ترجمه مقاله با گارانتی تضمینی تا زمان پذیرش

سایت ترجمه مقاله آنلاین لیکو، با پشتیبانی شبانه‌روزی مترجمین مقاله تخصصی و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، با کیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ترجمه مقاله را در تمامی رشته‌ها و حوزه‌ها ارائه می‌دهد؛ ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله‌ ‌ و ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله و همچنین، ترجمه مقاله ISI، ترجمه مقاله اسکوپوس و … را با خیال راحت به ما بسپارید.

ترجمه کاتالوگ و بروشور لیکو

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ترجمه مقاله

کف قیمت ترجمه مقاله تضمین شد!!!!!

  1. نوشتن مقاله خودش کار سخت و زمانبریه و نیاز به تخصص و دانش بالایی داره خیلی از دانشجو ها و استاتید با اینکه توان نوشتن مقالات در سطح ژورنال های Q1 دارند ولی بخاطر وقت زبادی که ترجمه مقاله ازشون میگیره سمت نوشتن این مقالات نمیرن یا حتی اگه بخوان از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه نیتیو هم استفاده کنن انقدر هزینه ها بالاست که با شرایط اقتصادی الان اصلا به صرف نیست و کلا منصرف میشن.
  2. چرا اساتید و دانشجو ها بجای اینکه وقتشون رو بزارن و در زمنیه مورد علاقه شون تحقیق و فعالیت کنن باید بیان وارد حوزه ترجمه بشن، کلی وقت و انرژی بزارن روی ترجمه مقاله شون که تازه تهشم به اون کیفیتی و دقتی که میخوان نرسن؟ پلتفرم لیکو اومده تا این مشکلات رو براتون حل کنه
  3. میخوای پایان نامه بنویسی و کلی مقاله داری که باید ترجمه شن ولی هزینه‌ش خیلی بالاست؟ داری مقاله با کیفیت مینویسی برای ژورنال های ISI ولی فکر هزینه ترجمش دست از سرت بر نمیداره؟ میخوای اپلای کنی و نیاز داری هرچی سریعتر مقالاتت رو ترجمه کنی ولی جایی رو پیدا نمیکنی که با هزینه کم و سرعت بالا اونارو ترجمه کنه؟ دیگه نگران نباش چون جای درستی اومدی و پلتفرم لیکو اینجاست که کمکت کنه.

ترجمه مقاله کار هر مترجمی نیست و مترجمی که این کار رو انجام میده باید به لغات و اصطلاحات تخصصی اون رشته مسلط باشه و حداقل سابقه ترجمه چند مقاله در همون فیلد رو داشته باشه. پلتفرم لیکو با موسسات ترجمه و بهترین مترجم ها در سراسر ایران در ارتباطه و میتونه با کیفیت ترین خدمات ترجمه رو با سرعتی باور نکردنی در اختیارتون قرار بده تازه قیمتشم از همه جا کمتره، الان دیگه منتظر چی هستی کیفیت ترجمه که بالاست، سرعت از اون بالاتر تازه کف قیمتم که برات تضمین کردیم، همین الان فایلت و بفرست و نگران هیچی نباش.

درباره لیکو

درباره لیکو

تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده خدمت‌رسانی هستیم.

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

نمونه‌ اشتباهات رایج در ترجمه مقاله که باعث عدم پذیرش مقاله می‌شود

لیکو مورد اعتماد همه

خدمات ترجمه لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

ترجمه مقالات تخصصی، معضلی که با نوآوریهای لیکو از بین میره

اولین سفارش ترجمه مقاله رو در سال 1396 پذیرفتیم، از اونموقع تا الان قبل از ثبت سفارش توسط کارفرماها، پیام‌های زیادی دریافت میکنیم که حاوی نگرانی ها و دغدغه‌های شما عزیزان بوده متن‌های بالا تنها نمونه کوچکی از نگرانی ها دربارهی ترجمه مقاله شماست. در تمام این مدت هدف ما ارتقای سطح کیفی ترجمه‌ها و کاهش هزینه‌ها و پشتیبانی از شما برای به ثمر رسیدن زحماتتون بوده.

اکثر وقت دانشجوهای با استعداد ما صرف پژوهش و نوشتن مقاله می‌شه و خیلی سخته که همین مقدار زمان رو صرف ترجمه مقاله علمی به زبان های خارجی کنند. باید گفت که ترجمه هر متنی فرآیند نسبتاً پیچیده ایه که مستلزم سطح بالایی از شایستگی، سواد، تمرکز و البته حس زبانی باورنکردنی از سوی مترجمه.

در ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله و دشوارتر از اون ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله isi، سطح پیچیدگی تا حد امکان بالاست. در ترجمه مقاله isi و به طور کلی ترجمه مقالات، جایی برای چرخش‌های هنری، تصویرسازی، ابهام، احساسی بودن و دیگر ویژگی‌های داستانی نیست. حفظ ساختار مقاله، از جمله بیان مسئله، بررسی منابع و مطالعه در مورد موضوع و تعمیم کل متن ضروریه. ترجمه باید آموزنده و مختصر باشه و همینطور اطلاعات رو از زبان اصلی با حداکثر دقت، با استفاده از عبارات معمولی، چرخش گفتار و ساخت جملات خاص منتقل کنه. روند کار مترجم مقاله با مطالعه کامل متن اصلی برای انتخاب آنالوگ‌ها، معادل‌ها، ترسیم موازی‌ها و … آغاز می‌شه و مترجم باید علاوه بر دانش عمیق زبان اصلی و دانش مترجمی، ساختار و ماهیت مقاله رو درک کنه، ویژگی های روش شناسی و حداقل دانش پایه در مورد اصطلاحات تخصصی اون رشته داشته باشه. علاوه بر این، مترجم متخصص و حرفه‌ای باید دائماً از آخرین دستاوردهای علم و فناوری آگاه باشد تا در مواجهه با مفاهیم و اصطلاحات جدید، اونا رو به درستی ترجمه کنه.

بیشتر بخوانید بستن

چرا لیکو بهترین خدمات در زمینه ترجمه کتاب را ارائه میدهد

اولین و تنها پلتفرم تخصصی موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد

. از سال ۱۴۰۱ بخاطر نوآوری در صنعت ترجمه توی پارک علم و فناوری گیلان پذیرفته شدیم. تفاوت اصلی ما با سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه اینه که اون‌ها کلاً به صورت فریلنسری کار می‌کنند‌ اما لیکو برای اولین بار با موسسات تحت نظارت ارشاد همکاری می‌کنه که خیال شما رو از کیفیت کار راحت می‌کنه و شما می‌تونین کارهاتون را به طور قانونی پیگیری کنید.

به کارگیری مترجمان با سابقه 20 سال در تمامی رشته‌های دانشگاهی

لیکو در کنار همکاری با موسسات معتبر با مترجمان زبده و اساتید دانشگاهی به نام کشور همکاری می‌کنه تا بتونه هر متن تخصصی در تمام رشته‌ها و گرایش‍ها رو به بی‌نظیرترین شکل ترجمه و به شما ارائه بده.

سرعت بالای تحویل سفارشات ترجمه بدون دریافت هزینه فوری

.یکی از نوآوری‌ها و مزایا ما اینه که شما می‌تونین بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه در روز تحویل بگیرین و بابت این حجم بالای ترجمه هزینه‌های سرسام آوری رو پرداخت نکنین یعنی یه تیر و دو نشان که هم تو این شرایط سخت  اقتصادی کمتر هزینه کنین و هم پروژه‌هاتون رو در کمترین زمان ممکن دریافت کنین و وقت بیشتری برای سامان دادن به کارهاتون داشته باشین

افزایش ظرفیت ارائه خدمات در کشور

.از شگفتی‌های دیگه لیکو میشه به چند برابر کردن ظرفیت ارائه خدمات ترجمه در کشور اشاره کرد، با استفاده از خدمات موشکی لیکو می‌تونید تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه تحویل بگیرید یعنی در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن به خیل عظیمی از منابع دسترسی پیدا می‌کنین

ارائه بازه های زمانی مختلف تحویل بنابر نیاز شما

.لیکو این امکان رو برای شما فراهم کرده تا در هر زمان دل بخواه پروژه  ترجمه‌تون رو دریافت بکنین و منتظر نمونین. این‌ها به خاطر اهمیت و ارزشی که وقت شما برای ما داره.

ارائه نمونه رایگان

. تیم لیکو برای اثبات حسن نیتش در اول کار ۱۵۰ کلمه از سفارشات شما رو به رایگان ترجمه می‌کنه و در اختیارتون قرار می‌ده تا با طیب خاطر کارتون رو به ما بسپارین

تعامل مستقیم با موسسات و مترجیمن

 لیکو برای اینکه ترجمه های شما عاری از هرگونه اشتباهی باشه تعامل مستقیم با موسسات و مترجمین رو قرار داده که هر نکته ای لازمه در حین انجام پروژه با برقراری ارتباط راحت به اشتراک گذاشته بشه

ارائه تخفیفات و هدایای باور نکردنی

قسمت هیجان انگیز ماجرا بخش تخفیفات و هدایای کم نظیر ما برای شماست تا از خریدتون راضی باشین چون می‌دونیم که بهترین خرید اونیه که یه تخفیف خوب داشته باشه

قیمت مقرون به صرفه و قیمت گذاری براساس نوع خدمات نه جیب شما

قیمت گذاری ما برخلاف باوری که میگه هرچی پول بدی آش می‌خوری کاملاً بر اساس علم روز بازاریابیه. ما هیچ وقت دنبال اضافه دریافتی از سفارشات شما نیستیم و می‌خواهیم با کمترین هزینه لبخند رضایت رو به لباتون  بیاریم.

ارائه دادن خدمات متنوع کامل در زمینه ترجمه

ما برای حفظ ارتباط و بودن در کنار شما تمامی خدمات ترجمهه‌ای که ممکنه نیاز داشته باشین مثل: خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه تجاری، ترجمه سایت و … رو ارائه می‌دیم تا با بودن در کنار ما دیگه به کسی نیاز نداشته باشین.

ضمانت‌ بازگشت وجه و گارانتی‌های عمرانه

راستی لیکو انقدر از کیفیت خدماتش مطمئنه که از دادن هیچ تضمینی ابایی نداره و حتی کل هزینه دریافتی رو اگه ناراضی باشین بهتون برمی‌گردونه تا دل نگران کیفیت کار ترجمه‌تون نباشین.

شرایط پرداخت استثنایی و قسطی

.یه فرصت باورنکردنی که لیکو برای پرداخت سفارشات پرحجمش ایجاد کرده اینه که بر اساس یک سری توافقات با مشتریان امکان پرداخت قسطی رو فراهم کرده تا برای انجام پروژه‌های هزینه برتون دچار فشار اقتصادی نشین و فرصت‌های عالی که با این ترجمه‌ها کسب می‌شه رو از دست ندین.

سفارش دهی آسان و دلنشین بودن و محیط کاربری

. اگه سایت لیکو رو ببینین متوجه میشین که برخلاف سایت‌های خدماتی دیگه هر چیزی رو می‌خواین رو به راحتی پیدا می‌کنین و برای ثبت سفارشتون از ۷ خانه رستم نمی‌گذرین. اینطوری بدون سردرگمی و اتلاف وقت کارتون رو انجام میدین‌.

فراهم ساختن بستر کسب درآمد برای مشتریان از طریق فروش مقالات ترجمه‌ شده

لیکو همیشه به فکر اینه که بیشترین سود رو به مشتریاش بده به خاطر همین یه سیستم نوین همکاری در فروش برای پروژه‌های ترجمه شده ایجاد کرده که هر کدوم از مشتریا در کنار رفع نیازهای ترجمشون از مقالاتی که ترجمه کردن هم درآمدزایی می‌کنن و درصدی از قیمت خرید مقاله رو دریافت می‌کنن، این چیزی مثل معامله دو سرسوده.

محرمانه بودن سفارشات بدون دریافت هزینه

چیزی که لیکو رو به بهترین پلتفرم برای انجام خدمات شما   مبدل کرده اینه که بدون دریافت هیچ هزینه‌ای پروژه‌های شما رو کاملاً  محرمانه انجام میده و این یعنی اطمینان اطمینان خاطر صد در صد از محفوظ بودن اطلاعاتتون.

ارایه خدمات مکمل ترجمه ( ویرایش، پارافریز، خلاصه‌نویسی، طراحی پاورو...).

اگه به خدماتی مثل ویرایش، پارافریز، خلاصه نویسی و … برای ترجمتون نیاز داشته باشین بدون دردسر و اتلاف وقت برای پیدا کردن یه پلتفرم معتبر و قابل اعتماد دیگه، ما این نیاز شما رو هم برطرف می‌کنیم تا با خیال راحت از کیفیت صفر تا صد پروژتون رو به ما بسپارید.

بازبینی و بازخوانی مترجمین دکتری برای سفارشات حساس

.اگه پروژه مد نظرتون کاملاً تخصصی و حساس باشه ترجمه این سفارشات برخلاف سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه توسط مترجمین دکترا در رشته مرتبط با پروژه شما بازبینی می‌شه تا احتمال خطا رو به صفر برسونیم. این یعنی یه تایید و تضمین عالی از یک خدمت حرفه‌ای

تحویل فایل خدمات ترجمه در فرمت های مختلف و مد نظر شما

لیکو محدودیتی تو ارائه فرمت‌های مختلف برای فایل‌های ترجمه‌اش نداره پس می‌تونین فایلتون رو به هر شکلی که بخواین دریافت کنین بدون اینکه دردسر و دغدغه تبدیل فرمت رو داشته باشین.

آگاهی از روند سفارشات به صورت لحظه‌ای.

سیستم بی‌نظیر ما تو ثبت سفارش این امکان رو فراهم می‌کنه که لحظه به لحظه با یک نقشه راه ساده از روند سفارشتون با خبر باشین و این به خاطر اینه که ریسک روانی خرید رو برای شما تا حد ممکن کاهش بدیم

پشیبانی در تمام مراحل ثبت سفارش

حتی اگه به نظرتون توی این فرایند مشکلی وجود داشت، پشتیبانی ۲۴ ساعته لیکو این اطمینان رو به شما میده که مشکلتون در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی بشه یعنی یه سفارشِ بدون دغدغه و با خیال راحت

دارا بودن خدمات پس از فروش

چیزی که برای لیکو  تو کل این روند مهمه رضایت شماست. به خاطر همین حتی بعد اینکه سفارشتون رو دریافت کردید هم ارتباطمون رو با شما رو حفظ می‌کنیم و همیشه پیگیر نظرات و انتقاداتتون هستیم و شما را به عنوان عضوی از خانواده بزرگ لیکو  از پیشنهاد هیجان‌انگیزمون باخبر می‌کنیم‌.

سهیم کردن شما در فعالیت های خیریه و حفظ محیط زیست

با وجود این همه ویژگی‌ نقطه عطف لیکو با بقیه تو اینه که لیکو همیشه سعی می‌کنه از محیط زیست با ارزشمون حمایت کنه. جالب‌تر اینکه شما رو هم تو این راه همراه می‌کنه و بخشی از پرداختی‌های شما در قبال دریافت خدمات رو به این امر مهم اختصاص می‌ده.

محاسبه‌ قیمت ترجمه

"*" indicates required fields

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

ترجمه مقاله به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟

در پلتفرم لیکو ترجمه انواع مقالات تخصصی فعلاً فقط به زبان‌های انگلیسی (ترجمه فارسی‌ به‌ انگلیسی) و فارسی (ترجمه انگلیسی‌ به‌ فارسی) ارائه می‌دهد.

آیا امکان ترجمه مقاله‌های تخصصی و ISI وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید ترجمه انواع مقاله‌های علمی و تخصصی خود را جهت چاپ و نشر در مجلات خارجی به مترجمان حرفه‌ای و باتجربه پلتفرم لیکو بسپارید.

قیمت ترجمه مقاله در پلتفرم لیکو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت خدمات ترجمه مقاله پلتفرم لیکو با توجه به زبان مبدأ و مقصد، تعداد کلمات، عادی، فوری یا موشکی بودن سفارش، پیچیدگی و زمینه تخصصی مقاله و سطح کیفیت آن می‌تواند متفاوت باشد. برای مشاهده قیمت ترجمه مقاله بر روی لینک کلیک کرده و فایل خود را برای ما ارسال کنید.

آیا امکان ترجمه مقاله به‌ صورت فوری وجود دارد؟

بله. پلتفرم لیکو برای ترجمه مقاله خدمات ترجمه فوری و موشکی نیز ارائه می‌دهد. مترجمان پلتفرم لیکو به طور کلی در حالت عادی بین ۵ تا ۱۰ صفحه در روز، در حالت فوری بین ۱۰ تا ۱۵ صفحه و در حالت موشکی ۱۵ تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه می‌کنند.

روند سفارش ترجمه مقاله در پلتفرم لیکو به چه صورت است؟

برای مشاهده روند ثبت سفارش مقاله در پلتفرم لیکو بر روی لینک کلیک کنید.

پلتفرم لیکو، ترجمه کدام نوع مقالات را انجام می‌دهد؟

پلتفرم لیکو، خدمات ترجمه مقاله را برای انواع مقالات تخصصی و مقاله‌های ژورنالی ارائه می‌دهد. خدمات ترجمه مقاله در پلتفرم لیکو عبارت هستند از:
ترجمه مقاله، ترجمه مقاله ISI، ترجمه مقاله Scopus،  ترجمه مقاله PubMed، ترجمه مقاله، ISC ترجمه مقاله Springer، ترجمه مقاله IEEE، ترجمه مقاله  پژوهشی، ترجمه مقاله مروری، ترجمه مقاله موردی، ترجمه مقاله نظری، ترجمه مقاله نقد کتاب، ترجمه مقاله کنفرانسی، ترجمه چکیده مقاله و … .

آیا ترجمه مقالات در پلتفرم لیکو شامل گارانتی خاصی می‌شوند؟

بله. اگر در زمان ثبت سفارش گزینه گارانتی را انتخاب کرده باشید فایل ترجمه شده تا ۳۰ روز پس از تحویل گارانتی خواهد داشت و برای ترجمه مقالات ژورنالی هم فایل ترجمه شده تا زمان انتشار در مجلات معتبر شامل گارانتی خواهند بود.

چطور می‌توانم هزینه‌ای را که باید برای ترجمه مقاله‌ام بپردازم، بفهمم؟

برای این کار روی گزینه ثبت سفارش ترجمه مقاله کلیک کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن قیمت ترجمه مقاله خود را مشاهده کنید.

سفارش مقاله‌ای که ایجاد کرده‌ام، چه زمانی قیمت‌گذاری می‌شود؟

اگر سفارش‌‌ ترجمه مقاله خود را بین ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب ثبت کنید، کارشناسان پلتفرم لیکو آن را در کمتر از ۱ ساعت بررسی و قیمت‌گذاری خواهند کرد.

چطور خیالم از بابت کیفیت ترجمه مقاله‌‌‌ام راحت باشد؟

پلتفرم لیکو اولین پلتفرم مؤسسات ترجمه تحت‌نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. مترجمان پلتفرم لیکو بهترین مترجمان از اقصی نقاط ایران هستند که تجربه بالایی در ترجمه مقالات تخصصی دارند و مقالات شما با توجه به موضوع آن دسته‌بندی‌ شده و در اختیار مترجمان خبره همان زمینه قرار داده می شود، پس نگران کیفیت ترجمه مقاله خود نباشید.

از طرفی پلتفرم لیکو خدمات ترجمه خود را تا ۳۰ روز پس از تحویل و برای ترجمه مقالات ژورنالی هم فایل ترجمه شده تا زمان انتشار در مجلات معتبر گارانتی می‌کند و در صورت عدم رضایت شما از کار و در صورت محرز شدن اشکالات تمام هزینه به شما عودت داده خواهد شد.

آیا ترجمه مقاله را بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر انجام می‌دهید؟

اگر می‌خواهید ترجمه مقاله‌تان بر اساس فرمت خاصی ترجمه شود، حتماً به پشتیبانی پلتفرم لیکو اطلاع داده و فرمت مورد نظرتان را ارسال کنید تا در فرایند ترجمه لحاظ شود؛ در غیر این صورت ترجمه مقاله‌تان کاملاً ساده انجام و در فایل Word و PDF  تحویل داده خواهد شد.

آیا می‌توانم هزینه ترجمه مقاله‌ام را به‌صورت قسطی و مرحله‌ای واریز کنم؟

بله. پلتفرم لیکو امکان پرداخت چندمرحله‌ای را برای سفارش‌های ترجمه پایان‌نامه که هزینه‌شان زیاد شده، فراهم کرده است. اگر متن یا مقاله‌ای که می‌خواهید ترجمه کنید بیش از ۵۰۰۰ کلمه دارد می‌توانید از این امکان استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای پرداخت مرحله‌ای مراجعه کنید.

آیا می‌توانم مترجم مقاله‌ام را خودم انتخاب کنم؟

بله. با اضافه‌ کردن اسامی مترجمان مدنظر به لیست مترجمان منتخب، می‌توانید پروژه را انحصاراً برای حلقه مترجمان اختصاصی خود به اشتراک بگذارید.
به‌علاوه در صورتی که تمایل داشته باشید نمونه کار مترجمان را مشاهده کنید، 150 کلمه اول مقاله‌تان توسط مترجمان مورد ترجمه شده و  به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

با توجه به شرایط اقتصادی، روی سفارش‌های ترجمه مقاله تخفیف می‎‌دهید؟

در پلتفرم لیکو هدیه تخفیف حجمی به این صورت است که به‌ ازای هر ۱۰ صفحه ترجمه، ترجمه ۱ صفحه به‌ صورت رایگان به سفارش شما تعلق می‌گیرد. به علاوه در پلتفرم لیکو تخفیف‌های دوره‌ای و تخفیف اولین ثبت سفارش هم داریم.

برای دریافت کد تخفیف اولین ثبت سفارش خود با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا این امکان وجود دارد که به صورت مستقیم با مترجم مقاله‌ام در ارتباط باشم؟

بله. بلافاصله پس از اینکه کار ترجمه مقاله‌تان آغاز شد، می‌توانید از طریق پنل پلتفرم لیکو با مترجم سفارش در ارتباط باشید و موارد لازم را با او مطرح کنید

لازم به ذکر است که تمامی ارتباطات شما با مترجمان فقط از طریق سایت امکان‌پذیر است و خارج از آن مجاز به برقراری ارتباط با مترجم نیستید.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله. حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ترجمه مقاله بلکه برای تمامی خدمات ترجمه تضمین می‌کنیم.

برای ترجمه مقاله‌ام عجله دارم، چه کار کنم؟

در حالت کلی مترجمان پلتفرم لیکو روزانه، به صورت متوسط  بین ۵ تا ۱۰ صفحه را ترجمه می‌کنند. برای اینکه کار ترجمه مقاله‌تان با سرعت بیش‌تری انجام شود، پیشنهاد می‌کنیم از امکان ترجمه فوری مقاله یا ترجمه موشکی مقاله  پلتفرم لیکو استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از خدمات ترجمه فوری مقاله یا ترجمه موشکی مقاله بر روی لینک کلیک کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

در رابطه با ترجمه مقالات به راهنمایی بیشتری نیاز دارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر همین‌ الان با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو