درباره لیکو

تصویر درباره لیکو

سلام. تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده به خدمت رسانی هستیم. 

لیکو سریع‌ترین پلتفرم خدمات زبانیه که از سال ۱۳۹۶ با نام ترجمه فست شروع به کار کرد و تونستیم در سال ۱۴۰۱ با ایجاد یک نوآوری فوق‌العاده در پارک علم و فناوری استان گیلان ثبت بشیم و کار خودمون رو به صورت رسمی ادامه بدیم. تجربه‌ی ۶ ساله ما در زمینه ترجمه و ویرایش و همچنین تسلط و توانایی فوق العاده مترجمین‌مون به زبان فارسی و انگلیسی و موسسات زیر نظر وزارت ارشاد باعث شده لیکو به یکی از بهترین پلتفرم‌های ترجمه و ویرایش تبدیل بشه. خدمات ما در بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و از همه مهم‌تر در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شه. خدمات ما شامل ترجمه و ویرایش متون عمومی و تخصصی رشته‌های مختلف از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسیه‌ و از همه جالب‌تر کمک به محیط زیست از طریق فروش مقاله‌های ترجمه شده‌‌ی شماست. در ضمن، لیکو همیشه به فکر مشتری‌هاشه و کیفیت کارهاش رو با تضمین ضمانت بازگشت وجه ارائه می‌ده.

بیشتر بخوانید بستن

ارزش‌های لیکو

ارزش‌های جامعۀ لیکو، قابی آویخته به دیوار نیستند؛ بلکه مثل فانوسی هستند که در مسیرهای کم‌نور و پُرفرازونشیب، راه درست را نشان داده و ما را از سردرگمی نجات می‌دهند. این ‌ارزش‌ها به ما یادآوری می‌کنند که برای مدت کوتاه و بیهوده‌ای متولد نشده‌ایم؛ بلکه به دنبال پایداری و تغییراتی بنیادی هستیم. مسیری که ما برگزیده‌ایم همت بلند می‌طلبد؛ پس همواره بر این ارزش‌ها، در هر قدم از راهی که طی می‌کنیم، استوار خواهیم ماند. بنابر اهمّیت ارزش‌ها، معتقد هستیم شرط ورود به جامعۀ لیکو این است که هریک از اعضا، این ارزش‌ها را دارا و پذیرا باشد. 

تصویر ارزش های لیکو

خدمات لیکو

تیم لیکو

آشنایی با تیم لیکو

نیروی انسانی عنصر کلیدی لیکو است. ما بر این باور هستیم که رضایت و انگیزش کارکنان، بر روی کیفیت و میزان رضایت مشتری تاثیر مستقیم می‌گذارد. پرداخت به موقع حقوق و پاداش، آموزش مستمر و ارتقای شغلی و تعرفه‌های منصفانه لیکو براساس شایستگی، تنها گوشه‌ای از مزایای کار در لیکو است. اگر مشتاق به استخدام در لیکو هستید، با ما در ارتباط باشید.

تماس با لیکو

کاربر گرامی لیکو؛ باعث افتخار ماست تا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
جهت اعلام شکایت، نظر، انتقاد و پیشنهاد درباره لیکو یا سرویس‌دهی پلتفرم لیکو می‌توانید با شماره تلفن و شبکه‌های اجتماعی لیکو تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر موضوع موردنظر را با ما در میان بگذارید.

تصویر تماس با لیکو