استخدام ویراستار در لیکو

اگه ویراستار خوبی هستید و دوست دارید در حالی که تو خونه نشستید و نوشیدنی مورد علاقتون رو سر می‌کشید، کار کنید و درآمد داشته باشید، جای شما تو تیم لیکو خالیه.

لیکو سریع‌ترین پلتفرم ویراستاری عمومی و تخصصی در ایرانه و به دنبال جذب ویراستارهای متخصص و متعهدی مثل شماست. می‌تونید به صورت غیرحضوری و فریلنسر در حوزه‌ها و زمینه‌های مختلف با لیکو همکاری کنید. کیفیت، سرعت و اعتماد معیارهای لیکو هستند. در صورتی که می‌تونید به این معیارها پایبند باشید و به ویراستاری تسلط دارید، خوشحال میشیم از شما بشنویم. لطفا فرم استخدام مترجم رو پر کنید.

ترجمه در ارتباطات

رهایی از دردسرهای معمول فریلنسری

معمولا تنها کار کردن به عنوان مترجم فریلنسر مشکلات خاص خودش رو داره. باید نگران خوش قول نبودن بعضی از مشتری‌ها باشید؛ نگران این که هزینه‌ی ویرایش رو به موقع پرداخت نکنن و یا بخوان به یه بهونه‌ای از مبلغ توافق شده کم کنن. دغدغه‌ی همیشه مشتری پیدا کردن به کنار. ما در لیکو به فکر حل کردن مشکلات و دغدغه‌های شماییم و با استخدام شدن در لیکو به عنوان ویراستار فریلنسر لازم نیست نگران این موارد باشید. در لیکو درآمد شما کاملا به موقع و بر اساس ضوابط و قوانین کاری شفاف به طور کامل پرداخت میشه. 

راحتی و مزایای کار در خانه و دورکاری

امکان همکاری با لیکو از همه‌جای ایران وجود داره و همکاری شما با لیکو کاملا به صورت دورکاری انجام میشه. نیازی نیست هر روز وقت خودتون رو صرف رفت و آمد و پشت ترافیک موندن کنید، می‌تونید برنامه‌ی کاری انعطاف‌پذیر داشته باشید و می‌تونید تعادل زندگی شخصی و کاریتون رو بهتر حفظ کنید. به عنوان ویراستار در لیکو این امکان وجود داره که هم از مزایای دورکاری استفاده کنید و هم به یک درآمد خوب برسید.

ترجمه در ارتباطات

نحوه‌ی استخدام ویراستار در لیکو

برای استخدام به عنوان ویراستار در لیکو باید در یک آزمون کتبی و یک آزمون شفاهی در قالب مصاحبه شرکت کنید. این دو آزمون روی هم ۵۰ نمره دارن که ۳۰ نمره از این ۵۰ نمره به آزمون کتبی مربوطه و ۲۰ نمره به آزمون شفاهی. در صورتی که حداقل ۱۰ نمره از آزمون کتبی کسب کنید،‌ می‌تونید در آزمون شفاهی شرکت کنید و در صورت قبولی در مصاحبه، می‌تونید همکاری خودتون با لیکو رو شروع کنید.

سوالات متداول

چطور می‌تونم به عنوان ویراستار در تیم لیکو شروع به فعالیت کنم؟

از قسمت ثبت نام در سایت لیکو، پروفایل خودتون رو بسازید و مشخصات مورد نیاز رو تکمیل کنید. بعد از طی کردن مراحل آزمون‌ و مصاحبه و تایید داوران، می‌تونید فعالیت خودتون رو شروع کنید

در چه زمینه‌هایی می‌تونم به عنوان ویراستار استخدام شم؟

بعد از تعیین سطح و استخدام، می‌تونید در همه‌ی زمینه‌های ویراستاری با لیکو همکاری کنید.

قیمت سفارشات ویراستاری چطور تعیین میشه؟

هزینه خدمات ویراستاری در لیکو با توجه به حوزه کاری، سطح کاری و حجم فایل کارفرما محاسبه میشه.

درآمد من به عنوان ویراستار به چه نحوی واریز میشه؟

درآمد شما به عنوان ویراستار طبق قوانین و ضوابط کاری دو هفته بعد از انجام کار به حساب بانکی شما واریز میشه.

ساعت ازمون رو خودم تعیین می‌کنم؟

بله. ساعت آزمون کتبی رو خودتون انتخاب می‌کنید. اما زمان برگزاری جلسه مصاحبه به شما اعلام میشه.

نمرات سطح‌بندی آزمون‌ها جداگانه محاسبه میشن؟

بله. امتیازهای هر حالت به طور جدا محاسبه و ثبت میشه.

تعداد دفعاتی که می‌تونم در آزمون‌ها شرکت کنم محدوده؟

خیر. هیچ محدودیتی در تعداد فرصت‌های شما وجود نداره. اما فقط ۲ فرصت رایگان برای شرکت در آزمون استخدام ویراستار دارید و بعد از ۲ بار برای شرکت دوباره باید هزینه‌ی شرکت در آزمون رو پرداخت کنید.

به عنوان یکی از اتباع غبر ایرانی (افغانستانی، ارمنی و...) می‌تونم در آزمون شرکت کنم؟

بله، برای جذب ویراستار در پلتفرم لیکو هیچ محدودیتی برای اتباع غیر ایرانی وجود ندارد.

آزمون کتبی برگزار میشه یا شفاهی؟

آزمون در دو بخش برگزار میشه و جمعا ۵۰ نمره داره.  بخش اول آزمون کتبی و در قالب سوالات تشریحی برگزار میشه و ۳۰ نمره داره. در صورت قبولی در این بخش، باید در یک آزمون شفاهی که در قالب مصاحبه برگزار میشه هم شرکت کنید. این بخش ۲۰ نمره داره.

بعد از استخدام، پروژه‌های من بر چه اساسی مشخص میشن؟ پروژه‌ها به مرور سخت‌تر میشن؟

حوزه‌ای (مثلا مکانیک، پزشکی یا کشاورزی) که می‌تونین در اون فعالیت کنید و سطح شما در پنل کاربری شما مشخص می‌شه و بر اون اساس پروژه‌های شما مشخص میشن. با بالا رفتن سطح شما، پروژه‌های سخت‌تری بهتون داده میشه.

دوست دارم به عنوان ویراستار کار کنم، اما فعلا مهارت ویراستاری ندارم.

با شرکت در دوره‌ی ترجمه و ویراستاری لیکو آکادمی می‌تونید ویراستاری رو یاد بگیرید و بعد در آزمون استخدامی لیکو شرکت کنید. 

باز هم در مورد استخدام به عنوان ویراستار سوال دارم.

با پشتیبانی سایت تماس بگیرید یا از فرم مشاوره رایگان لیکو استفاده کنید.

فرم مشاوره رایگان لیکو