ترجمه کتاب تخصصی و عمومی با گارانتی تضمینی و قیمت مناسب

سایت ترجمه کتاب آنلاین لیکو، با پشتیبانی شبانه‌روزی مترجمین مقاله تخصصی و مؤسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، با کیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ترجمه کتاب را در تمامی رشته‌ها و حوزه‌ها ارائه می‌دهد؛ ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب را با خیال راحت به ما بسپارید.

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ترجمه کتاب

بیشترین سود رو از فروش کتاب ببر

بیشترین سود رو از فروش کتاب ببر

ترجمه کتاب کار سخت و زمانبریه چون علاوه بر ترجمه متن، مترجم باید به لحن نویسنده هم مسلط بشه و اون حس و حالی که نویسنده میخواد رو به خواننده انتقال بده از طرفی قالب کلی متن و یکپارچگی اون رو هم باید حفظ کنه اگه کتاب علمی باشه هم مترجم باید به اصطلاحات و لغات تخصصی زمینه کتاب هم تسلط داشته باشه،  این فرآیند کار هر مترجمی نیست و فقط مترجم های حرفه ای و با سابقه از پس انجام این کار بر میان. از طرف دیگه حجم کتاب ها بالاست و با توجه به نحوه قیمت گذاری اکثر سایت ها هزینه ترجمه کتاب سر به فلک میکشه در نتیجه قیمت خود کتاب هم افزایش پیدا میکنه ولی تا لیکو هست دیگه نباید نگران کیفیت و قیمت تموم شده کتابت باشی.

پلتفرم لیکو با موسسات ترجمه زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مترجمان حرفه ای سراسر ایران در ارتباطه که کار شما رو برای پیدا کردن مترجم های با تجربه در زمینه ترجمه کتاب راحت کرده تا دیگه نگران کیفیت ترجمه متن کتابتون نباشید،

نگران قیمتش هم نباش چون لیکو تو تمام خدماتش مخصوصا ترجمه کتاب که بخش اصلی قیمت تموم شده کتاب رو تعیین میکنه رو با پایین ترین قیمتی که میتونی پیدا کنی ارائه میده و همین امر باعث میشه حاشیه سود شما در زمان فروش کتاب افزایش پیدا کنه.

همین الان کتابت رو بفرست تا پول بیشتری در بیاری.

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده خدمت‌رسانی هستیم.

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

خدمات ترجمه لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

ترجمه کتاب تخصصی و عمومی

کتاب یه دنیای عجیبی داره، گاهی فانتزی میشه، گاهی ترسناک و درام بعضی وقتام میشه معلم و کلی چیز جدید و تازه نشونت میده. اما کتاب خوب اونیه که وقتی بازش کردی و شروع به خوندنش کردی دیگه نتونی کنارش بذاری.

کتاب یه دنیای عجیبی داره ، گاهی فانتزی میشه، گاهی ترسناک و درام بعضی وقتام میشه معلم و کلی چیز جدید و تازه نشونت میده. اما کتاب خوب اونیه که وقتی بازش کردی و شروع به خوندنش کردی دیگه نتونی کنارش بذاری.
عجیب است که تعدادی برگه و واژه بتوانند اینگونه دنیای انسان ها را تغییر بدهند.
برای خیلی از ماها این اتفاق افتاده که یه کتابی به قدری جذاب بوده برامون که متوجه گذر زمان نشیم. اما این در مورد همه کتاب‌ها هم صادق نیست ،اون روی سکه کتاب‌هایی هستند که خوندنشون نه تنها لذت بخش که نیست بلکه گاهی اذیت کننده هم میشه. بدی قضیه‌ی جایی که تو مجبوری اون کتاب رو بخونی چون یا قراره ازش امتحان بدی یا تنها منبع معتبر و در دسترس هست که ترجمه شده .این اتفاق بیشتر زمانی می‌افته که این کتاب ، نتیجه ترجمه غیرحرفه‌ای یک سری دانشجویی نابلد به این حرفه است.
گاهی ترجمه میتواند به اثر اصلی، اعتبار و هویتی تازه بخشد؛ مانند آثار ذبیح الله منصوری که فکر میکنم خوانندگان محترم آثار او را خوانده و یا از دیگران شنیده باشند. از طرفی، ترجمه میتواند به اثر لطمه وارد آورد و از زیبایی هنر نویسنده بکاهد
ولی همیشه باید از دل ضعف‌ها و تهدیدها به دنبال فرصت باشیم و به نظرم این یه فرصت خوب برای ما هستش تا از این خلا بهره بگیریم و با کمک یک گروه حرفه ای و متخصص این کتاب‌ها رو ترجمه کنیم تا هم به دانش افزایی کمکی کرده باشیم و هم اینکه رزوممون رو تقویت کنیم

بیشتر بخوانید بستن

لیکو چطوری به شما در ترجمه کتاب کمک میکنه

ترجمه کتاب یک فرایند بسیار حساس است که مترجم علاوه بر تسلط کافی به زبان مبدا، باید در نویسندگی نیز خلاق باشد و از مراحل انتشار به خوبی آگاه باشد. مترجم باید این اطمینان را به خواننده بدهد که نسخه ترجمه شده منعکس کننده خواسته نویسنده است.
ترجمه کتاب یکی از جذاب ترین و درعین خال، سخت ترین بخش ها در ترجمه است. لذت خواندن یک کتاب به زبان اصلی غیرقابل توصیف است و مترجم کتاب باید این لذت را با حفظ محتوای اصلی، به زبان مقصد انتقال دهد تا خواننده هم به اندازه ی خود او از خواندن آن کتاب لذت ببرد.
نویسندگان مختلف، در نوشتن کتاب، لحن، بیان و سبک مخصوص به خود را دارند، و حفظ این ویژگی ها و انتقال یکپارچه آن ها در سراسر صفحات کتاب، چالشی دیگر است که مترجم ، هنکام ترجمه ی کتاب، با آن روبروست.
وفاداری به متن اصلی کتاب، بحثی است که از دوران رسانس تاکنون درمورد آن اختلاف نظر وجود دارد و هنوز هم حل نشده است. اینکه مترجم تا چه حد مجاز است که متن را تغییر دهد و این تغییر تا چه حد درست است، موضوعی است که جز خود مترجم کسی نمی تواند درمورد آن تصمیم بگیرد.
البته این مسئله بستگی به محتوا و موضوع کتاب مورد ترجمه هم دارد. مثلا کتاب های مذهبی را نمیتوان بدون وفاداری صرف به متن اصلی، ترجمه کرد، اما داستان ها و کتاب های ادبی را که سرشار از اصطاحات عامیانه هستند، جز با تغییر و اجتناب از ترجمه ی تحت اللفظی، نمیتوان ترجمه کرد
همچنین یک مترجم کتاب می‌داند چگونه لحن، ایده‌ها و تصاویر را بدون از دست دادن خاصیت اصلی ترجمه کند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که کتاب شما کاملاً مورد توجه خوانندگان بین‌المللی قرار خواهد گرفت.

چرا لیکو بهترین خدمات در زمینه ترجمه کتاب را ارائه میدهد

اولین و تنها پلتفرم تخصصی موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد

. از سال ۱۴۰۱ بخاطر نوآوری در صنعت ترجمه توی پارک علم و فناوری گیلان پذیرفته شدیم. تفاوت اصلی ما با سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه اینه که اون‌ها کلاً به صورت فریلنسری کار می‌کنند‌ اما لیکو برای اولین بار با موسسات تحت نظارت ارشاد همکاری می‌کنه که خیال شما رو از کیفیت کار راحت می‌کنه و شما می‌تونین کارهاتون را به طور قانونی پیگیری کنید.

به کارگیری مترجمان با سابقه 20 سال در تمامی رشته‌های دانشگاهی

لیکو در کنار همکاری با موسسات معتبر با مترجمان زبده و اساتید دانشگاهی به نام کشور همکاری می‌کنه تا بتونه هر متن تخصصی در تمام رشته‌ها و گرایش‍ها رو به بی‌نظیرترین شکل ترجمه و به شما ارائه بده.

سرعت بالای تحویل سفارشات ترجمه بدون دریافت هزینه فوری

.یکی از نوآوری‌ها و مزایا ما اینه که شما می‌تونین بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه در روز تحویل بگیرین و بابت این حجم بالای ترجمه هزینه‌های سرسام آوری رو پرداخت نکنین یعنی یه تیر و دو نشان که هم تو این شرایط سخت  اقتصادی کمتر هزینه کنین و هم پروژه‌هاتون رو در کمترین زمان ممکن دریافت کنین و وقت بیشتری برای سامان دادن به کارهاتون داشته باشین

افزایش ظرفیت ارائه خدمات در کشور

.از شگفتی‌های دیگه لیکو میشه به چند برابر کردن ظرفیت ارائه خدمات ترجمه در کشور اشاره کرد، با استفاده از خدمات موشکی لیکو می‌تونید تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه تحویل بگیرید یعنی در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن به خیل عظیمی از منابع دسترسی پیدا می‌کنین

ارائه بازه های زمانی مختلف تحویل بنابر نیاز شما

.لیکو این امکان رو برای شما فراهم کرده تا در هر زمان دل بخواه پروژه  ترجمه‌تون رو دریافت بکنین و منتظر نمونین. این‌ها به خاطر اهمیت و ارزشی که وقت شما برای ما داره.

ارائه نمونه رایگان

. تیم لیکو برای اثبات حسن نیتش در اول کار ۱۵۰ کلمه از سفارشات شما رو به رایگان ترجمه می‌کنه و در اختیارتون قرار می‌ده تا با طیب خاطر کارتون رو به ما بسپارین

تعامل مستقیم با موسسات و مترجیمن

 لیکو برای اینکه ترجمه های شما عاری از هرگونه اشتباهی باشه تعامل مستقیم با موسسات و مترجمین رو قرار داده که هر نکته ای لازمه در حین انجام پروژه با برقراری ارتباط راحت به اشتراک گذاشته بشه

ارائه تخفیفات و هدایای باور نکردنی

قسمت هیجان انگیز ماجرا بخش تخفیفات و هدایای کم نظیر ما برای شماست تا از خریدتون راضی باشین چون می‌دونیم که بهترین خرید اونیه که یه تخفیف خوب داشته باشه

قیمت مقرون به صرفه و قیمت گذاری براساس نوع خدمات نه جیب شما

قیمت گذاری ما برخلاف باوری که میگه هرچی پول بدی آش می‌خوری کاملاً بر اساس علم روز بازاریابیه. ما هیچ وقت دنبال اضافه دریافتی از سفارشات شما نیستیم و می‌خواهیم با کمترین هزینه لبخند رضایت رو به لباتون  بیاریم.

ارائه دادن خدمات متنوع کامل در زمینه ترجمه

ما برای حفظ ارتباط و بودن در کنار شما تمامی خدمات ترجمهه‌ای که ممکنه نیاز داشته باشین مثل: خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه تجاری، ترجمه سایت و … رو ارائه می‌دیم تا با بودن در کنار ما دیگه به کسی نیاز نداشته باشین.

ضمانت‌ بازگشت وجه و گارانتی‌های عمرانه

راستی لیکو انقدر از کیفیت خدماتش مطمئنه که از دادن هیچ تضمینی ابایی نداره و حتی کل هزینه دریافتی رو اگه ناراضی باشین بهتون برمی‌گردونه تا دل نگران کیفیت کار ترجمه‌تون نباشین.

شرایط پرداخت استثنایی و قسطی

.یه فرصت باورنکردنی که لیکو برای پرداخت سفارشات پرحجمش ایجاد کرده اینه که بر اساس یک سری توافقات با مشتریان امکان پرداخت قسطی رو فراهم کرده تا برای انجام پروژه‌های هزینه برتون دچار فشار اقتصادی نشین و فرصت‌های عالی که با این ترجمه‌ها کسب می‌شه رو از دست ندین.

سفارش دهی آسان و دلنشین بودن و محیط کاربری

. اگه سایت لیکو رو ببینین متوجه میشین که برخلاف سایت‌های خدماتی دیگه هر چیزی رو می‌خواین رو به راحتی پیدا می‌کنین و برای ثبت سفارشتون از ۷ خانه رستم نمی‌گذرین. اینطوری بدون سردرگمی و اتلاف وقت کارتون رو انجام میدین‌.

فراهم ساختن بستر کسب درآمد برای مشتریان از طریق فروش مقالات ترجمه‌ شده

لیکو همیشه به فکر اینه که بیشترین سود رو به مشتریاش بده به خاطر همین یه سیستم نوین همکاری در فروش برای پروژه‌های ترجمه شده ایجاد کرده که هر کدوم از مشتریا در کنار رفع نیازهای ترجمشون از مقالاتی که ترجمه کردن هم درآمدزایی می‌کنن و درصدی از قیمت خرید مقاله رو دریافت می‌کنن، این چیزی مثل معامله دو سرسوده.

محرمانه بودن سفارشات بدون دریافت هزینه

چیزی که لیکو رو به بهترین پلتفرم برای انجام خدمات شما   مبدل کرده اینه که بدون دریافت هیچ هزینه‌ای پروژه‌های شما رو کاملاً  محرمانه انجام میده و این یعنی اطمینان اطمینان خاطر صد در صد از محفوظ بودن اطلاعاتتون.

ارایه خدمات مکمل ترجمه ( ویرایش، پارافریز، خلاصه‌نویسی، طراحی پاورو...).

اگه به خدماتی مثل ویرایش، پارافریز، خلاصه نویسی و … برای ترجمتون نیاز داشته باشین بدون دردسر و اتلاف وقت برای پیدا کردن یه پلتفرم معتبر و قابل اعتماد دیگه، ما این نیاز شما رو هم برطرف می‌کنیم تا با خیال راحت از کیفیت صفر تا صد پروژتون رو به ما بسپارید.

بازبینی و بازخوانی مترجمین دکتری برای سفارشات حساس

.اگه پروژه مد نظرتون کاملاً تخصصی و حساس باشه ترجمه این سفارشات برخلاف سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه توسط مترجمین دکترا در رشته مرتبط با پروژه شما بازبینی می‌شه تا احتمال خطا رو به صفر برسونیم. این یعنی یه تایید و تضمین عالی از یک خدمت حرفه‌ای

تحویل فایل خدمات ترجمه در فرمت های مختلف و مد نظر شما

لیکو محدودیتی تو ارائه فرمت‌های مختلف برای فایل‌های ترجمه‌اش نداره پس می‌تونین فایلتون رو به هر شکلی که بخواین دریافت کنین بدون اینکه دردسر و دغدغه تبدیل فرمت رو داشته باشین.

آگاهی از روند سفارشات به صورت لحظه‌ای.

سیستم بی‌نظیر ما تو ثبت سفارش این امکان رو فراهم می‌کنه که لحظه به لحظه با یک نقشه راه ساده از روند سفارشتون با خبر باشین و این به خاطر اینه که ریسک روانی خرید رو برای شما تا حد ممکن کاهش بدیم

پشیبانی در تمام مراحل ثبت سفارش

حتی اگه به نظرتون توی این فرایند مشکلی وجود داشت، پشتیبانی ۲۴ ساعته لیکو این اطمینان رو به شما میده که مشکلتون در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی بشه یعنی یه سفارشِ بدون دغدغه و با خیال راحت

دارا بودن خدمات پس از فروش

چیزی که برای لیکو  تو کل این روند مهمه رضایت شماست. به خاطر همین حتی بعد اینکه سفارشتون رو دریافت کردید هم ارتباطمون رو با شما رو حفظ می‌کنیم و همیشه پیگیر نظرات و انتقاداتتون هستیم و شما را به عنوان عضوی از خانواده بزرگ لیکو  از پیشنهاد هیجان‌انگیزمون باخبر می‌کنیم‌.

سهیم کردن شما در فعالیت های خیریه و حفظ محیط زیست

با وجود این همه ویژگی‌ نقطه عطف لیکو با بقیه تو اینه که لیکو همیشه سعی می‌کنه از محیط زیست با ارزشمون حمایت کنه. جالب‌تر اینکه شما رو هم تو این راه همراه می‌کنه و بخشی از پرداختی‌های شما در قبال دریافت خدمات رو به این امر مهم اختصاص می‌ده.

محاسبه‌ قیمت ترجمه

"*" indicates required fields

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

روند سفارش ترجمه کتاب در پلتفرم لیکو به چه صورت است؟

برای مشاهده روند ثبت سفارش کتاب در پلتفرم لیکو بر روی لینک کلیک کنید.

مراحل ترجمه کتاب به چه شکل است؟

فرایند ترجمه کتاب در پلتفرم لیکو شامل ده مرحله است که به ترتیب به برآورد هزینه، پرداخت، انتخاب مترجم، استخراج واژگان تخصصی، معادل‌یابی، بررسی و تائید کاربر، ترجمه ۱۵۰ کلمه اول و تحویل به عنوان نمونه، انجام ترجمه سفارش، تحویل هفتگی و تحویل نهایی تقسیم می‌شود.

قیمت ترجمه کتاب چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت خدمات ترجمه کتاب پلتفرم لیکو با توجه به زبان مبدأ و مقصد، تعداد کلمات، عادی، فوری یا موشکی بودن سفارش ، پیچیدگی و زمینه تخصصی کتاب و سطح کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. برای مشاهده قیمت ترجمه کتاب بر روی لینک کلیک کرده و فایل خود را برای ما ارسال کنید.

آیا امکان ترجمه کتاب به‌ صورت فوری وجود دارد؟

بله. در صورت نیاز به ترجمه سریع‌تر می‌توانید از خدمات ترجمه فوری یا ترجمه موشکی استفاده کنید.

آیا ترجمه کتاب‌های مختلف در پلتفرم لیکو شامل گارانتی خاصی می‌شود؟

بله. خدمات ترجمه کتاب در پلتفرم لیکو می‌تواند با توجه به قوانین و مقررات ثبت سفارش بین ماهانه و مادام‌العمر متفاوت باشد.

پلتفرم لیکو، ترجمه کتاب را به زبان‌هایی ارائه می‌کند؟

در حال حاضر ترجمه کتاب را فقط به زبان‌های انگلیسی (ترجمه فارسی‌ به‌ انگلیسی کتاب) و فارسی (ترجمه انگلیسی‌ به‌ فارسی کتاب) ارائه می‌دهد.

چطور خیالم از بابت کیفیت ترجمه کتابم راحت باشد؟

۱. پلتفرم لیکو اولین پلتفرم مؤسسات ترجمه تحت‌نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

۲. مترجمان کتاب در پلتفرم لیکو، همگی باتجربه و حرفه‌ای هستند و پایان‌نامه‌های متعددی ترجمه کرده‌اند.

۳. ترجمه کتاب تخصصی شما به متخصص هم‌رشته‌ با زمینه کتاب سپرده می‌شود تا کمترین خطایی در آن اتفاق نیفتد.

۴. پلتفرم لیکو برای خدمات ترجمه کتاب و ترجمه کتاب با بازخوانی ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما عزیزان در نظر گرفته است همچنین گارانتی‌های ماهانه و مادام‌العمر باتوجه‌به قوانین و مقررات سفارش جهت ترجمه کتاب به شما تعلق می‌گیرد.

۵. در صورتی که در انتهای کار از ترجمه کتاب خود رضایت نداشته باشید، مترجم کتاب شما را تعویض کرده و یا هزینه ترجمه بازگشت داده می‌شود.

مدت زمان ترجمه کتب معمولاً چقدر است؟

مدت زمان تحویل ترجمه کتاب در پلتفرم لیکو که سریعترین پلتفرم ترجمه در ایران است با توجه به حجم کتاب، تعداد کلمات و زمینه تخصصی آن می‌تواند متفاوت باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و محاسبه مدت زمان تحویل ترجمه کتاب مورد نظر بر روی قیمت ترجمه کتاب کلیک کنید.

در صورتی که نیاز به ترجمه سریع‌تر دارید می‌توانید از خدمات ترجمه فوری کتاب یا ترجمه موشکی کتاب استفاده نمایید.

برای ترجمه کتاب خود عجله دارم، چه کار کنم؟

مترجمان کتاب پلتفرم لیکو روزانه، به‌صورت متوسط  بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه می‌کنند. برای اینکه کار ترجمه کتاب‌تان با سرعت بیش‌تری انجام شود، پیشنهاد می‌کنیم از امکان ترجمه فوری کتاب یا ترجمه موشکی کتاب پلتفرم لیکو استفاده کنید. در خدمات ترجمه فوری کتاب بین ۱۰ تا ۱۵ صفحه در روز و در خدمات ترجمه موشکی کتاب بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه در روز توسط مترجمان ترجمه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هرکدام از خدمات ترجمه فوری کتاب و ترجمه موشکی کتاب بر روی لینک کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی پلتفرم لیکو تماس بگیرید.

آیا می‌توانم هزینه ترجمه کتابم را به صورت مرحله‌ای واریز کنم؟

بله. پلتفرم لیکو امکان پرداخت چند مرحله‌ای را برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه‌شان زیاد شده، فراهم کرده است. اگر کتابی که قصد ترجمه‌ آن را دارید، بیش از ۵۰۰۰ کلمه است می‌توانید از این امکان استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای پرداخت مرحله‌ای مراجعه کنید.

آیا می‌توانم مترجم کتابم را خودم انتخاب کنم؟

بله. پلتفرم لیکو این امکان را به شما می‌دهد که مترجم کتاب‌تان را خودتان انتخاب کنید. با مراجعه به پنل‌ کاربری پلتفرم لیکو «مترجم‌ها > لیست مترجم‌ها» می‌توانید لیستی از تمام مترجمان فعال در پلتفرم لیکو ببینید و با توجه به سوابق، مدارک و … میزان مهارتشان را در ترجمه سنجیده، مناسب‌ترین مترجم را برای ترجمه کتاب خود انتخاب کنید.

ترجمه کتاب در پلتفرم لیکو شامل چه تخفیف‌هایی می‌شود؟

در پلتفرم لیکو  هدیه تخفیف حجمی به این صورت است که به ازای هر ۱۰ صفحه ترجمه، ترجمه ۱ صفحه به صورت رایگان به سفارش شما تعلق میگیرد. به علاوه در پلتفرم لیکو تخفیف‌های دوره‌ای و تخفیف اولین ثبت سفارش هم داریم.

برای دریافت کد تخفیف اولین ثبت سفارش خود با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا این امکان وجود دارد که به صورت مستقیم با مترجم کتابم در ارتباط باشم؟

بله. بلافاصله پس از اینکه کار ترجمه کتاب‌تان آغاز شد، می‌توانید از طریق پنل پلتفرم لیکو با مترجم سفارش در ارتباط باشید و موارد لازم را با او مطرح کنید.

لازم به ذکر است که تمامی ارتباطات شما با مترجمان فقط از طریق سایت امکان‌پذیر است و خارج از آن مجاز به برقراری ارتباط با مترجم نیستید.

پلتفرم لیکو چه نوع کتاب‌هایی را ترجمه می‌کند؟

پلتفرم لیکو با مترجمان حرفه‌ای و با تجربه در سراسر ایران در ارتباط است از این رو می‌تواند ترجمه کتب مختلف در تمامی زمینه‌ها (از کتب تخصصی دانشگاهی گرفته تا کتاب‌های کودک و نوجوان) را در کم‌ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تعداد کلمات کتاب خود را نمی‌دانم، چه کار کنم؟

کارشناسان پلتفرم لیکو به صورت رایگان و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعداد کلمات کتاب شما را شمرده و اعلام می‌کنند، برای این کار کافی است، روی دکمه ثبت سفارش ترجمه کتاب کلیک کرده، اطلاعات سفارش‌تان را همراه با فایل محتوا برای ما ارسال کنید.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله. حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ترجمه کتاب بلکه برای تمامی خدمات ترجمه تضمین می‌کنیم.

اگر در فرآیند ترجمه کتاب خود با مترجم به مشکل خوردم یا از کیفیت ترجمه ناراضی بودم، چه کار کنم؟

ابتدا از طریق پیام‌رسان پنل پلتفرم لیکو با مترجم صحبت کرده، ایرادات را با او در میان بگذارید و بخواهید تا اصلاحات لازم را انجام دهد؛ در آخر اگر به نتیجه نرسیدید، با پشتیبانی سایت لیکو مشکل خود را در میان بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند.

در رابطه با ترجمه کتاب‌ به راهنمایی بیشتری نیاز دارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر همین‌ الان با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو