ترجمه تجاری با ضمانت بازگشت وجه و قیمت مناسب

سایت ترجمه تجاری آنلاین لیکو، با پشتیبانی شبانه‌روزی مترجمین و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، بهترین و ارزان‌ترین خدمات ترجمه اسناد و قراردهای تجاری را در تمامی حوزه‌ها ارائه می‌دهد؛ ترجمه تجاری فارسی به انگلیسی  و ترجمه تجاری انگلیسی به فارسی را با خیال راحت به لیکو بسپارید.

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ترجمه تجاری

خودت رو به کل جهان بشناسون و قراردادهای دلاری ببند

بستن قراردادهای تجاری حتی به زبان فارسی هم کار سخت و پیچیده‌ایه حالا فکرش رو بکن که میخوای قراردادی با یه شرکت در خارج از ایران ببندی باید خیلی حواست جمع باشه که کلاه سرت نره چون یک کلمه در زبان‌های مختلف می‌تونه معانی متفاوتی داشته باشه و اگه بد ترجمه بشه می‌تونه کلیت اون قرارداد و سند رو زیر سوال ببره و حتی یه قرارداد چند میلیون دلاری رو بهم بزنه ولی شما می‌تونین از خدمات ترجمه تجاری لیکو استفاده کنید و دیگه لازم نیست نگران این موارد باشین.

در ترجمه اسناد و قراردادهای تجاری دو اصل مهم وجود داره، دقت و امانت‌داری. پلتفرم لیکو که با برترین مترجمان و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران همکاری می‌کنه خدمات ترجمه تجاری شما رو با دقت و کیفیتی که حتی فکرش رو هم نمی‌کنید انجام میده.

امانت‌داری از مهم‌ترین ارزش‌های پلتفرم لیکوئه و با توجه به اهمیتی که مورد حساسی مثل ترجمه تجاری داره، سفارشات ترجمه تجاری شما کاملا محرمانه باقی می‌مونن، پس خیالت از این بابت راحت. همین الان فایلت رو برای ما بفرست تا در کمترین زمان ممکن سند ترجمه شدت رو برات بفرستیم.

با لیکو بدون هیچ نگرانی ای بشین پای میز معامله

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده خدمت‌رسانی هستیم.

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

خدمات لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

چرا ترجمه تجاری را به لیکو بسپاریم؟

برای اینکه یک تجارت در سطح جهان موفق شود، باید در دسترس مشتریان در سطح جهان قرار بگیرد و پیام خود را به درستی به آن‌ها برساند. مشتریانی که به زبان‌های مختلفی صحبت می‌کنند و فرهنگ و قوانین تجاری مخصوص به خود را دارند. تفاوت در زبان می‌تواند باعث ایجاد ارتباطات نادرست شود و وجهه یک برند را تهدید کند. اینجاست که اهمیت ترجمه تجاری درست مشخص می‌شود.

اگر در حوزه کسب و کار خود به ترجمه تجاری نیاز داشتید لیکو در کنار شماست تا نامه‌ها و ایمیل‌های تجاری خود را به زبان موردنظر ارسال کنید، قراردادها و تفاهم‌نامه‌ها را با خیال آسوده امضا کنید، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و صورت جلسات را به خوبی درک و اجرا کنید، در سمینارها و نمایشگاه‌های بین‌المللی حضور داشته باشید، اسناد بانکی و داخلی شرکت، فاکتورها و ترازنامه‌های تجاری را خود را به زبان مشتری در اختیار او قرار دهید، گزارشات سالانه و تحلیل‌های مالی را برای دریافت مجوزهای لازم در اختیار دولت‌های موردنظر قراردهید و کارت بازرگانی و بارنامه‌های تجاری خود را به گمرک‌ها و مبادی ورودی کالا در کشورهای مقصد ارائه کنید. همچنین ما در صورت نیاز شما در موارد پایین نیز به شما کمک خواهیم نمود تا با بهترین کیفیت و در کم‌ترین زمان ممکن نیاز خود را رفع کنید.

خدمات ترجمه تجاری پلتفرم لیکو عبارتنداز:

ترجمه تخصصی نامه‌نگاری و ترجمه ایمیل‌های بازرگانی
ترجمه قراردادهای همکاری و ترجمه تفاهم‌نامه‌ها
ترجمه آئین‌نامه، ترجمه دستورالعمل‌ها و ترجمه صورت‌جلسات
ترجمه سمینارها و ترجمه نمایشگاه‌های بین‌المللی
ترجمه اسناد بانکی و  ترجمه داخلی شرکت‌ها
ترجمه فاکتورها و ترجمه ترازنامه‌های تجاری
ترجمه گزارش‌های سالانه و ترجمه تحلیل‌های مالی
ترجمه کارت بازرگانی و ترجمه بارنامه‌های تجاری

بیشتر بخوانید بستن

چرا لیکو بهترین خدمات در زمینه ترجمه کتاب را ارائه میدهد

اولین و تنها پلتفرم تخصصی موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد

. از سال ۱۴۰۱ بخاطر نوآوری در صنعت ترجمه توی پارک علم و فناوری گیلان پذیرفته شدیم. تفاوت اصلی ما با سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه اینه که اون‌ها کلاً به صورت فریلنسری کار می‌کنند‌ اما لیکو برای اولین بار با موسسات تحت نظارت ارشاد همکاری می‌کنه که خیال شما رو از کیفیت کار راحت می‌کنه و شما می‌تونین کارهاتون را به طور قانونی پیگیری کنید.

به کارگیری مترجمان با سابقه 20 سال در تمامی رشته‌های دانشگاهی

لیکو در کنار همکاری با موسسات معتبر با مترجمان زبده و اساتید دانشگاهی به نام کشور همکاری می‌کنه تا بتونه هر متن تخصصی در تمام رشته‌ها و گرایش‍ها رو به بی‌نظیرترین شکل ترجمه و به شما ارائه بده.

سرعت بالای تحویل سفارشات ترجمه بدون دریافت هزینه فوری

.یکی از نوآوری‌ها و مزایا ما اینه که شما می‌تونین بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه در روز تحویل بگیرین و بابت این حجم بالای ترجمه هزینه‌های سرسام آوری رو پرداخت نکنین یعنی یه تیر و دو نشان که هم تو این شرایط سخت  اقتصادی کمتر هزینه کنین و هم پروژه‌هاتون رو در کمترین زمان ممکن دریافت کنین و وقت بیشتری برای سامان دادن به کارهاتون داشته باشین

افزایش ظرفیت ارائه خدمات در کشور

.از شگفتی‌های دیگه لیکو میشه به چند برابر کردن ظرفیت ارائه خدمات ترجمه در کشور اشاره کرد، با استفاده از خدمات موشکی لیکو می‌تونید تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه تحویل بگیرید یعنی در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن به خیل عظیمی از منابع دسترسی پیدا می‌کنین

ارائه بازه های زمانی مختلف تحویل بنابر نیاز شما

.لیکو این امکان رو برای شما فراهم کرده تا در هر زمان دل بخواه پروژه  ترجمه‌تون رو دریافت بکنین و منتظر نمونین. این‌ها به خاطر اهمیت و ارزشی که وقت شما برای ما داره.

ارائه نمونه رایگان

. تیم لیکو برای اثبات حسن نیتش در اول کار ۱۵۰ کلمه از سفارشات شما رو به رایگان ترجمه می‌کنه و در اختیارتون قرار می‌ده تا با طیب خاطر کارتون رو به ما بسپارین

تعامل مستقیم با موسسات و مترجیمن

 لیکو برای اینکه ترجمه های شما عاری از هرگونه اشتباهی باشه تعامل مستقیم با موسسات و مترجمین رو قرار داده که هر نکته ای لازمه در حین انجام پروژه با برقراری ارتباط راحت به اشتراک گذاشته بشه

ارائه تخفیفات و هدایای باور نکردنی

قسمت هیجان انگیز ماجرا بخش تخفیفات و هدایای کم نظیر ما برای شماست تا از خریدتون راضی باشین چون می‌دونیم که بهترین خرید اونیه که یه تخفیف خوب داشته باشه

قیمت مقرون به صرفه و قیمت گذاری براساس نوع خدمات نه جیب شما

قیمت گذاری ما برخلاف باوری که میگه هرچی پول بدی آش می‌خوری کاملاً بر اساس علم روز بازاریابیه. ما هیچ وقت دنبال اضافه دریافتی از سفارشات شما نیستیم و می‌خواهیم با کمترین هزینه لبخند رضایت رو به لباتون  بیاریم.

ارائه دادن خدمات متنوع کامل در زمینه ترجمه

ما برای حفظ ارتباط و بودن در کنار شما تمامی خدمات ترجمهه‌ای که ممکنه نیاز داشته باشین مثل: خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه تجاری، ترجمه سایت و … رو ارائه می‌دیم تا با بودن در کنار ما دیگه به کسی نیاز نداشته باشین.

ضمانت‌ بازگشت وجه و گارانتی‌های عمرانه

راستی لیکو انقدر از کیفیت خدماتش مطمئنه که از دادن هیچ تضمینی ابایی نداره و حتی کل هزینه دریافتی رو اگه ناراضی باشین بهتون برمی‌گردونه تا دل نگران کیفیت کار ترجمه‌تون نباشین.

شرایط پرداخت استثنایی و قسطی

.یه فرصت باورنکردنی که لیکو برای پرداخت سفارشات پرحجمش ایجاد کرده اینه که بر اساس یک سری توافقات با مشتریان امکان پرداخت قسطی رو فراهم کرده تا برای انجام پروژه‌های هزینه برتون دچار فشار اقتصادی نشین و فرصت‌های عالی که با این ترجمه‌ها کسب می‌شه رو از دست ندین.

سفارش دهی آسان و دلنشین بودن و محیط کاربری

. اگه سایت لیکو رو ببینین متوجه میشین که برخلاف سایت‌های خدماتی دیگه هر چیزی رو می‌خواین رو به راحتی پیدا می‌کنین و برای ثبت سفارشتون از ۷ خانه رستم نمی‌گذرین. اینطوری بدون سردرگمی و اتلاف وقت کارتون رو انجام میدین‌.

فراهم ساختن بستر کسب درآمد برای مشتریان از طریق فروش مقالات ترجمه‌ شده

لیکو همیشه به فکر اینه که بیشترین سود رو به مشتریاش بده به خاطر همین یه سیستم نوین همکاری در فروش برای پروژه‌های ترجمه شده ایجاد کرده که هر کدوم از مشتریا در کنار رفع نیازهای ترجمشون از مقالاتی که ترجمه کردن هم درآمدزایی می‌کنن و درصدی از قیمت خرید مقاله رو دریافت می‌کنن، این چیزی مثل معامله دو سرسوده.

محرمانه بودن سفارشات بدون دریافت هزینه

چیزی که لیکو رو به بهترین پلتفرم برای انجام خدمات شما   مبدل کرده اینه که بدون دریافت هیچ هزینه‌ای پروژه‌های شما رو کاملاً  محرمانه انجام میده و این یعنی اطمینان اطمینان خاطر صد در صد از محفوظ بودن اطلاعاتتون.

ارایه خدمات مکمل ترجمه ( ویرایش، پارافریز، خلاصه‌نویسی، طراحی پاورو...).

اگه به خدماتی مثل ویرایش، پارافریز، خلاصه نویسی و … برای ترجمتون نیاز داشته باشین بدون دردسر و اتلاف وقت برای پیدا کردن یه پلتفرم معتبر و قابل اعتماد دیگه، ما این نیاز شما رو هم برطرف می‌کنیم تا با خیال راحت از کیفیت صفر تا صد پروژتون رو به ما بسپارید.

بازبینی و بازخوانی مترجمین دکتری برای سفارشات حساس

.اگه پروژه مد نظرتون کاملاً تخصصی و حساس باشه ترجمه این سفارشات برخلاف سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه توسط مترجمین دکترا در رشته مرتبط با پروژه شما بازبینی می‌شه تا احتمال خطا رو به صفر برسونیم. این یعنی یه تایید و تضمین عالی از یک خدمت حرفه‌ای

تحویل فایل خدمات ترجمه در فرمت های مختلف و مد نظر شما

لیکو محدودیتی تو ارائه فرمت‌های مختلف برای فایل‌های ترجمه‌اش نداره پس می‌تونین فایلتون رو به هر شکلی که بخواین دریافت کنین بدون اینکه دردسر و دغدغه تبدیل فرمت رو داشته باشین.

آگاهی از روند سفارشات به صورت لحظه‌ای.

سیستم بی‌نظیر ما تو ثبت سفارش این امکان رو فراهم می‌کنه که لحظه به لحظه با یک نقشه راه ساده از روند سفارشتون با خبر باشین و این به خاطر اینه که ریسک روانی خرید رو برای شما تا حد ممکن کاهش بدیم

پشیبانی در تمام مراحل ثبت سفارش

حتی اگه به نظرتون توی این فرایند مشکلی وجود داشت، پشتیبانی ۲۴ ساعته لیکو این اطمینان رو به شما میده که مشکلتون در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی بشه یعنی یه سفارشِ بدون دغدغه و با خیال راحت

دارا بودن خدمات پس از فروش

چیزی که برای لیکو  تو کل این روند مهمه رضایت شماست. به خاطر همین حتی بعد اینکه سفارشتون رو دریافت کردید هم ارتباطمون رو با شما رو حفظ می‌کنیم و همیشه پیگیر نظرات و انتقاداتتون هستیم و شما را به عنوان عضوی از خانواده بزرگ لیکو  از پیشنهاد هیجان‌انگیزمون باخبر می‌کنیم‌.

سهیم کردن شما در فعالیت های خیریه و حفظ محیط زیست

با وجود این همه ویژگی‌ نقطه عطف لیکو با بقیه تو اینه که لیکو همیشه سعی می‌کنه از محیط زیست با ارزشمون حمایت کنه. جالب‌تر اینکه شما رو هم تو این راه همراه می‌کنه و بخشی از پرداختی‌های شما در قبال دریافت خدمات رو به این امر مهم اختصاص می‌ده.

محاسبه‌ قیمت ترجمه

"*" indicates required fields

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

مترجمانی که ترجمه اسناد تجاری را انجام می‌دهند در چه سطحی از دانش و تجربه هستند؟

مترجمانی که کار ترجمه تجاری در پلتفرم لیکو را انجام می‌دهند همگی از باسابقه‌ترین مترجمان مجموعه ما هستند و بیش از ۱۰ سال تجربه ترجمه اسناد تجاری را دارند.

ترجمه متون در زمینه اسناد تجاری نیاز چقدر طول می‌کشد؟

مترجمان اسناد تجاری پلتفرم لیکو روزانه، به‌صورت متوسط  بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه می‌کنند. برای اینکه کار ترجمه اسناد تجاری موردنظرتان با سرعت بیش‌تری انجام شود، پیشنهاد می‌کنیم از امکان ترجمه فوری اسناد تجاری یا ترجمه موشکی اسناد تجاری پلتفرم لیکو استفاده کنید که در خدمات ترجمه فوری اسناد تجاری بین ۱۰ تا ۱۵ صفحه در روز و در خدمات ترجمه موشکی اسناد تجاری بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه در روز توسط مترجمان ترجمه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر درمورد هرکدام از خدمات ترجمه فوری اسناد تجاری و ترجمه موشکی اسناد تجاری بر روی لینک کلیک کنید یا با پشتیبانی پلتفرم لیکو تماس بگیرید.

اصطلاحات اسناد تجاری چگونه ترجمه می‌شوند؟

در زمینه اسناد تجاری مترجم ابتدا با تسلط و مهارت کافی در خصوص ترجمه متون سعی در روخوانی و درک کلی متن اصلی می‌کند و در قدم بعدی با استخراج اصطلاحات و لغات تخصصی متن مراحل معادل‌یابی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

هزینه ترجمه در زمینه اسناد تجاری به چه صورت محاسبه خواهد شد؟

بله پلتفرم لیکو برای ترجمه مقاله خدمات ترجمه فوری و موشکی نیز ارائه می‌دهد. مترجمان پلتفرم لیکو به طور کلی در حالت عادی بین 5 تا ۱۰ صفحه در روز، در حالت فوری بین ۱۰ تا ۱۵ صفحه و در حالت موشکی ۱۵ تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه می‌کنند.

در صورت نیاز فوری به فایل ترجمه شده اسناد تجاری امکان ترجمه فوری وجود دارد؟

بله. برای استفاده از خدمات ترجمه سریع‌تر می‌توانید از خدمات ترجمه تجاری فوری یا خدمات ترجمه استفاده کنید.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله. حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ترجمه اسناد تجاری بلکه برای تمامی خدمات ترجمه تضمین می‌کنیم.

در رابطه با ترجمه اسناد تجاری به راهنمایی بیشتری نیاز دارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو