پارافریز با گارانتی تضمینی و قیمت مناسب

سایت ویرایش و پارافریز آنلاین لیکو، سریع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران با پشتیبانی شبانه‌روزی ویراستاران تخصصی و موسسات ویراستاری زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، بهترین و ارزانترین خدمات پارافریز متن را در تمامی رشته‌ها ارائه می‌دهد؛ پارافریز متن فارسی و پارافریز متن انگلیسی را با خیال راحت به ما بسپارید.

خدمات پارافریز

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره پارافریز

بهترین و ارزان‌ترین خدمات پارافریز در کوتاه‌ترین زمان

فرض کنید که برای نگارش مقاله‌تان زحمت می‌کشید و پس از ارسال آن، متهم به سرقت ادبی و کاهش شهرت و اعتبار می‌شوید. چه حسی به شما دست می‌دهد؟ اجازه دهید خدمات پارافریز لیکو را به شما معرفی کنم. اگر می‌خواهید مقاله‌تان را با بهترین کیفیت ویرایش کنید تا هیچ سرقت ادبی‌ای رخ ندهد، لیکو بهترین گزینه برای شماست.

پارافریز کاری ساده نیست و نیاز به تخصص دارد. لیکو ویراستاران حرفه‌ای‌اش را از میان بهترین‌ها انتخاب کرده تا شما با اطمینان کامل، بهترین کیفیت را دریافت کنید. ویراستاران لیکو برای پارافریز، از معتبرترین ابزارهای بررسی سرقت ادبی مانند iThenticate  استفاده می‌کنند تا مقاله یا پایان‌نامه‌تان را به گونه‌ای ویرایش کنند که سرقت ادبی به حداقل برسد و با خیال راحت آن را منتشر کنید.

علاوه بر پارافریز، خدمت دیگری که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، خلاصه‌نویسی یا ویرایش نیتیو برای انوع مقالات و کتاب‌ها است که تمامی رشته‌ها را پوشش می‌دهد.

اگر تمایل داشته باشید، می‌توانیم ۱۵۰ کلمه اول سفارشتان را به عنوان نمونه‌ای رایگان پارافریز کنیم تا خودتان کیفیت استثنایی خدمات لیکو را مشاهده کنید. 

شما می‌توانید در جریان سفارشتان با ویراستارتان در ارتباط باشید و نکات مورد نظرتان را به او اطلاع دهید. ما می‌دانیم که محرمانگی مقاله و اطلاعات شما چقدر مهم است، بنابراین از این نظر نیز نگران نباشید. 

لیکو ارزان‌ترین قیمت‌های پارافریز را ارائه می‌دهد و اگر نمی‌خواهید هزینه کل سفارش را یکجا پرداخت کنید، می‌توانید به صورت اقساطی پرداخت کنید. همچنین از طریق لیکوشاپ می‌توانید مقالات خود را به راحتی بفروشید و درآمد کسب کنید. لیکو بهترین خدمات پارافریز مقاله و پایان‌نامه را ارائه می‌دهد و پارافریز تا لحظه‌ی چاپ یا تایید مقاله یا پایان‌نامه‌تان را تضمین می‌کند.

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا به حال اسم پرنده‌ای به نام لیکو را شنیده‌اید؟ لیکو پرنده‌ای زرنگ، چابک و مشهور به سرعت است که به صورت جمعی در جنوب ایران زندگی می‌کند. ما لیکوییم؛ چابک، سریع و آماده خدمت‌رسانی!

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

چرا لیکو را انتخاب کنیم؟

کیفیت مثال زدنی

سرعت بی‌نظیر

قیمت استثنایی

خدمات پس از فروش فراموش نشدنی

و کلی چیز باحال دیگه...

خدمات لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

چرا پارافریز را به لیکو بسپاریم؟

بسیاری از افراد هنگام نوشتن مقاله یا پایان‌نامه برای بالا بردن بار علمی و اعتبار نوشته خود از جملات یا گفته‌های افراد شناخته‌شده استفاده می‌کنند. اما به کار بردن این سخنان بدون پارافریز نادرست بوده و در نهایت اتهام سرقت ادبی را متوجه نویسنده می‌کند.

سرقت علمی نه تنها به کل اعتبار نویسنده را زیر سوال می‌برد، بلکه موجب عدم پذیرش مقاله یا پایان‌نامه او نیز می‌شود. پارافریز متن در واقع بازسازی دوباره آن است بدون اینکه معنا و مفهوم اصلی تغییر کند. به عبارت دیگر در پارافریز مقاله ایده‌ها و سخنان دیگران را با واژگان خودمان بیان می‌کنیم. شاید تصور کنید پارافریز صرفا جابه‌جایی چند کلمه در متن است و نیاز به تخصص ندارد، اما نحوه انجام پارافریز به این سادگی‌ها نیست و پارافریز متن فارسی یا انگلیسی نیازمند یک ویراستار ماهر است.

سایت ویرایش آنلاین لیکو با شش سال طولانی در زمینه خدمات زبانی متخصصانی را گرد هم آورده است تا در سریع‌ترین زمان و با به‌صرفه‌ترین قیمت، بهترین خدمات ویرایش نیتیو را به شما ارائه داده و به شما در چاپ مقالاتتان کمک کند. با خیال راحت ویرایش نیتیو مقالات خود را به لیکو بسپارید و باکیفیت‌ترین خدمات ویرایش نیتیو را با ارزان‌ترین قیمت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید بستن

قیمت پارافریز

برآورد هزینه و قیمت پارافریز، به عواملی مثل سرعت، زبان، کیفیت و رشته مربوطه بستگی دارد. برای مثال قیمت پارافریز انگلیسی از قیمت پارافریز فارسی به دلیل پیچیدگی زبان انگلیسی و کمبود متخصص در این حوزه، بیشتر است.
برای محاسبه دقیق قیمت به صفحه تعرفه‌های لیکو مراجعه کنید.

محاسبه قیمت ویرایش

"*" indicates required fields

تصویر نحوه ثبت سفارش ویرایش لیکو

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

روند ثبت سفارش ویرایش لیکو
روند ثبت سفارش ویرایش لیکو

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

پارافریز چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

پارافریز در حقیقت به معنی بازنویسی یک متن است به صورتی که معنای آن ثابت بماند. از مهم‌ترین موارد کاربرد آن، کاهش سرقت ادبی، تولید محتوای مناسب برای وب‌سایت‌ها، جلوگیری از اخطار گوگل و… است.

هزینه خدمات پارافریز پلتفرم چگونه محاسبه می‌شود؟

به طور کلی هزینه خدمات پلتفرم لیکو بر حسب تعداد کلمات متن مبدأ محاسبه می‌شود؛ ولی عواملی همچون زمینه تخصصی و سرعت موردنظر شما نیز بر هزینه تمام شده اثر می‌گذارد.

کاهش سرقت ادبی تا چه اندازه انجام می‌شود؟

با استفاده از خدمات پارافریز پلتفرم لیکو متن موردنظر تا جایی که به محتوای کلی متن آسیبی وارد نشود، بازنویسی می‌شود و تا بیشترین حد ممکن از احتمال سرقت ادبی کاهش می‌یابد.

اندازه‌گیری سرقت ادبی با چه ابزارهایی انجام می‌شود؟

IThenticate و Plagiarism Checker X ابزارهایی هستند که برای اندازه‌گیری میزان سرقت ادبی استفاده می‌شوند. این ابزارها مورد تأیید مجلات معتبر علمی هستند.

تفاوت ویرایش با پارافریز چیست؟

ویرایش یک متن قبل از پارافریز آن انجام می‌شود، در فرایند ویرایش متن ویراستار به بررسی و اصلاح متن از نظر ساختار و غلط املایی بررسی می‌کند؛ اما در فرایند پارافریز کردن متن از نظر قالب نوشتاری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ترجمه مقاله بلکه برای تمامی خدمات ترجمه تضمین می‌کنیم.

در رابطه با خدمات پارافریز لیکو به راهنمایی بیشتری نیاز دارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر همین‌الان با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو