمات خلاصه‌نویسی متن را در تمامی رشته‌ها ارائه می‌دهد؛ خلاصه‌نویسی متن فارسی و خلاصه‌نویسی متن انگلیسی را با خیال راحت به ما بسپارید.

خدمات خلاصه نویسی

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره خلاصه نویسی

بهترین و ارزان‌ترین خدمات خلاصه نویسی در کوتاه‌ترین زمان

تصور کنید که مقالات یا کتاب‌های فراوانی هستند که باید مطالعه نمایید، اما زمان یا حوصله برای خواندن تمامی آن‌ها را ندارید، یا به خلاصه‌ای کاربردی و مفید از مقاله یا پایان‌نامه خود نیازمندید ولی فرصت انجام آن را نیز ندارید. چه احساسی خواهید داشت؟ با من همراه شوید که خدمات خلاصه‌نویسی لیکو، راه‌حل مسئله شماست.

خلاصه‌های مرغوب می‌توانند شما را از خواندن حجم زیادی از مقالات و کتاب‌ها بی‌نیاز سازند و به شما کمک کنند تا در زمان خود صرفه‌جویی نمایید. اما، خلاصه‌نویسی مرغوب، مهارتی است و ویراستار باید ضمن کاهش حجم متن، محتوای اصلی را حفظ نموده و تصویری کامل از آن ارائه دهد. لیکو ویراستاران متخصصی را برگزیده است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، خلاصه‌هایی مفید و باکیفیت را تهیه نموده و با قیمتی مناسب و ارزان، تقدیم شما کند. در ضمن، برای جلوگیری از سرقت ادبی، خدمات پارافریز نیز ارائه می‌دهیم.  

سرعت لیکو بی‌مانند است و با خدمات سریع ما، می‌توانید حتی تا بیست صفحه در روز دریافت نمایید. تا خیال شما از کیفیت بالای خدمات ما آسوده باشد، نمونه‌ای رایگان را در اختیارتان قرار می‌دهیم. علاوه بر این، هر زمان که بخواهید می‌توانید از طریق وب‌سایت در جریان مراحل کار قرار گرفته و با ویراستار خود در ارتباط باشید تا از پیشرفت سفارش خود مطمئن شوید.

می‌توانید بسته به حجم سفارش خود، از پرداخت اقساطی بهره‌مند شوید تا دیگر نگرانی‌ای بابت هزینه نداشته باشید. همچنین، لیکو دارای گارانتی بوده و در صورت عدم رضایت، امکان بازگشت وجه نیز وجود دارد و کل مبلغ دریافتی بدون دشواری به شما بازگردانده می‌شود. بهترین کیفیت، حق شماست؛ بهترین‌ها را از لیکو بخواهید.

بیشتر بخوانید بستن

نمونه خلاصه نویسی درست

مثال زیر نشان می‌دهد که یک خلاصه خوب چیست و چگونه یک خلاصه بد نکات اصلی را از دست می‌دهد و نسخه بسیار مختصر از متن اصلی را به ارمغان می‌آورد.

متن اصلی

این متن اصلی باربارا گراهام برگرفته است از “آینده عشق، بوسه عاشقانه خداحافظی، زمان واقعی است.”

آنچه در فرهنگ ما غیرمعمول است، سرسپردگی شدید ما به این باور است که عشق رمانتیک و ازدواج باید مترادف باشند. با شروع از جورج و مارتا، از طریق اوزی و هریت تا به امروز، ما خستگی‌ناپذیر تلاش کرده‌ایم تا هیجان را رسمی، عقلانی، قانونی، سیاسی و سالم‌سازی کنیم. این ممکن است با ریشه های خالصانه ما و همچنین تمایل ما به ساده سازی بیش از حد ارتباط داشته باشد. در هر صورت، این تلاش برای ارضای تمام خواسته های متناقض ما در زیر چتر زناشویی باید در بستر تاریخی قرار گیرد تا به درستی درک شود.

خلاصه غیر قابل قبول

در اینجا می‌بینیم که خلاصه زیر از کلمات زیادی از متن اصلی استفاده می کند و ایده اصلی متن اصلی را ارائه نمی دهد:
مثال جروژ و مارتا و آزی و هریت ما رستاخیز را رسمی، عقلانی و قانونی کرده‌ایم. به همین دلیل ما یک ایده بسیار تاریخی از عشق، ازدواج و عاشقانه داریم.

خلاصه قابل قبول

خلاصه زیر تصویر روشنی از متن اصلی ارائه می‌کند:
گرایش ما به ساده‌سازی بیش از حد ایده عشق و ازدواج عاشقانه را به هم ریخته است. با توجه به داستان‌های گذشته، جامعه ما بر این باور است که عشق پرشور همیشه منجر به ازدواج شاد می‌شود.

انواع خدمات خلاصه نویسی در لیکو

خلاصه انتزاعی

این یک نسخه پیشرفته از خلاصه‌سازی است که با استفاده از تکنیک‌های زبان طبیعی ایجاد می‌شود، در واقع نویسنده مفهومی را که درک کرده است به صورت خلاصه در برگه می‌آورد. در این نوع از خدمات تجزیه و تحلیل عمیقی به کار گرفته شده و جملات مربوطه بر اساس نتایج تجزیه و تحلیل متن ارائه می‌شوند. این روش در درجه اول برای اسنادی مفید است که به منظور انتشار یا توزیع انبوه تهیه می‌شوند.

خلاصه استخراجی

ما مرتبط ترین جملات را از سندهای شما استخراج می‌کنیم تا بتوانید به سرعت ایده‌های اصلی را بدون صرف زمان ارزشمند برای مطالعه کل سند درک کنید. ما یک نسخه خلاصه شده از محتوای شما را ارائه می‌دهیم و آن را مطابق با انتخاب شما سفارشی می‌کنیم

با استفاده از خدمات خلاصه نویسی لیکو به سرعت حجم زیادی از متن را کوتاه‌تر و خلاصه کنید. متن‌ها در لیکو با استفاده از تکنیک‌های خلاصه‌سازی پردازش زبان طبیعی و تخصص انسانی برای ارائه مطابق با نیاز شما خلاصه میشوند.

درباره لیکو

درباره لیکو

تا به حال اسم پرنده‌ای به نام لیکو را شنیده‌اید؟ لیکو پرنده‌ای زرنگ، چابک و مشهور به سرعت است که به صورت جمعی در جنوب ایران زندگی می‌کند. ما لیکوییم؛ چابک، سریع و آماده خدمت‌رسانی!

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

چرا لیکو را انتخاب کنیم؟

کیفیت مثال زدنی

سرعت بی‌نظیر

قیمت استثنایی

خدمات پس از فروش فراموش نشدنی

و کلی چیز باحال دیگه...

خدمات لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

چرا خلاصه نویسی را به لیکو بسپاریم؟

طبق آمار سالانه حدود ۳.۵ میلیون کتاب غیرداستانی جدید و ۵ میلیون مقاله آکادمیک جدید منتشر می‌شود. مطالب و اطلاعات به قدری زیاد و تخصصی شده‌اند که در هر حوزه یا زمینه تخصصی هزاران مقاله و ده‌ها و شاید صدها کتاب باکیفیت وجود دارد و خواندن و اشراف به آن‌ها حتی اگر ممکن باشد، زمان زیادی از ما می‌گیرد. بنابراین نیاز به خلاصه‌های باکیفیت از کتاب‌ها، مقالات و پایان‌نامه‌ها از هر وقت دیگری بیش‌تر است.

هدف از خلاصه ارائه یک نسخه مختصر و مفید از متن اصلی است که هم یک تصویر کلی از متن ارائه دهد و هم کاهش حجم قابل توجهی داشته باشد تا خواننده بتواند کلیه مفاهیم مطرح شده در متن اصلی را درک کند، بدون اینکه مجبور باشد وقت خود را به خواندن یکسری متن طولانی اختصاص دهد. تهیه چنین متنی نیازمند افرادی است که علاوه بر توانایی بالا در نوشتن متون مختصر و مفید، با حوزه‌ مقاله یا کتاب نیز آشنایی داشته باشند.

سایت ویرایش آنلاین لیکو با شش سال طولانی در زمینه خدمات زبانی متخصصانی را گرد هم آورده است تا در سریع‌ترین زمان و با به‌صرفه‌ترین قیمت، بهترین خدمات خلاصه‌نویسی را به شما ارائه دهد. با خیال راحت سفارشات خلاصه‌نویسی خود را به لیکو بسپارید و باکیفیت‌ترین خلاصه‌ کتاب‌، مقاله و پایان‌نامه مدنظرتان را با ارزان‌ترین قیمت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید بستن

قیمت خلاصه نویسی

برآورد هزینه و قیمت خلاصه نویسی، به عواملی مثل سرعت، زبان، کیفیت و رشته مربوطه بستگی دارد.

برای مثال قیمت خلاصه نویسی انگلیسی از قیمت خلاصه نویسی فارسی به دلیل پیچیدگی زبان انگلیسی و کمبود متخصص در این حوزه، بیشتر است.
برای محاسبه دقیق قیمت به صفحه تعرفه‌های لیکو مراجعه کنید.

محاسبه قیمت ویرایش

"*" indicates required fields

تصویر نحوه ثبت سفارش ویرایش لیکو

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

روند ثبت سفارش ویرایش لیکو
روند ثبت سفارش ویرایش لیکو

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

هزینه خلاصه نویسی یک کتاب چگونه محاسبه می شود؟

هزینه خلاصه نویسی کتاب در پلتفرم لیکو با توجه به زبان موردنظر، حجم کتاب و حجم مورد نظر شما پس از خلاصه شدن محاسبه میشود. برای مشاهده قیمت خلاصه نویسی کتاب بر روی لینک کلیک کرده و فایل خود را آپلود کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن قیمت خلاصه نویسی کتاب مورد نظر برای شما ارسال شود.

هزینه خلاصه نویسی فوری متن در پلتفرم لیکو چگونه محاسبه می شود؟

هزینه خدمات خلاصه نویسی فوری و خلاصه نویسی موشکی در پلتفرم لیکو با توجه به به زبان مورد نظر، حجم کتاب، پیچیدگی و سطح سختی متن و زمان تحویلی می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر بر روی خدمات خلاصه نویسی فوری و خلاصه نویسی موشکی کلیک کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

آیا خلاصه نویسی از روی فایل صوتی هم انحام می‌دهید؟

بله برای کسب اطلاعات درمورد قیمت و نحوه انجام کار با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 

آیا در پلتفرم لیکو خلاصه نویسی متون انگلیسی هم انجام می‌شود؟

بله. در پلتفرم لیکو خدمات خلاصه نویسی متون به دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه می‌شود.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی شما را نه فقط برای خدمات خلاصه نویسی برای تمامی خدمات ویرایش و ترجمه تضمین می‌کنیم.

برای استفاده از خدمات خلاصه نویسی نیاز به مشاوره واطلاعات بیش‌تری دارم.

برای کسب اطلاعات با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 

فرم مشاوره رایگان لیکو