خلاصه نویسی با گارانتی تضمینی و قیمت مناسب

سایت خلاصه‌نویسی آنلاین لیکو، سریع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران با پشتیبانی شبانه‌روزی ویراستاران تخصصی و موسسات ویراستاری زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، بهترین و ارزانترین خدمات خلاصه‌نویسی متن را در تمامی رشته‌ها ارائه می‌دهد؛ خلاصه‌نویسی متن فارسی و خلاصه‌نویسی متن انگلیسی را با خیال راحت به ما بسپارید.

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره خلاصه نویسی

بهترین و ارزان‌ترین خدمات خلاصه نویسی در کوتاه‌ترین زمان

فکر کن کلی مقاله یا کتاب رو سرت ریخته که باید بخونی اما وقت یا حوصله برای خوندن همشون نداری، یا به یه خلاصه کاربردی و مفید از مقاله یا پایان‌نامه‌ت نیاز داری ولی وقت نداری خودت انجامش بدی. چه حسی بهت دست می‌ده؟ همراهم بیا که خدمات خلاصه‌نویسی لیکو چاره‌ی کارته.

خلاصه‌های‌ خوب می‌تونن تو رو از خوندن یه حجم زیادی مقاله و کتاب بی‌نیاز کنن و کمکت کنن تو زمانت صرفه‌جویی کنی. اما خلاصه‌‌نویسی خوب یک هنره و ویراستار باید در عین کم کردن حجم متن، نکات اصلی متن رو حفظ کنه و تصویر کاملی از اون ارائه بده. برای همین لیکو ویراستاران متخصصی رو انتخاب کرده که در کم‌ترین زمان ممکن، مفیدترین و باکیفیت‌ترین خلاصه‌ها رو آماده کنن و با ارزون‌ترین و به صرفه‌ترین قیمت بازار یه خلاصه عالی بهت تحویل بدن.

سرعت لیکو نظیر نداره و با خدمات موشکی ما می‌تونی حتی تا ۲۰ صفحه در روز تحویل بگیری. برای اینکه خیالت صد درصد راحت باشه که قراره یه خلاصه عالی تحویل بگیری و ویراستاران تو کار خودشون بهترینن، یه نمونه رایگان هم در اختیارت قرار می‌دیم. به علاوه، هر وقت که بخوای می‌تونی از طریق سایت در جریان مراحل کار قرار بگیری و با ویراستارت در ارتباط باشی تا کاملا از پیشرفت سفارشت مطمئن بشی.

یکسری تخفیف و هدایا هم برات تدارک دیدیم و تازه اگه نمی‌خوای کل هزینه رو یکجا پرداخت کنی، می‌تونی بسته به حجم سفارشت از پرداخت اقساطی هم استفاده کنی تا دیگه هیچ دغدغه‌ای بابت هزینه نداشته باشی. خلاصه‌های لیکو گارانتی هم دارن تا رضایتت کاملا تضمین شده باشه، اما اگه احیانا از نتیجه کار ناراضی بودی، امکان بازگشت وجه هم وجود داره و کل هزینه دریافتی بدون دردسر بهت برگردونده می‌شه. بهترین کیفیت حق شماست؛ بهترین‌ها رو از لیکو بخواید.

بیشتر بخوانید بستن

نمونه خلاصه نویسی درست

مثال زیر نشان می‌دهد که یک خلاصه خوب چیست و چگونه یک خلاصه بد نکات اصلی را از دست می‌دهد و نسخه بسیار مختصر از متن اصلی را به ارمغان می‌آورد.

متن اصلی

این متن اصلی باربارا گراهام برگرفته است از “آینده عشق، بوسه عاشقانه خداحافظی، زمان واقعی است.”

آنچه در فرهنگ ما غیرمعمول است، سرسپردگی شدید ما به این باور است که عشق رمانتیک و ازدواج باید مترادف باشند. با شروع از جورج و مارتا، از طریق اوزی و هریت تا به امروز، ما خستگی‌ناپذیر تلاش کرده‌ایم تا هیجان را رسمی، عقلانی، قانونی، سیاسی و سالم‌سازی کنیم. این ممکن است با ریشه های خالصانه ما و همچنین تمایل ما به ساده سازی بیش از حد ارتباط داشته باشد. در هر صورت، این تلاش برای ارضای تمام خواسته های متناقض ما در زیر چتر زناشویی باید در بستر تاریخی قرار گیرد تا به درستی درک شود.

خلاصه غیر قابل قبول

در اینجا می‌بینیم که خلاصه زیر از کلمات زیادی از متن اصلی استفاده می کند و ایده اصلی متن اصلی را ارائه نمی دهد:
مثال جروژ و مارتا و آزی و هریت ما رستاخیز را رسمی، عقلانی و قانونی کرده‌ایم. به همین دلیل ما یک ایده بسیار تاریخی از عشق، ازدواج و عاشقانه داریم.

خلاصه قابل قبول

خلاصه زیر تصویر روشنی از متن اصلی ارائه می‌کند:
گرایش ما به ساده‌سازی بیش از حد ایده عشق و ازدواج عاشقانه را به هم ریخته است. با توجه به داستان‌های گذشته، جامعه ما بر این باور است که عشق پرشور همیشه منجر به ازدواج شاد می‌شود.

انواع خدمات خلاصه نویسی در لیکو

خلاصه انتزاعی

این یک نسخه پیشرفته از خلاصه‌سازی است که با استفاده از تکنیک‌های زبان طبیعی ایجاد می‌شود، در واقع نویسنده مفهومی را که درک کرده است به صورت خلاصه در برگه می‌آورد. در این نوع از خدمات تجزیه و تحلیل عمیقی به کار گرفته شده و جملات مربوطه بر اساس نتایج تجزیه و تحلیل متن ارائه می‌شوند. این روش در درجه اول برای اسنادی مفید است که به منظور انتشار یا توزیع انبوه تهیه می‌شوند.

خلاصه استخراجی

ما مرتبط ترین جملات را از سندهای شما استخراج می‌کنیم تا بتوانید به سرعت ایده‌های اصلی را بدون صرف زمان ارزشمند برای مطالعه کل سند درک کنید. ما یک نسخه خلاصه شده از محتوای شما را ارائه می‌دهیم و آن را مطابق با انتخاب شما سفارشی می‌کنیم

با استفاده از خدمات خلاصه نویسی لیکو به سرعت حجم زیادی از متن را کوتاه‌تر و خلاصه کنید. متن‌ها در لیکو با استفاده از تکنیک‌های خلاصه‌سازی پردازش زبان طبیعی و تخصص انسانی برای ارائه مطابق با نیاز شما خلاصه میشوند.

درباره لیکو

درباره لیکو

تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده خدمت‌رسانی هستیم.

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

خدمات لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

چرا خلاصه نویسی را به لیکو بسپاریم؟

طبق آمار سالانه حدود ۳.۵ میلیون کتاب غیرداستانی جدید و ۵ میلیون مقاله آکادمیک جدید منتشر می‌شود. مطالب و اطلاعات به قدری زیاد و تخصصی شده‌اند که در هر حوزه یا زمینه تخصصی هزاران مقاله و ده‌ها و شاید صدها کتاب باکیفیت وجود دارد و خواندن و اشراف به آن‌ها حتی اگر ممکن باشد، زمان زیادی از ما می‌گیرد. بنابراین نیاز به خلاصه‌های باکیفیت از کتاب‌ها، مقالات و پایان‌نامه‌ها از هر وقت دیگری بیش‌تر است.

هدف از خلاصه ارائه یک نسخه مختصر و مفید از متن اصلی است که هم یک تصویر کلی از متن ارائه دهد و هم کاهش حجم قابل توجهی داشته باشد تا خواننده بتواند کلیه مفاهیم مطرح شده در متن اصلی را درک کند، بدون اینکه مجبور باشد وقت خود را به خواندن یکسری متن طولانی اختصاص دهد. تهیه چنین متنی نیازمند افرادی است که علاوه بر توانایی بالا در نوشتن متون مختصر و مفید، با حوزه‌ مقاله یا کتاب نیز آشنایی داشته باشند.

سایت ویرایش آنلاین لیکو با شش سال طولانی در زمینه خدمات زبانی متخصصانی را گرد هم آورده است تا در سریع‌ترین زمان و با به‌صرفه‌ترین قیمت، بهترین خدمات خلاصه‌نویسی را به شما ارائه دهد. با خیال راحت سفارشات خلاصه‌نویسی خود را به لیکو بسپارید و باکیفیت‌ترین خلاصه‌ کتاب‌، مقاله و پایان‌نامه مدنظرتان را با ارزان‌ترین قیمت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید بستن

محاسبه قیمت ویرایش

"*" indicates required fields

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

هزینه خلاصه نویسی یک کتاب چگونه محاسبه می شود؟

هزینه خلاصه نویسی کتاب در پلتفرم لیکو با توجه به زبان موردنظر، حجم کتاب و حجم مورد نظر شما پس از خلاصه شدن محاسبه میشود. برای مشاهده قیمت خلاصه نویسی کتاب بر روی لینک کلیک کرده و فایل خود را آپلود کنید تا در کمترین زمان ممکن قیمت خلاصه نویسی کتاب مورد نظر برای شما ارسال شود.

 

هزینه خلاصه نویسی فوری متن در پلتفرم لیکو چگونه محاسبه می شود؟

هزینه خدمات خلاصه نویسی فوری و خلاصه نویسی موشکی در پلتفرم لیکو با توجه به به زبان موردنظر، حجم کتاب، پیچیدگی و سطح سختی متن و زمان تحویلی می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر بر روی خدمات خلاصه نویسی فوری و خلاصه نویسی موشکی کلیک کنید.

 

آیا خلاصه نویسی از روی فایل صوتی هم انحام می‌دهید؟

بله برای کسب اطلاعات درمورد قیمت و نحوه انجام کار با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 

آیا در پلتفرم لیکو خلاصه نویسی متون انگلیسی هم انجام می‌شود؟

بله، در پلتفرم لیکو خدمات خلاصه نویسی متون به دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه می‌شود.

 

برای استفاده از خدمات خلاصه نویسی نیاز به مشاوره واطلاعات بیش‌تری دارم.

برای کسب اطلاعات با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 

فرم مشاوره رایگان لیکو