ویرایش پایان نامه با ضمانت بازگشت وجه و قیمت مناسب

سایت ویرایش پایان نامه آنلاین لیکو، با پشتیبانی شبانه‌روزی ویراستاران و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، با کیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ویرایستاری پایان نامه را در تمامی رشته‌ها ارائه می‌دهد؛ ویرایش فنی پایان نامه‌، ویرایش زبانی پایان نامه و صفحه آرایی پایان نامه را با خیال راحت به ما بسپارید.

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ویرایش پایان نامه

ویرایش پایان نامه با پایین‌ترین قیمتی که دیدی و سرعتی که حتی فکرشم نمیکنی!

پایان نامت رو دادی ویرایش کنن و یه متن بدتر از قبلش تحویلت دادن؟ تازه قیمتش انقدر زیاد بود که دیگه نمیتونی به کسی اعتماد کنی؟ اشکالی نداره ما کمکت میکنیم.

هر دانشجویی در دوران تحصیلش حداقل یک بار درگیر فرآیند نوشتن پایان نامه  شده و میدونه این کار چقدر سخت و پر زحمته، وقتی پایان نامه رو مینویسی تازه بخش سخت ماجرا شروع میشه، ویرایش، اصلاح و تنظیم قالب پایان نامه که یکی از اون یکی سخت تر و پر زحمت ترند.

خیلیا فکر میکنن ویرایش پایان نامه کار آسونیه و سعی میکنن پایان نامشون رو خودشون ویرایش کنن ولی اکثرا وسط کار جا میزنن چون هم حجم کار بالاست و هم دانش کافی برای این کار رو ندارن. بعضی ها هم که کارشون رو برونسپاری میکنند بعد از تحویل گرفتن پایان نامه ویرایش شدشون انقدر متنش داغونه که دوباره باید خودشون ویرایشش کنن یا دوباره بدن جای دیگه ولی شمایی که  الان اینجایین دیگه نباید نگران این چیزا باشی چون پلتفرم لیکو همه این مشکلات رو حل کرده.

پلتفرم لیکو با ویراستاران متخصص در سراسر ایران در ارتباطه که میتونن کار ویرایش پایان نامه تون رو با بالاترین کیفیت براتون انجام بدن و سریعتر از هرجایی فایل ویرایش شده پایان نامتون رو در اختیارتون قرار بدن.

نگران قیمتشم نباش، قیمت خدمات ویرایش پلتفرم لیکو از اون چیزی که فکرش رو میکنی خیلی پایین تره، پس منتظر چی هستی همین الان فایلت رو بفرست تا پشمات بریزه از قیمت و سرعت کارمون.

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده خدمت‌رسانی هستیم.

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

خدمات لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

حالا دقیقا لیکو چه خدماتی برای ویرایش پایان نامه شما ارائه میده که شما با خیال راحت دفاعتون رو پشت سر بذارید و فارغ التحصیل بشید.

صفحه‌آرایی، تنظیم و فرمت‌بندی پایان‌نامه

حاشیه‌بندی صفحات، تنظیم فاصله بین خطوط متن، تورفتگی پاراگراف‌ها و…
فصل‌بندی، بخش‌بندی، پاراگراف‌بندی و صفحه‌بندی پایان‌نامه.
تنظیم فونت پایان‌نامه، کنترل اندازه و نوع قلم تیترها، تنظیم سایز فونت متن انگلیسی و فارسی پایان‌نامه و …
فهرست‌نویسی رساله به صورت دقیق (ایجاد فهرست مطالب به صورت خودکار، اتوماتیک کردن فهرست شکل‌ها، جدول‌ها، نمودارها و …)
شماره‌گذاری صفحات پایان‌نامه، تنظیم صفحات بدون شماره، صفحات با شماره ابجد، صفحات با شماره عددی
تنظیم سربرگ (هدر) صفحات
ویرایش صفحات ابتدایی (صفحه عنوان، بسم الله، تقدیم و تشکر، صورتجلسه دفاع، فهرست‌ها، چکیده و…) و صفحات پایانی (چکیده انگلیسی، عنوان انگلیسی و…)
شماره‌گذاری اتوماتیک عناوین تیترهای اصلی و فرعی
شماره‌گذاری خودکار فرمول‌ها و روابط ریاضی
شماره‌گذاری اتوماتیک شکل‌ها، جدول‌‌ها، نمودارها و…
و به طور کلی هر چیزی که در خصوص فرمت‌بندی پایان‌نامه و صفحه‌بندی رساله در فایل شیوه‌نامه نگارشی دانشگاه شما باشد…

با سفارش صفحه‌آرایی، فایل شما از لحاظ فونت، فهرست و… کاملاً طبق فرمت دانشگاه تنظیم می‌شود.

ویراستاری فنی یا صوری پایان‌نامه (اصلاح نیم‌فاصله، غلط‌های املایی، علائم نگارشی و نقطه‌گذاری)

اگر رساله شما مطابق دستورالعمل دانشگاه است اما متن پایان‌نامه نیاز به اصلاح اشکالات تایپی و املایی و نگارشی دارد، انتخاب این گزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با انتخاب خدمات ویرایش فنی پایان‌نامه، فایل شما توسط یک ویراستار حرفه‌ای پایان‌نامه به طور کامل از لحاظ رعایت علائم نگارشی، نشانه‌گذاری، نقطه‌گذاری، اصلاح نیم‌فاصله و غلط‌های تایپی و ایرادات املایی بررسی و ویرایش خواهد شد. بنابراین، این نوع سفارش ویراستاری پایان‌نامه، شامل ویرایش متن پایان‌نامه برای رفع غلط‌های املایی رساله و به عبارت دیگر ادیت متن پایان‌نامه است.
در این نوع خدمات، ویرایش متن پایان‌نامه ارشد و دکتری شما به صورت فنی انجام می‌شود. با این درخواست ویرایش پایان‌نامه، ساختار جمله‌بندی متن تغییر زیادی نمی‌کند، اما اصلاح کامل ایرادات املایی و علائم نگارشی به طور کامل انجام می‌شود. علاوه بر لزوم انجام صفحه‌آرایی پایان‌نامه، رعایت علائم نگارشی و غلط‌های املایی نیز یکی از ملزومات لازم برای فهرست‌بندی پایان‌نامه ارشد و رساله دکتری به منظور انجام ویرایش و تصحیح پایان‌نامه است.

درخواست ویراستاری فنی متن پایان‌نامه شامل موارد زیر است:

رفع ایرادات و غلط‌های املایی رساله
اصلاح کامل اشکالات تایپی متن پایان‌نامه
اصلاح فاصله و نیم‌فاصله در رساله به طور کامل
اصلاح فاصله علائم نگارشی متن از کلمه قبلی و بعدی (نقطه، ویرگول، دو نقطه، نقطه ویرگول، گیومه، پرانتز و…)
اصلاح استفاده اشتباه از علائم لاتین و جایگزینی آن با شکل صحیح فارسی آن (استفاده از پرانتز، گیومه، علامت درصد، علامت ممیز فارسی بین اعداد و…)
اصلاح به‌هم‌ریختگی زبان و ترتیب اعداد به‌کار رفته در متن (فارسی کردن اعداد در متن فارسی و انگلیسی کردن اعداد در متن انگلیسی)
فارسی کردن اعداد و ممیزها در جدول‌ها

با سفارش صفحه‌آرایی، فایل شما از لحاظ فونت، فهرست و… کاملاً طبق فرمت دانشگاه تنظیم می‌شود.

ویراستاری زبانی و ساختاری پایان‌نامه (بازبینی کامل نگارشی)

با انتخاب گزینه درخواست ویراستاری زبانی پایان‌نامه، رساله شما علاوه بر اصلاح غلط‌های املایی و نگارشی مندرج در بخش قبل (ویراستاری فنی پایان‌نامه)، از لحاظ دستوری و زبانی نیز مورد ویرایش دقیق قرار می‌گیرد. پیشنهاد ما برای ویرایش متن پایان‌نامه، استفاده از خدمات ویرایش زبانی و ساختاری پایان‌نامه است. اگر پایان‌نامه خود را با استفاده از متون ترجمه‌شده مقالات مختلف نوشته‌اید، با ویرایش زبانی، متن شما روان‌سازی و به اصلاح فارسی‌تر می‌شود. در این حالت، احساس ترجمه بودن متن برای خواننده کاهش خواهد یافت. همچنین اگر متن شما روان نیست و نیاز به ساده‌سازی و تغییر جمله‌بندی متن رساله خود دارید، راه حل آن ویرایش زبانی متن است. توجه داشته باشید که ویرایش متن ترجمه ماشینی (گوگل ترنسلیت) قابل انجام نیست و بهتر است سفارش ترجمه کیفیت عالی ثبت گردد.
در صورت سفارش ویرایش تخصصی پایان‌نامه، خیالتان از بابت نگارش و روان‌سازی متن راحت باشد. زیرا ویراستاری علمی و زبانی پایان‌نامه شما توسط یک ویراستار مسلط به دستور نگارش زبان فارسی انجام می‌شود.

در ویرایش زبانی و دستوری پایان‌نامه، اصلاحات زیر روی رساله شما اعمال خواهد شد:

تمامی اصلاحات مندرج در قسمت قبلی (ویرایش فنی پایان‌نامه)
روان‌نویسی متن پایان‌نامه و ساده‌سازی جمله‌بندی‌ها
اصلاح و روان‌سازی متون ترجمه‌شده (غیرماشینی) مندرج در پایان‌نامه
رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله‌بندی
اصلاح تطابق فعل و فاعل، افعال و ضمایر (اصلاح مفرد یا جمع بودن فعل و فاعل و…)
استفاده صحیح از قرینه فعل، اصلاح حذف اشتباه افعال در متن
حذف و جایگزینی واژگان و کلمات تکراری، عامیانه، ناقص و…
کوتاه‌سازی جملات طولانی و اتصال جملات خیلی کوتاه به یکدیگر برای منسجم کردن ساختار پایان‌نامه
تبدیل جملات اول شخص و دوم شخص به سوم شخص و مجهول‌سازی جملات (در صورت درخواست)
اصلاح نحوه استفاده از حروف ربط در ساختار جملات (را، که، و، …)
اصلاح «را»ی مفعولی

با سفارش ویرایش زبانی پایان‌نامه، تمامی ایرادات املایی، نگارشی و جمله‌بندی فایل شما رفع می‌شود.

چرا لیکو بهترین خدمات در زمینه ترجمه تجاری را ارائه میدهد

اولین و تنها پلتفرم تخصصی موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد

. از سال ۱۴۰۱ بخاطر نوآوری در صنعت ترجمه توی پارک علم و فناوری گیلان پذیرفته شدیم. تفاوت اصلی ما با سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه اینه که اون‌ها کلاً به صورت فریلنسری کار می‌کنند‌ اما لیکو برای اولین بار با موسسات تحت نظارت ارشاد همکاری می‌کنه که خیال شما رو از کیفیت کار راحت می‌کنه و شما می‌تونین کارهاتون را به طور قانونی پیگیری کنید.

به کارگیری مترجمان با سابقه 20 سال در تمامی رشته‌های دانشگاهی

لیکو در کنار همکاری با موسسات معتبر با مترجمان زبده و اساتید دانشگاهی به نام کشور همکاری می‌کنه تا بتونه هر متن تخصصی در تمام رشته‌ها و گرایش‍ها رو به بی‌نظیرترین شکل ترجمه و به شما ارائه بده.

سرعت بالای تحویل سفارشات ترجمه بدون دریافت هزینه فوری

.یکی از نوآوری‌ها و مزایا ما اینه که شما می‌تونین بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه در روز تحویل بگیرین و بابت این حجم بالای ترجمه هزینه‌های سرسام آوری رو پرداخت نکنین یعنی یه تیر و دو نشان که هم تو این شرایط سخت  اقتصادی کمتر هزینه کنین و هم پروژه‌هاتون رو در کمترین زمان ممکن دریافت کنین و وقت بیشتری برای سامان دادن به کارهاتون داشته باشین

افزایش ظرفیت ارائه خدمات در کشور

.از شگفتی‌های دیگه لیکو میشه به چند برابر کردن ظرفیت ارائه خدمات ترجمه در کشور اشاره کرد، با استفاده از خدمات موشکی لیکو می‌تونید تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه تحویل بگیرید یعنی در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن به خیل عظیمی از منابع دسترسی پیدا می‌کنین

ارائه بازه های زمانی مختلف تحویل بنابر نیاز شما

.لیکو این امکان رو برای شما فراهم کرده تا در هر زمان دل بخواه پروژه  ترجمه‌تون رو دریافت بکنین و منتظر نمونین. این‌ها به خاطر اهمیت و ارزشی که وقت شما برای ما داره.

ارائه نمونه رایگان

. تیم لیکو برای اثبات حسن نیتش در اول کار ۱۵۰ کلمه از سفارشات شما رو به رایگان ترجمه می‌کنه و در اختیارتون قرار می‌ده تا با طیب خاطر کارتون رو به ما بسپارین

تعامل مستقیم با موسسات و مترجیمن

 لیکو برای اینکه ترجمه های شما عاری از هرگونه اشتباهی باشه تعامل مستقیم با موسسات و مترجمین رو قرار داده که هر نکته ای لازمه در حین انجام پروژه با برقراری ارتباط راحت به اشتراک گذاشته بشه

ارائه تخفیفات و هدایای باور نکردنی

قسمت هیجان انگیز ماجرا بخش تخفیفات و هدایای کم نظیر ما برای شماست تا از خریدتون راضی باشین چون می‌دونیم که بهترین خرید اونیه که یه تخفیف خوب داشته باشه

قیمت مقرون به صرفه و قیمت گذاری براساس نوع خدمات نه جیب شما

قیمت گذاری ما برخلاف باوری که میگه هرچی پول بدی آش می‌خوری کاملاً بر اساس علم روز بازاریابیه. ما هیچ وقت دنبال اضافه دریافتی از سفارشات شما نیستیم و می‌خواهیم با کمترین هزینه لبخند رضایت رو به لباتون  بیاریم.

ارائه دادن خدمات متنوع کامل در زمینه ترجمه

ما برای حفظ ارتباط و بودن در کنار شما تمامی خدمات ترجمهه‌ای که ممکنه نیاز داشته باشین مثل: خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه تجاری، ترجمه سایت و … رو ارائه می‌دیم تا با بودن در کنار ما دیگه به کسی نیاز نداشته باشین.

ضمانت‌ بازگشت وجه و گارانتی‌های عمرانه

راستی لیکو انقدر از کیفیت خدماتش مطمئنه که از دادن هیچ تضمینی ابایی نداره و حتی کل هزینه دریافتی رو اگه ناراضی باشین بهتون برمی‌گردونه تا دل نگران کیفیت کار ترجمه‌تون نباشین.

شرایط پرداخت استثنایی و قسطی

.یه فرصت باورنکردنی که لیکو برای پرداخت سفارشات پرحجمش ایجاد کرده اینه که بر اساس یک سری توافقات با مشتریان امکان پرداخت قسطی رو فراهم کرده تا برای انجام پروژه‌های هزینه برتون دچار فشار اقتصادی نشین و فرصت‌های عالی که با این ترجمه‌ها کسب می‌شه رو از دست ندین.

سفارش دهی آسان و دلنشین بودن و محیط کاربری

. اگه سایت لیکو رو ببینین متوجه میشین که برخلاف سایت‌های خدماتی دیگه هر چیزی رو می‌خواین رو به راحتی پیدا می‌کنین و برای ثبت سفارشتون از ۷ خانه رستم نمی‌گذرین. اینطوری بدون سردرگمی و اتلاف وقت کارتون رو انجام میدین‌.

فراهم ساختن بستر کسب درآمد برای مشتریان از طریق فروش مقالات ترجمه‌ شده

لیکو همیشه به فکر اینه که بیشترین سود رو به مشتریاش بده به خاطر همین یه سیستم نوین همکاری در فروش برای پروژه‌های ترجمه شده ایجاد کرده که هر کدوم از مشتریا در کنار رفع نیازهای ترجمشون از مقالاتی که ترجمه کردن هم درآمدزایی می‌کنن و درصدی از قیمت خرید مقاله رو دریافت می‌کنن، این چیزی مثل معامله دو سرسوده.

محرمانه بودن سفارشات بدون دریافت هزینه

چیزی که لیکو رو به بهترین پلتفرم برای انجام خدمات شما   مبدل کرده اینه که بدون دریافت هیچ هزینه‌ای پروژه‌های شما رو کاملاً  محرمانه انجام میده و این یعنی اطمینان اطمینان خاطر صد در صد از محفوظ بودن اطلاعاتتون.

ارایه خدمات مکمل ترجمه ( ویرایش، پارافریز، خلاصه‌نویسی، طراحی پاورو...).

اگه به خدماتی مثل ویرایش، پارافریز، خلاصه نویسی و … برای ترجمتون نیاز داشته باشین بدون دردسر و اتلاف وقت برای پیدا کردن یه پلتفرم معتبر و قابل اعتماد دیگه، ما این نیاز شما رو هم برطرف می‌کنیم تا با خیال راحت از کیفیت صفر تا صد پروژتون رو به ما بسپارید.

بازبینی و بازخوانی مترجمین دکتری برای سفارشات حساس

.اگه پروژه مد نظرتون کاملاً تخصصی و حساس باشه ترجمه این سفارشات برخلاف سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه توسط مترجمین دکترا در رشته مرتبط با پروژه شما بازبینی می‌شه تا احتمال خطا رو به صفر برسونیم. این یعنی یه تایید و تضمین عالی از یک خدمت حرفه‌ای

تحویل فایل خدمات ترجمه در فرمت های مختلف و مد نظر شما

لیکو محدودیتی تو ارائه فرمت‌های مختلف برای فایل‌های ترجمه‌اش نداره پس می‌تونین فایلتون رو به هر شکلی که بخواین دریافت کنین بدون اینکه دردسر و دغدغه تبدیل فرمت رو داشته باشین.

آگاهی از روند سفارشات به صورت لحظه‌ای.

سیستم بی‌نظیر ما تو ثبت سفارش این امکان رو فراهم می‌کنه که لحظه به لحظه با یک نقشه راه ساده از روند سفارشتون با خبر باشین و این به خاطر اینه که ریسک روانی خرید رو برای شما تا حد ممکن کاهش بدیم

پشیبانی در تمام مراحل ثبت سفارش

حتی اگه به نظرتون توی این فرایند مشکلی وجود داشت، پشتیبانی ۲۴ ساعته لیکو این اطمینان رو به شما میده که مشکلتون در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی بشه یعنی یه سفارشِ بدون دغدغه و با خیال راحت

دارا بودن خدمات پس از فروش

چیزی که برای لیکو  تو کل این روند مهمه رضایت شماست. به خاطر همین حتی بعد اینکه سفارشتون رو دریافت کردید هم ارتباطمون رو با شما رو حفظ می‌کنیم و همیشه پیگیر نظرات و انتقاداتتون هستیم و شما را به عنوان عضوی از خانواده بزرگ لیکو  از پیشنهاد هیجان‌انگیزمون باخبر می‌کنیم‌.

سهیم کردن شما در فعالیت های خیریه و حفظ محیط زیست

با وجود این همه ویژگی‌ نقطه عطف لیکو با بقیه تو اینه که لیکو همیشه سعی می‌کنه از محیط زیست با ارزشمون حمایت کنه. جالب‌تر اینکه شما رو هم تو این راه همراه می‌کنه و بخشی از پرداختی‌های شما در قبال دریافت خدمات رو به این امر مهم اختصاص می‌ده.

محاسبه قیمت ویرایش

"*" indicates required fields

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

آیا امکانش هست ویرایش پایان‌نامه‌ ام با فرمت دانشگاهم انجام شود؟

بله، در زمان ثبت سفارش در قسمت توضیحات اضافی فرمت مورد نظر خود را وارد کنید تا ویراستاران پلتفرم لیکو پایان‌نامه ‌تان را با فرمت مورد نظرتان ویرایش کنند.

آیا پلتفرم لیکو ویرایش پایان‌نامه هم انجام می‌دهد؟

بله. ویراستاران باتجربه پلتفرم لیکو ویرایش پایان‌نامه را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌دهند.

اگر داورها پایان‌نامه‌ام رو به‌خاطر اشتباه نگارشی رد کنند برای ویرایش دوباره باید هزینه پرداخت کنم؟

ما این تضمین را می‌دهیم که ویرایش پایان‌نامه شما بادقت بالای ۹۹ درصد انجام می‌شود و احتمال وجود ایراد در آن بسیار کم است. با این وجود اگر داورها یا استاد راهنمای پایان‌نامه ایرادی بگیرند، به صورت رایگان اصلاح خواهد شد.

آیا سفارش ویرایش پایان‌نامه به صورت قسطی هم قابل پرداخت است؟

به منظور ایجاد رفاه برای مشتریان، پلتفرم لیکو برای پروژه‌های با حجم بالا که هزینه بیشتری دارند، پرداخت قسطی در نظر گرفته است، برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا پلتفرم لیکو برای خدمات ویرایش پایان‌نامه فاکتور رسمی ارائه می‌دهد؟

بله. در پلتفرم لیکو برای تمام خدمات فاکتور و پیش‌فاکتور ارائه می‌شود.

ویرایش پایان‌نامه حدوداً چقدر طول می‌کشد؟

ویرایش پایان‌نامه باتوجه‌به نوع ویرایش موردنظر شما، حجم پایان‌نامه و نوع خدمات درخواستی از نظر زمان می‌تواند متغیر باشد. اما در حالت کلی ویراستاران پلتفرم لیکو توانایی ویرایش 20 صفحه در روز را دارند.

آیا پلتفرم لیکو برای پایان‌نامه ویرایش شده گواهی صادر می‌کند؟

بله. پلتفرم لیکو برای تمامی متون ویرایش شده گواهی ویرایش معتبر صادر می‌کند.

خدمات ویرایش پایان‌نامه پلتفرم لیکو شامل چه مواردی می‌شود؟

ویراستاری پایان نامه شامل بازبینی و ویرایش متون تخصصی از لحاظ ساختاری، فنی، نگارشی و جمله‌بندی می‌شود که در نهایت متن عاری از هر نوع خطا تحویل مشتری داده می‌شود.

آیا پلتفرم لیکو خدمات ویرایش پایان‌نامه را گارانتی می‌کند؟

بله پلتفرم لیکو برای خدمات ویرایش خود گارانتی مادام‌العمر ارائه می‌کند.

ویراستاری پایان‌نامه توسط چه کسانی انجام می‌شد؟

در پلتفرم لیکو ویرایش پایان‌نامه توسط ویراستاران کاربلد، باتجربه و مسلط به زبان و رشته موردنظر شما انجام می‌شود.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله حفظ محرمانگی یکی از ارزش‌های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ویرایش فوری بلکه برای تمامی خدمات ویرایش و ترجمه تضمین می‌کنیم.

نحوه ثبت سفارش ویرایش پایان‌نامه چگونه است؟

برای مشاهده روند ثبت سفارش بر روی لینک کلیک کنید.

آیا می‌توانم مترجم مقاله‌ام را خودم انتخاب کنم؟

تمامی خدمات پلتفرم لیکو از قبیل ویراستاری تخصصی پایان‌نامه توسط افراد متخصص و کاربلد انجام می‌شود و پس از انجام ویرایش بازرس مجدد متون و مقالات را بررسی می‌کند.

در رابطه با ویرایش پایان‌نامه خود، به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو