ترجمه تجاری با ضمانت بازگشت وجه و قیمت مناسب

سایت ترجمه تجاری آنلاین لیکو، با پشتیبانی شبانه‌روزی مترجمین و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، بهترین و ارزان‌ترین خدمات ترجمه اسناد و قراردهای تجاری را در تمامی حوزه‌ها ارائه می‌دهد؛ ترجمه تجاری فارسی به انگلیسی  و ترجمه تجاری انگلیسی به فارسی را با خیال راحت به لیکو بسپارید.

خدمات ترجمه تجاری

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ترجمه تجاری

ترجمه تجاری، ترجمه اسناد و قراردادها با قیمت مناسب و کیفیتی باور نکردنی

انعقاد قراردادهای تجاری، حتی به زبان فارسی، بسیار پیچیده است و حتی یک کلمه به کل می‌تواند شرایط قرارداد را تغییر دهد. حالا فرض کنید که قرار است با یک شرکت خارجی قرارداد بنویسید. انگلیسی بودن متن شرایط را پیچیده‌تر هم می‌کند؛ بسیاری از کلمات در یک زبان چند معنی دارند و استفاده از کلمه اشتباه ممکن است نتایج بدی برای کسب‌وکار به همراه داشته باشد. برای جلوگیری از این‌گونه اشتباهات لازم است ترجمه تجاری خود را به افراد ماهر و متخصص بسپارید. با استفاده از خدمات ترجمه تجاری لیکو، نیازی به نگرانی در مورد این‌گونه اشتباهات نیست.

در حوزه ترجمه اسناد و قراردادهای تجاری، دو اصل برجسته وجود دارد: دقت و امانت‌داری. پلتفرم لیکو با مترجمان متخصص و مؤسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد همکاری می‌کند تا سفارشات ترجمه تجاری با بالاترین دقت ارائه شوند و کاملا از کیفیت کار رضایت داشته باشید. به همین منظور،‌ امکان ارتباط با مترجم نیز در حین انجام پروژه ترجمه تجاری وجود دارد تا نکات مد نظرتان را با اون در میان بگذارید.

امانت‌داری از دیگر موارد مهم در ترجمه تجاری‌ بوده و از اصول اساسی لیکو است. با توجه به حساسیت‌های موجود در ترجمه تجاری، باید اطمینان حاصل کنید که سفارشات ترجمه تجاری شما با محرمانگی کامل انجام می‌شوند. بر همین مبنا محرمانگی سفارشات ترجمه تجاری شما حفظ می‌شود. کافی‌ست فایل خود را برای ما ارسال کنید تا ما با حفظ محرمانگی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سند ترجمه شده‌ شما را تحویل دهیم.

در ضمن خدمات ترجمه لیکو برای کسب‌وکارها محدود به ترجمه تجاری نیست و می‌توانید با خدمات ترجمه سایت و بومی‌سازی و ترجمه کاتالوگ و بروشور لیکو، کسب‌وکار و محصولات خود را به مخاطبان بین‌المللی معرفی کنید.

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا به حال اسم پرنده‌ای به نام لیکو را شنیده‌اید؟ لیکو پرنده‌ای زرنگ، چابک و مشهور به سرعت است که به صورت جمعی در جنوب ایران زندگی می‌کند. ما لیکوییم؛ چابک، سریع و آماده خدمت‌رسانی!

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

چرا لیکو را انتخاب کنیم؟

کیفیت مثال زدنی

سرعت بی‌نظیر

قیمت استثنایی

خدمات پس از فروش فراموش نشدنی

و کلی چیز باحال دیگه...

خدمات لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

چرا لیکو بهترین خدمات ترجمه تجاری را ارائه می‌دهد؟

موفقیت یک کسب‌ و کار در عرصه جهانی، مستلزم دسترسی و ارتباط مؤثر با مشتریانی است که در سراسر جهان پراکنده‌اند. این مشتریان، با زبان‌ها و فرهنگ‌های متنوع و قوانین تجاری منحصر به فرد خود، نیازمند درک و فهم دقیق پیام‌های تجاری هستند. تفاوت‌های زبانی می‌توانند به سوءتفاهم‌های ارتباطی منجر شوند که به کل اعتبار برند را زیر سوال می‌برند. در چنین شرایطی، اهمیت ترجمه تجاری صحیح و دقیق بیش از پیش آشکار می‌گردد.

چنانچه در حوزه کسب و کار خود به ترجمه تجاری نیاز دارید لیکو در کنار شماست تا نامه‌ها و ایمیل‌های تجاری خود را به زبان موردنظر ارسال کنید، قراردادها و تفاهم‌نامه‌ها را با خیال آسوده امضا کنید، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و صورت جلسات را به خوبی درک و اجرا کنید، در سمینارها و نمایشگاه‌های بین‌المللی حضور داشته باشید، اسناد بانکی و داخلی شرکت، فاکتورها و ترازنامه‌های تجاری را خود را به زبان مشتری در اختیار او قرار دهید، گزارشات سالانه و تحلیل‌های مالی را برای دریافت مجوزهای لازم در اختیار دولت‌های موردنظر قراردهید و کارت بازرگانی و بارنامه‌های تجاری خود را به گمرک‌ها و مبادی ورودی کالا در کشورهای مقصد ارائه کنید. همچنین ما در صورت نیاز شما در موارد پایین نیز به شما کمک خواهیم نمود تا با بهترین کیفیت و در کم‌ترین زمان ممکن نیاز خود را رفع کنید.

خدمات ترجمه تجاری پلتفرم لیکو عبارتنداز:

ترجمه تخصصی نامه‌نگاری و ترجمه ایمیل‌های بازرگانی
ترجمه قراردادهای همکاری و ترجمه تفاهم‌نامه‌ها
ترجمه آئین‌نامه، ترجمه دستورالعمل‌ها و ترجمه صورت‌جلسات
ترجمه سمینارها و ترجمه نمایشگاه‌های بین‌المللی
ترجمه اسناد بانکی و  ترجمه داخلی شرکت‌ها
ترجمه فاکتورها و ترجمه ترازنامه‌های تجاری
ترجمه گزارش‌های سالانه و ترجمه تحلیل‌های مالی
ترجمه کارت بازرگانی و ترجمه بارنامه‌های تجاری

بیشتر بخوانید بستن

قیمت ترجمه تجاری

برآورد هزینه و قیمت ترجمه تجاری، به عواملی مثل سرعت، زبان و کیفیت بستگی دارد. برای مثال قیمت ترجمه تجاری فارسی به انگلیسی از قیمت ترجمه تجاری انگلیسی به فارسی  به دلیل گستردگی زبان فارسی بیشتر است.
برای محاسبه دقیق قیمت به صفحه تعرفه‌های لیکو مراجعه کنید.

محاسبه‌ قیمت ترجمه

"*" indicates required fields

تصویر نحوه ثبت سفارش ترجمه لیکو

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

روند ثبت سفارش ترجمه لیکو
روند ثبت سفارش ترجمه لیکو

مورد اعتماد بیش از ۳۶۰۰ کاربر خوشحال

سوالات متداول

مترجمانی که ترجمه اسناد تجاری را انجام می‌دهند در چه سطحی از دانش و تجربه هستند؟

مترجمانی که کار ترجمه تجاری در پلتفرم لیکو را انجام می‌دهند همگی از باسابقه‌ترین مترجمان مجموعه ما هستند و بیش از ۱۰ سال تجربه ترجمه اسناد تجاری را دارند.

ترجمه متون در زمینه اسناد تجاری نیاز چقدر طول می‌کشد؟

مترجمان اسناد تجاری پلتفرم لیکو روزانه، به‌صورت متوسط  بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه می‌کنند. برای اینکه کار ترجمه اسناد تجاری موردنظرتان با سرعت بیش‌تری انجام شود، پیشنهاد می‌کنیم از امکان ترجمه فوری اسناد تجاری یا ترجمه موشکی اسناد تجاری پلتفرم لیکو استفاده کنید که در خدمات ترجمه فوری اسناد تجاری بین ۱۰ تا ۱۵ صفحه در روز و در خدمات ترجمه موشکی اسناد تجاری بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه در روز توسط مترجمان ترجمه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر درمورد هرکدام از خدمات ترجمه فوری اسناد تجاری و ترجمه موشکی اسناد تجاری بر روی لینک کلیک کنید یا با پشتیبانی پلتفرم لیکو تماس بگیرید.

اصطلاحات اسناد تجاری چگونه ترجمه می‌شوند؟

در زمینه اسناد تجاری مترجم ابتدا با تسلط و مهارت کافی در خصوص ترجمه متون سعی در روخوانی و درک کلی متن اصلی می‌کند و در قدم بعدی با استخراج اصطلاحات و لغات تخصصی متن مراحل معادل‌یابی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

هزینه ترجمه در زمینه اسناد تجاری به چه صورت محاسبه خواهد شد؟

بله پلتفرم لیکو برای ترجمه مقاله خدمات ترجمه فوری و موشکی نیز ارائه می‌دهد. مترجمان پلتفرم لیکو به طور کلی در حالت عادی بین 5 تا ۱۰ صفحه در روز، در حالت فوری بین ۱۰ تا ۱۵ صفحه و در حالت موشکی ۱۵ تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه می‌کنند.

در صورت نیاز فوری به فایل ترجمه شده اسناد تجاری امکان ترجمه فوری وجود دارد؟

بله. برای استفاده از خدمات ترجمه سریع‌تر می‌توانید از خدمات ترجمه تجاری فوری یا خدمات ترجمه استفاده کنید.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله. حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ترجمه اسناد تجاری بلکه برای تمامی خدمات ترجمه تضمین می‌کنیم.

در رابطه با ترجمه اسناد تجاری به راهنمایی بیشتری نیاز دارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو