ترجمه مقاله با گارانتی تضمینی تا زمان پذیرش

سایت ترجمه مقاله آنلاین لیکو، با پشتیبانی شبانه‌روزی مترجمین مقاله تخصصی و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، با کیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ترجمه مقاله را در تمامی رشته‌ها و حوزه‌ها ارائه می‌دهد؛ ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله‌ ‌ و ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله و همچنین، ترجمه مقاله ISI، ترجمه مقاله اسکوپوس و … را با خیال راحت به ما بسپارید.

خدمات ترجمه مقاله

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ترجمه مقاله

بهترین قیمت ترجمه مقاله اینجاست

قصد نوشتن مقاله با استاندارد ISI دارید و به دنبال بهترین جا برای ترجمه مقاله می‌گردید؟ شاید هم برای انجام یک پروژه دانشگاهی به دنبال ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی هستید. فرقی نمی‌کند به چه دلیلی به دنبال ترجمه مقاله باشید، لیکو مقاله شما را در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت و کیفیت، ترجمه می‌کند.

ترجمه مقاله کاری پیچیده و دشوار است و نمی‌توان انجام آن را به هر مترجمی سپرد. مترجمی که ترجمه مقاله رشته‌ای را به عهده می‌گیرد، باید به لغات و اصطلاحات آن رشته مسلط باشد. خوشبختانه لیکو با مؤسسات ترجمه و مترجمین ماهر و متخصص هر رشته همکاری می‌کند تا مقالات شما را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ترجمه کند. بسته به حجم سفارش شما، حتی امکان ترجمه مقاله با پرداخت قسطی هم وجود دارد.

ویراستاری مقاله نیز خود مرحله مهمی است؛ پلتفرم لیکو با موسسات ترجمه و بهترین مترجم‌های سراسر ایران در ارتباط است و می‌تواند با کیفیت‌ترین خدمات ترجمه و ویراستاری را با سرعتی باورنکردنی در اختیارتان قرار دهد. 

لیکو یک فرصت درآمدزایی هم برای شما فراهم کرده است که پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید. چون می‌توانید به سادگی مقاله‌های ترجمه شده خود را در فروشگاه مقاله لیکو برای فروش بگذارید و درآمد کسب کنید.

پس، همین حالا فایل مقاله‌تان را ارسال کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید. 

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا به حال اسم پرنده‌ای به نام لیکو را شنیده‌اید؟ لیکو پرنده‌ای زرنگ، چابک و مشهور به سرعت است که به صورت جمعی در جنوب ایران زندگی می‌کند. ما لیکوییم؛ چابک، سریع و آماده خدمت‌رسانی!

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

چرا لیکو را انتخاب کنیم؟

کیفیت مثال زدنی

سرعت بی‌نظیر

قیمت استثنایی

خدمات پس از فروش فراموش نشدنی

و کلی چیز باحال دیگه...

خدمات ترجمه لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

ترجمه مقالات تخصصی، معضلی که با نوآوری‌های لیکو از بین می‌ره

اولین سفارش ترجمه مقاله رو در سال ۱۳۹۶ پذیرفتیم، از اونموقع تا الان قبل از ثبت سفارش توسط کارفرماها، پیام‌های زیادی دریافت میکنیم که حاوی نگرانی ها و دغدغه‌های شما عزیزان بوده متن‌های بالا تنها نمونه کوچکی از نگرانی ها دربارهی ترجمه مقاله شماست. در تمام این مدت هدف ما ارتقای سطح کیفی ترجمه‌ها و کاهش هزینه‌ها و پشتیبانی از شما برای به ثمر رسیدن زحماتتون بوده.

اکثر وقت دانشجوهای با استعداد ما صرف پژوهش و نوشتن مقاله می‌شه و خیلی سخته که همین مقدار زمان رو صرف ترجمه مقاله علمی به زبان های خارجی کنند. باید گفت که ترجمه هر متنی فرآیند نسبتاً پیچیده ایه که مستلزم سطح بالایی از شایستگی، سواد، تمرکز و البته حس زبانی باورنکردنی از سوی مترجمه.

در ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله و دشوارتر از اون ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله isi، سطح پیچیدگی تا حد امکان بالاست. در ترجمه مقاله ISI و به طور کلی ترجمه مقالات، جایی برای چرخش‌های هنری، تصویرسازی، ابهام، احساسی بودن و دیگر ویژگی‌های داستانی نیست. حفظ ساختار مقاله، از جمله بیان مسئله، بررسی منابع و مطالعه در مورد موضوع و تعمیم کل متن ضروریه. ترجمه باید آموزنده و مختصر باشه و همینطور اطلاعات رو از زبان اصلی با حداکثر دقت، با استفاده از عبارات معمولی، چرخش گفتار و ساخت جملات خاص منتقل کنه. روند کار مترجم مقاله با مطالعه کامل متن اصلی برای انتخاب آنالوگ‌ها، معادل‌ها، ترسیم موازی‌ها و … آغاز می‌شه و مترجم باید علاوه بر دانش عمیق زبان اصلی و دانش مترجمی، ساختار و ماهیت مقاله رو درک کنه، ویژگی های روش شناسی و حداقل دانش پایه در مورد اصطلاحات تخصصی اون رشته داشته باشه. علاوه بر این، مترجم متخصص و حرفه‌ای باید دائماً از آخرین دستاوردهای علم و فناوری آگاه باشد تا در مواجهه با مفاهیم و اصطلاحات جدید، اونا رو به درستی ترجمه کنه.

بیشتر بخوانید بستن

نگارش مقاله خود به تنهایی کاری دشوار و زمان‌بر است و نیازمند تخصص و دانش فراوانی می‌باشد. بسیاری از دانشجویان و اساتید، با وجود توانایی نگارش مقالات با کیفیت و در سطح ژورنال‌های Q1، ولی به دلیل زمان زیادی که ترجمه مقاله از آن‌ها می‌طلبد، به سوی نگارش این مقالات نمی‌روند یا حتی اگر بخواهند از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله و ترجمه نیتیو مقاله استفاده نمایند، به دلیل هزینه‌های بالا که با شرایط اقتصادی کنونی اصلاً به صرفه نیست، کلاً منصرف می‌شوند. ولی پلتفرم لیکو در اینجاست تا تمامی این نگرانی‌ها را برطرف سازد.

ترجمه مقاله کاری نیست که هر مترجمی بتواند انجام دهد و مترجمی که ترجمه تخصصی مقاله‌ای را در هر رشته‌ای به عهده می‌گیرد، باید به لغات و اصطلاحات تخصصی آن رشته مسلط باشد و حداقل سابقه ترجمه چندین مقاله در همان حوزه را داشته باشد.  ویراستاری مقاله نیز خود مرحله مهمی است؛ پلتفرم لیکو با موسسات ترجمه و بهترین مترجم‌های سراسر ایران در ارتباط است و می‌تواند با کیفیت‌ترین خدمات ترجمه و ویراستاری را با سرعتی باورنکردنی در اختیارتان قرار دهد. 

لیکو یک فرصت درآمدزایی هم برای شما فراهم کرده است که پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید. چون می‌توانید به سادگی مقاله‌های ترجمه شده خود را در فروشگاه مقاله لیکو برای فروش بگذارید و درآمد کسب کنید.

پس، همین حالا فایل مقاله‌تان را ارسال کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید. 

بیشتر بخوانید بستن

قیمت ترجمه مقاله

برآورد هزینه و قیمت ترجمه مقاله، به عواملی مثل سرعت، زبان و کیفیت بستگی دارد. برای مثال قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله از قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله به دلیل گستردگی زبان فارسی بیشتر است.
برای محاسبه دقیق قیمت به صفحه تعرفه‌های لیکو مراجعه کنید.

محاسبه‌ قیمت ترجمه

"*" indicates required fields

تصویر نحوه ثبت سفارش ترجمه لیکو

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

روند ثبت سفارش ترجمه لیکو
روند ثبت سفارش ترجمه لیکو

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

ترجمه مقاله به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟

در پلتفرم لیکو ترجمه انواع مقالات تخصصی فعلاً فقط به زبان‌های انگلیسی (ترجمه فارسی‌ به‌ انگلیسی) و فارسی (ترجمه انگلیسی‌ به‌ فارسی) ارائه می‌دهد.

آیا امکان ترجمه مقاله‌های تخصصی و ISI وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید ترجمه انواع مقاله‌های علمی و تخصصی خود را جهت چاپ و نشر در مجلات خارجی به مترجمان حرفه‌ای و باتجربه پلتفرم لیکو بسپارید.

قیمت ترجمه مقاله در پلتفرم لیکو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت خدمات ترجمه مقاله پلتفرم لیکو با توجه به زبان مبدأ و مقصد، تعداد کلمات، عادی، فوری یا موشکی بودن سفارش، پیچیدگی و زمینه تخصصی مقاله و سطح کیفیت آن می‌تواند متفاوت باشد. برای مشاهده قیمت ترجمه مقاله بر روی لینک کلیک کرده و فایل خود را برای ما ارسال کنید.

آیا امکان ترجمه مقاله به‌ صورت فوری وجود دارد؟

بله. پلتفرم لیکو برای ترجمه مقاله خدمات ترجمه فوری و موشکی نیز ارائه می‌دهد. مترجمان پلتفرم لیکو به طور کلی در حالت عادی بین ۵ تا ۱۰ صفحه در روز، در حالت فوری بین ۱۰ تا ۱۵ صفحه و در حالت موشکی ۱۵ تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه می‌کنند.

روند سفارش ترجمه مقاله در پلتفرم لیکو به چه صورت است؟

برای مشاهده روند ثبت سفارش مقاله در پلتفرم لیکو بر روی لینک کلیک کنید.

پلتفرم لیکو، ترجمه کدام نوع مقالات را انجام می‌دهد؟

پلتفرم لیکو، خدمات ترجمه مقاله را برای انواع مقالات تخصصی و مقاله‌های ژورنالی ارائه می‌دهد. خدمات ترجمه مقاله در پلتفرم لیکو عبارت هستند از:
ترجمه مقاله، ترجمه مقاله ISI، ترجمه مقاله Scopus،  ترجمه مقاله PubMed، ترجمه مقاله، ISC ترجمه مقاله Springer، ترجمه مقاله IEEE، ترجمه مقاله  پژوهشی، ترجمه مقاله مروری، ترجمه مقاله موردی، ترجمه مقاله نظری، ترجمه مقاله نقد کتاب، ترجمه مقاله کنفرانسی، ترجمه چکیده مقاله و … .

آیا ترجمه مقالات در پلتفرم لیکو شامل گارانتی خاصی می‌شوند؟

بله. اگر در زمان ثبت سفارش گزینه گارانتی را انتخاب کرده باشید فایل ترجمه شده تا ۳۰ روز پس از تحویل گارانتی خواهد داشت و برای ترجمه مقالات ژورنالی هم فایل ترجمه شده تا زمان انتشار در مجلات معتبر شامل گارانتی خواهند بود.

چطور می‌توانم هزینه‌ای را که باید برای ترجمه مقاله‌ام بپردازم، بفهمم؟

برای این کار روی گزینه ثبت سفارش ترجمه مقاله کلیک کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن قیمت ترجمه مقاله خود را مشاهده کنید.

سفارش مقاله‌ای که ایجاد کرده‌ام، چه زمانی قیمت‌گذاری می‌شود؟

اگر سفارش‌‌ ترجمه مقاله خود را بین ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب ثبت کنید، کارشناسان پلتفرم لیکو آن را در کمتر از ۱ ساعت بررسی و قیمت‌گذاری خواهند کرد.

چطور خیالم از بابت کیفیت ترجمه مقاله‌‌‌ام راحت باشد؟

پلتفرم لیکو اولین پلتفرم مؤسسات ترجمه تحت‌نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. مترجمان پلتفرم لیکو بهترین مترجمان از اقصی نقاط ایران هستند که تجربه بالایی در ترجمه مقالات تخصصی دارند و مقالات شما با توجه به موضوع آن دسته‌بندی‌ شده و در اختیار مترجمان خبره همان زمینه قرار داده می شود، پس نگران کیفیت ترجمه مقاله خود نباشید.

از طرفی پلتفرم لیکو خدمات ترجمه خود را تا ۳۰ روز پس از تحویل و برای ترجمه مقالات ژورنالی هم فایل ترجمه شده تا زمان انتشار در مجلات معتبر گارانتی می‌کند و در صورت عدم رضایت شما از کار و در صورت محرز شدن اشکالات تمام هزینه به شما عودت داده خواهد شد.

آیا ترجمه مقاله را بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر انجام می‌دهید؟

اگر می‌خواهید ترجمه مقاله‌تان بر اساس فرمت خاصی ترجمه شود، حتماً به پشتیبانی پلتفرم لیکو اطلاع داده و فرمت مورد نظرتان را ارسال کنید تا در فرایند ترجمه لحاظ شود؛ در غیر این صورت ترجمه مقاله‌تان کاملاً ساده انجام و در فایل Word و PDF  تحویل داده خواهد شد.

آیا می‌توانم هزینه ترجمه مقاله‌ام را به‌صورت قسطی و مرحله‌ای واریز کنم؟

بله. پلتفرم لیکو امکان پرداخت چندمرحله‌ای را برای سفارش‌های ترجمه پایان‌نامه که هزینه‌شان زیاد شده، فراهم کرده است. گر قیمت سفارش ترجمه مقاله‌تان بیش از ۵ میلیون تومان باشد می‌توانید از این امکان استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای پرداخت مرحله‌ای مراجعه کنید.

آیا می‌توانم مترجم مقاله‌ام را خودم انتخاب کنم؟

بله. با اضافه‌ کردن اسامی مترجمان مدنظر به لیست مترجمان منتخب، می‌توانید پروژه را انحصاراً برای حلقه مترجمان اختصاصی خود به اشتراک بگذارید.
به‌علاوه در صورتی که تمایل داشته باشید نمونه کار مترجمان را مشاهده کنید، 150 کلمه اول مقاله‌تان توسط مترجمان مورد ترجمه شده و  به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

با توجه به شرایط اقتصادی، روی سفارش‌های ترجمه مقاله تخفیف می‎‌دهید؟

در پلتفرم لیکو هدیه تخفیف حجمی به این صورت است که به‌ ازای هر ۱۰ صفحه ترجمه، ترجمه ۱ صفحه به‌ صورت رایگان به سفارش شما تعلق می‌گیرد. به علاوه در پلتفرم لیکو تخفیف‌های دوره‌ای و تخفیف اولین ثبت سفارش هم داریم.

برای دریافت کد تخفیف اولین ثبت سفارش خود با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا این امکان وجود دارد که به صورت مستقیم با مترجم مقاله‌ام در ارتباط باشم؟

بله. بلافاصله پس از اینکه کار ترجمه مقاله‌تان آغاز شد، می‌توانید از طریق پنل پلتفرم لیکو با مترجم سفارش در ارتباط باشید و موارد لازم را با او مطرح کنید

لازم به ذکر است که تمامی ارتباطات شما با مترجمان فقط از طریق سایت امکان‌پذیر است و خارج از آن مجاز به برقراری ارتباط با مترجم نیستید.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله. حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ترجمه مقاله بلکه برای تمامی خدمات ترجمه تضمین می‌کنیم.

برای ترجمه مقاله‌ام عجله دارم، چه کار کنم؟

در حالت کلی مترجمان پلتفرم لیکو روزانه، به صورت متوسط  بین ۵ تا ۱۰ صفحه را ترجمه می‌کنند. برای اینکه کار ترجمه مقاله‌تان با سرعت بیش‌تری انجام شود، پیشنهاد می‌کنیم از امکان ترجمه فوری مقاله یا ترجمه موشکی مقاله  پلتفرم لیکو استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از خدمات ترجمه فوری مقاله یا ترجمه موشکی مقاله بر روی لینک کلیک کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

در رابطه با ترجمه مقالات به راهنمایی بیشتری نیاز دارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر همین‌ الان با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو