با ویرایش لیکو کلمات می‌درخشند

سایت ویرایش آنلاین لیکو، سریع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران با پشتیبانی شبانه‌روزی ویراستاران و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، باکیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ویرایش را در تمامی حوزه‌ها و رشته‌ها ارائه می‌دهد؛ ویرایش را با خیال راحت به ما بسپارید.

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ویرایش

بهترین و ارزان‌ترین خدمات ویرایش در کوتاه‌ترین زمان

کیفیتی که تصورش را هم نمی‌کنید با قیمتی باورنکردنی و سرعتی که نظیرش را هیچ جایی ندیده‌اید! با ما همراه باشید.

پلتفرم لیکو، خدماتی فراتر از انتظارات شما را ارائه می‌دهد. از ویرایش پایان‌نامه‌ها گرفته تا پارافریز و خلاصه‌نویسی، تمامی خدمات توسط ویراستارانی با تجربه و حرفه‌ای که سال‌ها در زمینه ویراستاری متون متنوع فعالیت داشته‌اند، انجام می‌شود. اولویت اصلی ما در پلتفرم لیکو، ارائه خدمات با کیفیت به شما مشتریان گرامی است.

ما در پلتفرم لیکو، کیفیت و قیمت مناسب را تضمین می‌کنیم. برخلاف باورهای معمول که کیفیت بالا همواره گران است، ما در پلتفرم لیکو با ارائه خدمات ویرایش با کیفیت و قیمت‌های رقابتی، این تصور را به چالش می‌کشیم. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که خدمات با بالاترین استانداردهای کیفیت و با قیمتی مناسب به شما ارائه می‌شود.

پلتفرم لیکو، به سرعت و دقت در خدمات خود معروف است. ما زمان تحویل خدمات را تضمین می‌کنیم و در صورت نیاز به سرعت بیشتر، خدمات ویرایش فوری را نیز ارائه می‌دهیم. متعهد هستیم که تجربه‌ای بدون دغدغه را برای شما فراهم آوریم.

لیکو، نماد تعهد به تغییر و تحول در صنعت ویرایش. با انتخاب پلتفرم لیکو، شما به جامعه‌ای از متخصصان متعهد به ارائه خدمات با کیفیت می‌پیوندید.

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده خدمت‌رسانی هستیم.

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

خدمات ویرایش لیکو

چرا ویرایش را به لیکو بسپاریم؟

اینکه افت کیفیت کتاب، مقالات و به طور کلی متون موجود را فقط به ترجمه نسبت دهیم، کار اشتباهی است برای مثال ما می‌بینیم که اکثر کتاب‌های تالیفی طوری ویراستاری شدند که حتی قابل خواندن نیستنn و معنی و مفهوم را نمی‌رسانند.

از میانگین ۲۵۰۰۰ مقاله‌ای که در کشور برای مجلات تخصصی خارجی ارسال می‌شوند به دلیل ناآشنایی با ساختارهای زبانی و خطاهای دستوری، کم‌تر از هزار عدد پذیرفته و در مجلات چاپ می‌شوند. می‌توان گفت ترجمه مثل زیربنای ساختمان می‌باشد و ویراستاری مانند بنا و ظاهر آن است.

تقریبا 6 سال است کاملا متعهد به انتشار اطلاعات علمی با بالاترین کیفیت بوده‌ایم و امروزه این هدف اصلی باقی مانده است. دستیاران تحریریه ما برای کمک به سؤالات شما آماده هستند، خدمات ویراستاری ما در زمینه های ویرایش فنی و صوری، ویرایش نگارشی و زبانی و همچنین ویرایش تطبیقی و ترجمه‌ای به گونه‌ای طراحی شده است که راهنمایی‌های لازم را برای ارائه مقاله به مجلات، چاپ کتاب و … جامع و کامل دریافت کنید. سرویراستاران باتجربه ما ارزیابی عمیقی از فایل ارسالی شما انجام می‌دهند و در مورد همه‌چیز، از الزامات گزارش‌گیری کلیدی مرتبط با طراحی مطالعه گرفته تا قدرت و موقعیت استدلال نوشته شما، مشاوره ارائه می‌دهند.

بیشتر بخوانید بستن

محاسبه قیمت ویرایش

"*" indicates required fields

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

رضایت کاربران

سوالات متداول

آیا امکانش هست ویرایش متن با فرمت درخواستی انجام شود؟

بله، در زمان ثبت سفارش در قسمت توضیحات اضافی فرمت مورد نظر خود را وارد کنید تا ویراستاران پلتفرم لیکو متن را با فرمت مورد نظرتان ویرایش کنند.

آیا پلتفرم لیکو برای خدمات ویرایش فاکتور رسمی ارائه می‌دهد؟

بله. در پلتفرم لیکو برای تمام خدمات فاکتور و پیش‌فاکتور ارائه می‌شود.

ویرایش یک متن حدوداً چقدر طول می‌کشد؟

خدمات ویرایش باتوجه ‌به نوع ویرایش موردنظر شما، حجم متن‌تان و نوع خدمات درخواستی از نظر زمان می‌تواند متغیر باشد. اما در حالت کلی ویراستاران پلتفرم لیکو توانایی ویرایش 20 صفحه در روز را دارند.

آیا پلتفرم لیکو برای متون ویرایش شده گواهی صادر می‌کند؟

بله. پلتفرم لیکو برای تمامی متون ویرایش شده گواهی ویرایش معتبر صادر می‌کند.

خدمات ویرایش پلتفرم لیکو شامل چه مواردی می‌شود؟

ویراستاری متون در پلتفرم لیکو شامل بازبینی و ویرایش متون تخصصی از لحاظ ساختاری، فنی، نگارشی و جمله‌بندی می‌شود.

آیا پلتفرم لیکو خدمات ویرایش را گارانتی می‌کند؟

بله پلتفرم لیکو برای خدمات ویرایش خود گارانتی مادام‌العمر ارائه می‌کند.

در پلتفرم لیکو ویراستاری متون توسط چه کسانی انجام می‌شود؟

در پلتفرم لیکو ویرایش تمامی متون توسط ویراستاران کاربلد، باتجربه و مسلط به زبان و موضوع متن موردنظر شما انجام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای پرداخت مرحله‌ای مراجعه کنید.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ویرایش فوری بلکه برای تمامی خدمات ویرایش و ترجمه تضمین می‌کنیم.

نحوه ثبت سفارش ویرایش چگونه است؟

روند ثبت سفارش برای هرکدام از خدمات ویرایش پلتفرم لیکو متفاوت است از این رو برای مشاهده روند ثبت سفارش خدمات ویرایش مورد نظر خود از طریق منوی بالا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

چگونه از کیفیت خدمات ویرایش پلتفرم لیکو مطمئن باشم؟

خدمات ویرایش تخصصی در پلتفرم لیکو توسط افراد متخصص و کاربلد انجام می‌شود و پس از انجام ویرایش،، متون و مقالات توسط ناظر بررسی می‌شوند.

در رابطه با خدمات ویرایش پلتفرم لیکو به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر همین‌الان با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو