ترجمه پایان نامه با گارانتی تضمینی و قیمت مناسب

سایت ترجمه پایان نامه آنلاین لیکو، با پشتیبانی شبانه‌روزی مترجمین و مؤسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، با کیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ترجمه پایان نامه را در تمامی رشته‌ها ارائه می‌دهد؛ ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه‌ ‌ و ترجمه انگلیسی به فارسی پایان نامه را با خیال راحت به ما بسپارید.

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ترجمه پایان نامه

ببه جز پروازت به هیچ چیز دیگه ای فکر نکن چون لیکو کنارته

یکی از موارد بسیار مهم برای گرفتن فاند های تحصیلی از دانشگاه های معتبر دنیا داشتن پایان نامه قویه ولی اگه پایان نامت درست ترجمه نشه هرچقدرم که کارت خوب باشه کارت برای اپلای کردن سخت میشه. روند مهاجرت تحصیلی خودش خیلی زمانبره حالا فکرش رو بکن تو با این همه درگیری ذهنی و مشغله باید به فکر کیفیت ترجمه پایان نامه هم باشی.

ترجمه پایان نامه بخاطر داشتن لغات و اصطلاحات تخصصی و حجم بالا، کار سختیه و فقط مترجم های حرفه ای و با تجربه از پس انجامش برمیان و کار هر کسی نیست. حتی ممکنه مترجمی که بتونه با کیفیت و دقت بالا ترجمه پایان نامه انجام بده هم پیدا بشه، اما زمان تحویلش اینقدر بالا باشه که تمام برنامه‌هات بهم بریزه. اینا بخش کوچکی از دغدغه های مشتریان پلتفرم لیکو بود که بعد از آشنا شدن و اعتماد کردن به ما به طور کامل برطرف شد.

لیکو با مؤسسات ترجمه و مترجمان متخصص و حرفه‌ای سراسر ایران همکاری میکنه و این امر باعث شده کیفیت و سرعت ترجمه پایان نامه به حدی بالا باشه که حتی فکرش رو هم نمیتونید بکیند تازه با قیمیتی که مثلش رو هیچ جایی نمیتونی پیدا کنی

پس منتظر چی هستی تا پروازت نپریده فایلت رو برامون بفرست.

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده خدمت‌رسانی هستیم.

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

نمونه‌ اشتباهات رایج در ترجمه پایان نامه که باعث عدم پذیرش مقاله می‌شود

لیکو مورد اعتماد همه

خدمات ترجمه لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

ترجمه پایان نامه؛ طولانی، سخت و طاقت‌فرسا

طولانی‌ترین نوشته‌ای که اکثر دانشجویان ارشد تکمیل می‌کنند، پایان نامه‌ است. نوشتن پایان نامه معمولا تجربه‌ای است پر از فشار، استرس و دلهره. دانشجو حداقل شش ماه و گاها تا 2 سال زمان می‌گذارد تا نتیجه بگیرد و دفاع کند.

خیلی از دانشجویانی که قصد مهاجرت دارند از شنیدن ترجمه پایان نامه کارشناسی ارشد جا می‌خورند، چون انتظار نداشتند که برای مهاجرت لازم باشد ترجمه پایان نامه انجام دهند. ترجمه پایان نامه های علمی بار سنگینی بر دوش دانشجویان و محققین بوده و هست، به خصوص که ترجمه پایان نامه های علمی نیازمند دقت بسیار بالا و سطح پیشرفته زبان است.

فرآیند ترجمه پایان نامه کارشناسی ارشد یکی از فرآیندهایی است که برای تکمیل آن به زمان و تلاش نیاز دارد و برای تکمیل آن باید:

مترجم تجربه قبلی در ترجمه پایان نامه های کارشناسی ارشد داشته باشد.
مترجم پایان نامه کارشناسی ارشد باید دارای اخلاق و اصول ترجمه تحقیق علمی باشد.
لازم است مترجم دارای مبانی زبانی باشد و مبانی ترجمه برای دو زبان بین آنها تبدیل شود.
با در نظر گرفتن اصل صداقت علمی در ترجمه پایان نامه کارشناسی ارشد در حین انتقال و ترجمه پایان نامه کارشناسی ارشد، با ترجمه محتوای پایان نامه بدون اضافات دیگر.
مترجم پایان نامه کارشناسی ارشد باید این ضرورت را در نظر داشته باشد که ترجمه عنوان پایان نامه با متن اصلی مغایرت نداشته باشد.
قبل از شروع ترجمه، باید در نظر داشت که پیام اصلی با ترجمه سازگار است و همچنین وجود تعداد مناسبی از مراجع را در نظر گرفت.
ارائه ترجمه پایان نامه به داوران و حسابرسان قابل اعتماد به منظور بررسی کامل پایان نامه کارشناسی ارشد.
درصد استنادها را بررسی کنید و در نظر بگیرید که از حد مجاز در پایان نامه کارشناسی ارشد فراتر نمی روند و همچنین سرقت ادبی را تشخیص دهید.

بیشتر بخوانید بستن

چرا لیکو بهترین خدمات در زمینه ترجمه پایان نامه را ارائه میدهد

اولین و تنها پلتفرم تخصصی موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد

. از سال ۱۴۰۱ بخاطر نوآوری در صنعت ترجمه توی پارک علم و فناوری گیلان پذیرفته شدیم. تفاوت اصلی ما با سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه اینه که اون‌ها کلاً به صورت فریلنسری کار می‌کنند‌ اما لیکو برای اولین بار با موسسات تحت نظارت ارشاد همکاری می‌کنه که خیال شما رو از کیفیت کار راحت می‌کنه و شما می‌تونین کارهاتون را به طور قانونی پیگیری کنید.

به کارگیری مترجمان با سابقه 20 سال در تمامی رشته‌های دانشگاهی

لیکو در کنار همکاری با موسسات معتبر با مترجمان زبده و اساتید دانشگاهی به نام کشور همکاری می‌کنه تا بتونه هر متن تخصصی در تمام رشته‌ها و گرایش‍ها رو به بی‌نظیرترین شکل ترجمه و به شما ارائه بده.

سرعت بالای تحویل سفارشات ترجمه بدون دریافت هزینه فوری

.یکی از نوآوری‌ها و مزایا ما اینه که شما می‌تونین بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه در روز تحویل بگیرین و بابت این حجم بالای ترجمه هزینه‌های سرسام آوری رو پرداخت نکنین یعنی یه تیر و دو نشان که هم تو این شرایط سخت  اقتصادی کمتر هزینه کنین و هم پروژه‌هاتون رو در کمترین زمان ممکن دریافت کنین و وقت بیشتری برای سامان دادن به کارهاتون داشته باشین

افزایش ظرفیت ارائه خدمات در کشور

.از شگفتی‌های دیگه لیکو میشه به چند برابر کردن ظرفیت ارائه خدمات ترجمه در کشور اشاره کرد، با استفاده از خدمات موشکی لیکو می‌تونید تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه تحویل بگیرید یعنی در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن به خیل عظیمی از منابع دسترسی پیدا می‌کنین

ارائه بازه های زمانی مختلف تحویل بنابر نیاز شما

.لیکو این امکان رو برای شما فراهم کرده تا در هر زمان دل بخواه پروژه  ترجمه‌تون رو دریافت بکنین و منتظر نمونین. این‌ها به خاطر اهمیت و ارزشی که وقت شما برای ما داره.

ارائه نمونه رایگان

. تیم لیکو برای اثبات حسن نیتش در اول کار ۱۵۰ کلمه از سفارشات شما رو به رایگان ترجمه می‌کنه و در اختیارتون قرار می‌ده تا با طیب خاطر کارتون رو به ما بسپارین

تعامل مستقیم با موسسات و مترجیمن

 لیکو برای اینکه ترجمه های شما عاری از هرگونه اشتباهی باشه تعامل مستقیم با موسسات و مترجمین رو قرار داده که هر نکته ای لازمه در حین انجام پروژه با برقراری ارتباط راحت به اشتراک گذاشته بشه

ارائه تخفیفات و هدایای باور نکردنی

قسمت هیجان انگیز ماجرا بخش تخفیفات و هدایای کم نظیر ما برای شماست تا از خریدتون راضی باشین چون می‌دونیم که بهترین خرید اونیه که یه تخفیف خوب داشته باشه

قیمت مقرون به صرفه و قیمت گذاری براساس نوع خدمات نه جیب شما

قیمت گذاری ما برخلاف باوری که میگه هرچی پول بدی آش می‌خوری کاملاً بر اساس علم روز بازاریابیه. ما هیچ وقت دنبال اضافه دریافتی از سفارشات شما نیستیم و می‌خواهیم با کمترین هزینه لبخند رضایت رو به لباتون  بیاریم.

ارائه دادن خدمات متنوع کامل در زمینه ترجمه

ما برای حفظ ارتباط و بودن در کنار شما تمامی خدمات ترجمهه‌ای که ممکنه نیاز داشته باشین مثل: خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه تجاری، ترجمه سایت و … رو ارائه می‌دیم تا با بودن در کنار ما دیگه به کسی نیاز نداشته باشین.

ضمانت‌ بازگشت وجه و گارانتی‌های عمرانه

راستی لیکو انقدر از کیفیت خدماتش مطمئنه که از دادن هیچ تضمینی ابایی نداره و حتی کل هزینه دریافتی رو اگه ناراضی باشین بهتون برمی‌گردونه تا دل نگران کیفیت کار ترجمه‌تون نباشین.

شرایط پرداخت استثنایی و قسطی

.یه فرصت باورنکردنی که لیکو برای پرداخت سفارشات پرحجمش ایجاد کرده اینه که بر اساس یک سری توافقات با مشتریان امکان پرداخت قسطی رو فراهم کرده تا برای انجام پروژه‌های هزینه برتون دچار فشار اقتصادی نشین و فرصت‌های عالی که با این ترجمه‌ها کسب می‌شه رو از دست ندین.

سفارش دهی آسان و دلنشین بودن و محیط کاربری

. اگه سایت لیکو رو ببینین متوجه میشین که برخلاف سایت‌های خدماتی دیگه هر چیزی رو می‌خواین رو به راحتی پیدا می‌کنین و برای ثبت سفارشتون از ۷ خانه رستم نمی‌گذرین. اینطوری بدون سردرگمی و اتلاف وقت کارتون رو انجام میدین‌.

فراهم ساختن بستر کسب درآمد برای مشتریان از طریق فروش مقالات ترجمه‌ شده

لیکو همیشه به فکر اینه که بیشترین سود رو به مشتریاش بده به خاطر همین یه سیستم نوین همکاری در فروش برای پروژه‌های ترجمه شده ایجاد کرده که هر کدوم از مشتریا در کنار رفع نیازهای ترجمشون از مقالاتی که ترجمه کردن هم درآمدزایی می‌کنن و درصدی از قیمت خرید مقاله رو دریافت می‌کنن، این چیزی مثل معامله دو سرسوده.

محرمانه بودن سفارشات بدون دریافت هزینه

چیزی که لیکو رو به بهترین پلتفرم برای انجام خدمات شما   مبدل کرده اینه که بدون دریافت هیچ هزینه‌ای پروژه‌های شما رو کاملاً  محرمانه انجام میده و این یعنی اطمینان اطمینان خاطر صد در صد از محفوظ بودن اطلاعاتتون.

ارایه خدمات مکمل ترجمه ( ویرایش، پارافریز، خلاصه‌نویسی، طراحی پاورو...).

اگه به خدماتی مثل ویرایش، پارافریز، خلاصه نویسی و … برای ترجمتون نیاز داشته باشین بدون دردسر و اتلاف وقت برای پیدا کردن یه پلتفرم معتبر و قابل اعتماد دیگه، ما این نیاز شما رو هم برطرف می‌کنیم تا با خیال راحت از کیفیت صفر تا صد پروژتون رو به ما بسپارید.

بازبینی و بازخوانی مترجمین دکتری برای سفارشات حساس

.اگه پروژه مد نظرتون کاملاً تخصصی و حساس باشه ترجمه این سفارشات برخلاف سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه توسط مترجمین دکترا در رشته مرتبط با پروژه شما بازبینی می‌شه تا احتمال خطا رو به صفر برسونیم. این یعنی یه تایید و تضمین عالی از یک خدمت حرفه‌ای

تحویل فایل خدمات ترجمه در فرمت های مختلف و مد نظر شما

لیکو محدودیتی تو ارائه فرمت‌های مختلف برای فایل‌های ترجمه‌اش نداره پس می‌تونین فایلتون رو به هر شکلی که بخواین دریافت کنین بدون اینکه دردسر و دغدغه تبدیل فرمت رو داشته باشین.

آگاهی از روند سفارشات به صورت لحظه‌ای.

سیستم بی‌نظیر ما تو ثبت سفارش این امکان رو فراهم می‌کنه که لحظه به لحظه با یک نقشه راه ساده از روند سفارشتون با خبر باشین و این به خاطر اینه که ریسک روانی خرید رو برای شما تا حد ممکن کاهش بدیم

پشیبانی در تمام مراحل ثبت سفارش

حتی اگه به نظرتون توی این فرایند مشکلی وجود داشت، پشتیبانی ۲۴ ساعته لیکو این اطمینان رو به شما میده که مشکلتون در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی بشه یعنی یه سفارشِ بدون دغدغه و با خیال راحت

دارا بودن خدمات پس از فروش

چیزی که برای لیکو  تو کل این روند مهمه رضایت شماست. به خاطر همین حتی بعد اینکه سفارشتون رو دریافت کردید هم ارتباطمون رو با شما رو حفظ می‌کنیم و همیشه پیگیر نظرات و انتقاداتتون هستیم و شما را به عنوان عضوی از خانواده بزرگ لیکو  از پیشنهاد هیجان‌انگیزمون باخبر می‌کنیم‌.

سهیم کردن شما در فعالیت های خیریه و حفظ محیط زیست

با وجود این همه ویژگی‌ نقطه عطف لیکو با بقیه تو اینه که لیکو همیشه سعی می‌کنه از محیط زیست با ارزشمون حمایت کنه. جالب‌تر اینکه شما رو هم تو این راه همراه می‌کنه و بخشی از پرداختی‌های شما در قبال دریافت خدمات رو به این امر مهم اختصاص می‌ده.

محاسبه‌ قیمت ترجمه

"*" indicates required fields

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

هزینه ترجمه‌ پایان‌ نامه در پلتفرم لیکو به چه صورت محاسبه می‌شود؟

قیمت خدمات ترجمه پایان‌ نامه پلتفرم لیکو با توجه به زبان مبدأ و مقصد، تعداد کلمات، عادی، فوری یا موشکی بودن سفارش، پیچیدگی و زمینه تخصصی پایان‌نامه و سطح کیفیت آن می‌تواند متفاوت باشد. برای مشاهده قیمت ترجمه پایان‌نامه بر روی لینک کلیک کرده و فایل خود را برای ما ارسال کنید.

روند سفارش ترجمه پایان‌ نامه در پلتفرم لیکو به چه صورت است؟

برای مشاهده روند ثبت سفارش پایان‌ نامه در پلتفرم لیکو بر روی لینک کلیک کنید.

پلتفرم لیکو، ترجمه پایان‌ نامه را به زبان‌هایی ارائه می‌کند؟

در حال حاضر ترجمه پایان‌نامه را فقط به زبان‌های انگلیسی (ترجمه فارسی‌ به‌ انگلیسی پایان‌ نامه) و فارسی (ترجمه انگلیسی‌ به‌ فارسی پایان‌ نامه) ارائه می‌دهد.

چطور خیالم از بابت کیفیت ترجمه پایان‌ نامه‌خود راحت باشد؟

۱. پلتفرم لیکو اولین پلتفرم مؤسسات ترجمه تحت‌نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

۲. مترجمان پایان‌نامه در پلتفرم لیکو، همگی باتجربه و حرفه‌ای هستند و پایان‌نامه‌های متعددی ترجمه کرده‌اند.

۳. ترجمه پایان‌ نامه تخصصی شما به مترجم متخصص رشته شما سپرده می‌شود تا کمترین خطایی در آن اتفاق نیفتد.

۴. پلتفرم لیکو برای خدمات ترجمه پایان‌نامه و ترجمه پایان‌نامه با بازخوانی ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما عزیزان در نظر گرفته است. همچنین گارانتی‌های ماهانه و مادام‌العمر باتوجه‌به قوانین و مقررات سفارش جهت ویرایش پایان‌نامه به شما تعلق می‌گیرد.

ترجمه پایان‌ نامه معمولاً چقدر زمان می‌برد؟

مدت‌زمان تحویل ترجمه پایان‌ نامه در پلتفرم لیکو که سریع‌ترین پلتفرم ترجمه در ایران است با توجه‌ به حجم پایان‌نامه، تعداد کلمات، زمینه تخصصی پایان‌نامه و عادی یا فوری بودن سفارش می‌تواند متفاوت باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و محاسبه مدت‌زمان تحویل ترجمه پایان‌ نامه موردنظر بر روی قیمت ترجمه پایان‌ نامه کلیک کنید.

برای ترجمه پایان‌ نامه خود عجله دارم، چه‌کار کنم؟

مترجمان پایان‌نامه پلتفرم لیکو روزانه، به‌صورت متوسط  بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه می‌کنند. برای اینکه کار ترجمه پایان نامه‌تان  با سرعت بیش‌تری انجام شود، پیشنهاد می‌کنیم از امکان ترجمه فوری پایان‌ نامه یا ترجمه موشکی پایان‌ نامه پلتفرم لیکو استفاده کنید. در خدمات ترجمه فوری پایان نامه بین ۱۰ تا ۱۵ صفحه در روز و در خدمات ترجمه موشکی پایان نامه بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه در روز توسط مترجمان ترجمه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هرکدام از خدمات ترجمه فوری پایان‌ نامه و ترجمه موشکی پایان‌ نامه بر روی لینک کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی پلتفرم لیکو تماس بگیرید.

آیا می‌توانم هزینه ترجمه پایان‌ نامه خود را به‌صورت قسطی و مرحله‌ای واریز کنم؟

بله. پلتفرم لیکو امکان پرداخت چندمرحله‌ای را برای سفارش‌های ترجمه پایان‌نامه که هزینه‌شان زیاد شده، فراهم کرده است. اگر متن یا مقاله‌ای که می‌خواهید ترجمه کنید بیش از ۵۰۰۰ کلمه دارد می‌توانید از این امکان استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای پرداخت مرحله‌ای مراجعه کنید.

باتوجه‌ به شرایط اقتصادی، روی سفارش‌های ترجمه پایان‌ نامه تخفیف می‌دهید؟

در پلتفرم لیکو هدیه تخفیف حجمی به این صورت است که به‌ ازای هر ۱۰ صفحه ترجمه، ترجمه ۱ صفحه به‌صورت رایگان به سفارش شما تعلق می‌گیرد. به علاوه در پلتفرم لیکو تخفیف‌های دوره‌ای و تخفیف اولین ثبت سفارش هم داریم.

برای دریافت کد تخفیف اولین ثبت سفارش خود با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا این امکان وجود دارد که به‌ صورت مستقیم با مترجم سفارشم در ارتباط باشم؟

بله. بلافاصله پس از اینکه کار ترجمه پایان‌نامه‌تان آغاز شد، می‌توانید از طریق پنل پلتفرم لیکو با مترجم سفارش در ارتباط باشید و موارد لازم را با او مطرح کنید

لازم به ذکر است که تمامی ارتباطات شما با مترجمان فقط از طریق سایت امکان‌پذیر است و خارج از آن مجاز به برقراری ارتباط با مترجم نیستید.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله. حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ترجمه پایان‌ نامه بلکه برای تمامی خدمات ترجمه تضمین می‌کنیم.

چطور می‌توانم هزینه‌ای که باید برای ترجمه پایان‌ نامه خود بپردازم را بفهمم؟

پلتفرم لیکو قیمت‌گذاری ترجمه پایان‌ نامه را به‌صورت رایگان برای تمامی اعضای سایت انجام می‌دهد. برای دسترسی به این امکان می‌توانید از لینک ثبت سفارش ترجمه پایان‌ نامه اقدام کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن فایل ارسالی قیمت‌گذاری و برای شما از طریق پیامک ارسال شود.

تعداد کلمات متن پایان‌‌نامه خود را نمی‌دانم، چه‌کار کنم؟

کارشناسان پلتفرم لیکو به‌صورت رایگان و در کم‌ترین زمان ممکن برای تمامی اعضای سایت تعداد کلمات متن پایان‌نامه شما را شمرده و اعلام می‌کنند، برای این کار کافی است، روی دکمه ثبت سفارش ترجمه پایان‌ نامه کلیک کرده، اطلاعات سفارشتان را همراه با فایل محتوا برای ما ارسال کنید.

اگر در فرایند انجام ترجمه پایان‌ نامه خود با مترجم به مشکل خوردم یا از کیفیت ترجمه ناراضی بودم، چه‌کار کنم؟

از طریق لینک ثبت شکایت، شکایت خود را ثبت کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن شکایت شما توسط کارشناسان ما بررسی شود.

آیا می‌توانم پروژه ترجمه خودم را برای یک‌سری مترجم خاص تعریف کنم؟

بله. با اضافه‌کردن اسامی مترجمان مدنظر به لیست مترجمان منتخب، می‌توانید پروژه را انحصاراً برای حلقه مترجمان اختصاصی خود به اشتراک بگذارید.

در رابطه با ترجمه پایان‌نامه به راهنمایی بیش‌تری نیاز دارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو