ویرایش کتاب تخصصی و عمومی با گارانتی تضمینی و قیمت مناسب

سایت ویرایش کتاب آنلاین لیکو، با پشتیبانی شبانه‌روزی مترجمین مقاله تخصصی و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، با کیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ویرایش کتاب را در تمامی رشته‌ها ارائه می‌دهد؛ ویرایش فنی (صوری) کتاب، ویرایش زبانی (نگارشی) کتاب و صفحه‌آرایی کتاب را با خیال راحت به ما بسپارید.

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ویرایش کتاب

نذار زحمتت به باد بره

دیدی وقتی یه کتابی رو با کلی ذوق بر میداری بخونی ولی وقتی میبینی جمله بندیش روون نیست کل ذوقت از کور میشه؟ میدونی این مشکل از کجا میاد؟ بیا تا بهت بگم

هرچقدر هم موضوع یک کتاب جذاب باشه، یا محتوای کاربردی ای داشته باشه اگه قابلیت خونده شدن نداشته باشه، چیزی به خوانندش اضافه نمیکنه و فقط باعث سردرگمی اون شخص میشه. شما به عنوان نویسنده، ناشر یا حتی مترجم یک کتاب حتما اهمیت ویراستاری درست و اصولی کتاب رو میدونید. ویرایش کتاب فرآیند پیچیده و طولانی‌ای داره و کار هر ویراستاری نیست. اگه ویراستاری متن کتاب به درستی انجام نشه کل زحمت شما هم از بین میره. ولی شمایی که با پلتفرم لیکو آشنا شدید دیگه نباید نگران این موضوع باشید.

پلتفرم لیکو با ویراستاران حرفه‌ای در سراسر ایران همکاری میکنه و همین امر باعث شده کیفیت و سرعت ارائه خدمات ویرایش کتاب پلتفرم لیکو به حدی بالا باشه که شما حتی فکرش رو هم نمی‌تونید بکنید. حتما با خودتون فکر میکنید که این کیفیت اون با این سرعت باید خیلی گرون باشه ولی بخش جالبش هم همینجاست که ما کف قیمت رو در پلتفرم لیکو تضمین می‌کنیم. پس چرا دست دست میکنی؟ فایلت رو بفرست تا شگفت‌زدت کنیم.

بیشتر بخوانید بستن

درباره لیکو

درباره لیکو

تا حالا اسم پرنده‌ای به نام لیکو به گوش‌تون رسیده؟
پرنده‌ای سریع که به زرنگی و سرعتش مشهوره و در مناطق جنوب ایران به صورت اجتماعی زندگی می‌کنه. ما لیکوییم، که به اندازه‌ی پرنده‌ی لیکو سریع و آماده خدمت‌رسانی هستیم.

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

خدمات لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

معضل ویراستاری کتاب گریبان جامعه را گرفته است

عجیب است که تعدادی برگه و واژه بتوانند این‌گونه دنیای انسان‌ها را تغییر بدهند. گاه می‌توانند انسان را از فرش به عرش ببرند و گاه او را به پست‌ترین نقطه انسانیت برسانند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که کتابی را باز کنید و بعد از خواندن چند صفحه کتاب را بسته و دیگه آن را نخوانید. متاسفانه در چند سال اخیر با کاهش اهمیت ویراستاری کتاب و نبود متخصص ویراستار شاهد کتاب‌هایی هستیم که متن و محتوای انها نامفهوم و بی‌معنی هستند و نه تنها مخاطب را جذب نمی‌کنند، بلکه باعث زدگی او از کتاب‌ها می‌شوند. این مشکل هم در کتاب‌های ترجمه شده و هم در کتاب‌های تألیفی دیده می‌شود. اینجاست که اهمیت ویرایش کتاب با کیفیت مشخص می‌شود.
بعد از این همه زمان و تلاشی که برای جستجوی یک کتاب ارزشمند صرف کرده‌اید، کاملا طبیعی است که نگران فهم عمیق آن باشید، زیرا تسلط به تمامی ابعاد کتاب به راحتی میسر نیست. از این رو ویرایش کتاب به یک چالش تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید بستن

لیکو چگونه به شما در ویرایش کتاب کمک می‌کند؟

خدمات ویرایش کتاب لیکو شامل موارد زیر می‌شوند:

صفحه‌آرایی، تنظیم و فرمت‌بندی کتاب

حاشیه‌بندی صفحات، تنظیم فاصله بین خطوط متن، تورفتگی پاراگراف‌ها و…
فصل‌بندی، بخش‌بندی، پاراگراف‌بندی و صفحه‌بندی کتاب.
تنظیم فونت کتاب، کنترل اندازه و نوع قلم تیترها، تنظیم سایز فونت متن انگلیسی و فارسی کتاب و …
فهرست‌نویسی کتاب به صورت دقیق (ایجاد فهرست مطالب به صورت خودکار، اتوماتیک کردن فهرست شکل‌ها، جدول‌ها، نمودارها و …)
شماره‌گذاری صفحات کتاب، تنظیم صفحات بدون شماره، صفحات با شماره ابجد، صفحات با شماره عددی
تنظیم سربرگ (هدر) صفحات
ویرایش صفحات ابتدایی (صفحه عنوان، بسم الله، فهرست‌ها، چکیده و…) و صفحات پایانی (چکیده انگلیسی، عنوان انگلیسی و…)
شماره‌گذاری اتوماتیک عناوین تیترهای اصلی و فرعی
شماره‌گذاری خودکار فرمول‌ها و روابط ریاضی
شماره‌گذاری اتوماتیک شکل‌ها، جدول‌‌ها، نمودارها و…
و به طور کلی هر چیزی که در خصوص فرمت‌بندی کتاب و صفحه‌بندی کتاب در فایل شما باشد…

ویراستاری فنی یا صوری کتاب (اصلاح نیم‌فاصله، غلط‌های املایی، علائم نگارشی و نقطه‌گذاری)

اگر کتاب شما مطابق متن کتاب نیاز به اصلاح اشکالات تایپی و املایی و نگارشی دارد، انتخاب این گزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با انتخاب خدمات ویرایش فنی کتاب، فایل شما توسط یک ویراستار حرفه‌ای کتاب به طور کامل از لحاظ رعایت علائم نگارشی، نشانه‌گذاری، نقطه‌گذاری، اصلاح نیم‌فاصله و غلط‌های تایپی و ایرادات املایی بررسی و ویرایش خواهد شد. بنابراین، این نوع سفارش ویراستاری کتاب، شامل ویرایش متن کتاب برای رفع غلط‌های املایی کتاب و به عبارت دیگر ادیت متن کتاب است.
در این نوع خدمات، ویرایش متن کتاب شما به صورت فنی انجام می‌شود. با این درخواست ویرایش کتاب، ساختار جمله‌بندی متن تغییر زیادی نمی‌کند، اما اصلاح کامل ایرادات املایی و علائم نگارشی به طور کامل انجام می‌شود. علاوه بر لزوم انجام صفحه‌آرایی کتاب، رعایت علائم نگارشی و غلط‌های املایی نیز یکی از ملزومات لازم برای فهرست‌بندی کتاب به منظور انجام ویرایش و تصحیح کتاب است.

درخواست ویراستاری فنی متن کتاب شامل موارد زیر است:

رفع ایرادات و غلط‌های املایی کتاب
اصلاح کامل اشکالات تایپی متن کتاب
اصلاح فاصله و نیم‌فاصله در کتاب به طور کامل
اصلاح فاصله علائم نگارشی متن از کلمه قبلی و بعدی (نقطه، ویرگول، دو نقطه، نقطه ویرگول، گیومه، پرانتز و…)
اصلاح استفاده اشتباه از علائم لاتین و جایگزینی آن با شکل صحیح فارسی آن (استفاده از پرانتز، گیومه، علامت درصد، علامت ممیز فارسی بین اعداد و…)
اصلاح به‌هم‌ریختگی زبان و ترتیب اعداد به‌کار رفته در متن (فارسی کردن اعداد در متن فارسی و انگلیسی کردن اعداد در متن انگلیسی)
فارسی کردن اعداد و ممیزها در جدول‌ها

با سفارش ویرایش فنی متن کتاب، تمامی ایرادات املایی، علائم نگارشی، فاصله و نیم‌فاصله و… رفع می‌شود.

ویراستاری زبانی و ساختاری کتاب (بازبینی کامل نگارشی)

با انتخاب گزینه درخواست ویراستاری زبانی کتاب، کتاب شما علاوه بر اصلاح غلط‌های املایی و نگارشی مندرج در بخش قبل (ویراستاری فنی کتاب)، از لحاظ دستوری و زبانی نیز مورد ویرایش دقیق قرار می‌گیرد. پیشنهاد ما برای ویرایش متن کتاب، استفاده از خدمات ویرایش زبانی و ساختاری کتاب است. اگر کتاب خود را با استفاده از متون ترجمه‌شده مقالات مختلف نوشته‌اید، با ویرایش زبانی، متن شما روان‌سازی و به اصلاح فارسی‌تر می‌شود. در این حالت، احساس ترجمه بودن متن برای خواننده کاهش خواهد یافت. همچنین اگر متن شما روان نیست و نیاز به ساده‌سازی و تغییر جمله‌بندی متن کتاب خود دارید، راه حل آن ویرایش زبانی متن است. توجه داشته باشید که ویرایش متن ترجمه ماشینی (گوگل ترنسلیت) قابل انجام نیست و بهتر است سفارش ترجمه کیفیت عالی ثبت گردد.
در صورت سفارش ویرایش تخصصی کتاب، خیالتان از بابت نگارش و روان‌سازی متن راحت باشد. زیرا ویراستاری علمی و زبانی کتاب شما توسط یک ویراستار مسلط به دستور نگارش زبان فارسی انجام می‌شود.

در ویرایش زبانی و دستوری کتاب، اصلاحات زیر روی کتاب شما اعمال خواهد شد:

تمامی اصلاحات مندرج در قسمت قبلی (ویرایش فنی کتاب)
روان‌نویسی متن کتاب و ساده‌سازی جمله‌بندی‌ها
اصلاح و روان‌سازی متون ترجمه‌ شده (غیرماشینی) مندرج در کتاب
رفع خطاهای دستوری، ساختاری و جمله‌بندی
اصلاح تطابق فعل و فاعل، افعال و ضمایر (اصلاح مفرد یا جمع بودن فعل و فاعل و…)
استفاده صحیح از قرینه فعل، اصلاح حذف اشتباه افعال در متن
حذف و جایگزینی واژگان و کلمات تکراری، عامیانه، ناقص و…
کوتاه‌سازی جملات طولانی و اتصال جملات خیلی کوتاه به یکدیگر برای منسجم کردن ساختار کتاب
تبدیل جملات اول شخص و دوم شخص به سوم شخص و مجهول‌سازی جملات (در صورت درخواست)
اصلاح نحوه استفاده از حروف ربط در ساختار جملات (را، که، و، …)
اصلاح «را»ی مفعولی
و … .

با سفارش ویرایش زبانی کتاب، تمامی ایرادات املایی، نگارشی و جمله‌بندی فایل شما رفع می‌شود.

چرا لیکو بهترین خدمات در زمینه ویراستاری کتاب را ارائه میدهد

اولین و تنها پلتفرم تخصصی موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد

. از سال ۱۴۰۱ بخاطر نوآوری در صنعت ترجمه توی پارک علم و فناوری گیلان پذیرفته شدیم. تفاوت اصلی ما با سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه اینه که اون‌ها کلاً به صورت فریلنسری کار می‌کنند‌ اما لیکو برای اولین بار با موسسات تحت نظارت ارشاد همکاری می‌کنه که خیال شما رو از کیفیت کار راحت می‌کنه و شما می‌تونین کارهاتون را به طور قانونی پیگیری کنید.

به کارگیری مترجمان با سابقه 20 سال در تمامی رشته‌های دانشگاهی

لیکو در کنار همکاری با موسسات معتبر با مترجمان زبده و اساتید دانشگاهی به نام کشور همکاری می‌کنه تا بتونه هر متن تخصصی در تمام رشته‌ها و گرایش‍ها رو به بی‌نظیرترین شکل ترجمه و به شما ارائه بده.

سرعت بالای تحویل سفارشات ترجمه بدون دریافت هزینه فوری

.یکی از نوآوری‌ها و مزایا ما اینه که شما می‌تونین بین ۶ تا ۱۰ صفحه ترجمه در روز تحویل بگیرین و بابت این حجم بالای ترجمه هزینه‌های سرسام آوری رو پرداخت نکنین یعنی یه تیر و دو نشان که هم تو این شرایط سخت  اقتصادی کمتر هزینه کنین و هم پروژه‌هاتون رو در کمترین زمان ممکن دریافت کنین و وقت بیشتری برای سامان دادن به کارهاتون داشته باشین

افزایش ظرفیت ارائه خدمات در کشور

.از شگفتی‌های دیگه لیکو میشه به چند برابر کردن ظرفیت ارائه خدمات ترجمه در کشور اشاره کرد، با استفاده از خدمات موشکی لیکو می‌تونید تا ۲۰ صفحه در روز ترجمه تحویل بگیرید یعنی در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن به خیل عظیمی از منابع دسترسی پیدا می‌کنین

ارائه بازه های زمانی مختلف تحویل بنابر نیاز شما

.لیکو این امکان رو برای شما فراهم کرده تا در هر زمان دل بخواه پروژه  ترجمه‌تون رو دریافت بکنین و منتظر نمونین. این‌ها به خاطر اهمیت و ارزشی که وقت شما برای ما داره.

ارائه نمونه رایگان

. تیم لیکو برای اثبات حسن نیتش در اول کار ۱۵۰ کلمه از سفارشات شما رو به رایگان ترجمه می‌کنه و در اختیارتون قرار می‌ده تا با طیب خاطر کارتون رو به ما بسپارین

تعامل مستقیم با موسسات و مترجیمن

 لیکو برای اینکه ترجمه های شما عاری از هرگونه اشتباهی باشه تعامل مستقیم با موسسات و مترجمین رو قرار داده که هر نکته ای لازمه در حین انجام پروژه با برقراری ارتباط راحت به اشتراک گذاشته بشه

ارائه تخفیفات و هدایای باور نکردنی

قسمت هیجان انگیز ماجرا بخش تخفیفات و هدایای کم نظیر ما برای شماست تا از خریدتون راضی باشین چون می‌دونیم که بهترین خرید اونیه که یه تخفیف خوب داشته باشه

قیمت مقرون به صرفه و قیمت گذاری براساس نوع خدمات نه جیب شما

قیمت گذاری ما برخلاف باوری که میگه هرچی پول بدی آش می‌خوری کاملاً بر اساس علم روز بازاریابیه. ما هیچ وقت دنبال اضافه دریافتی از سفارشات شما نیستیم و می‌خواهیم با کمترین هزینه لبخند رضایت رو به لباتون  بیاریم.

ارائه دادن خدمات متنوع کامل در زمینه ترجمه

ما برای حفظ ارتباط و بودن در کنار شما تمامی خدمات ترجمهه‌ای که ممکنه نیاز داشته باشین مثل: خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه تجاری، ترجمه سایت و … رو ارائه می‌دیم تا با بودن در کنار ما دیگه به کسی نیاز نداشته باشین.

ضمانت‌ بازگشت وجه و گارانتی‌های عمرانه

راستی لیکو انقدر از کیفیت خدماتش مطمئنه که از دادن هیچ تضمینی ابایی نداره و حتی کل هزینه دریافتی رو اگه ناراضی باشین بهتون برمی‌گردونه تا دل نگران کیفیت کار ترجمه‌تون نباشین.

شرایط پرداخت استثنایی و قسطی

.یه فرصت باورنکردنی که لیکو برای پرداخت سفارشات پرحجمش ایجاد کرده اینه که بر اساس یک سری توافقات با مشتریان امکان پرداخت قسطی رو فراهم کرده تا برای انجام پروژه‌های هزینه برتون دچار فشار اقتصادی نشین و فرصت‌های عالی که با این ترجمه‌ها کسب می‌شه رو از دست ندین.

سفارش دهی آسان و دلنشین بودن و محیط کاربری

. اگه سایت لیکو رو ببینین متوجه میشین که برخلاف سایت‌های خدماتی دیگه هر چیزی رو می‌خواین رو به راحتی پیدا می‌کنین و برای ثبت سفارشتون از ۷ خانه رستم نمی‌گذرین. اینطوری بدون سردرگمی و اتلاف وقت کارتون رو انجام میدین‌.

فراهم ساختن بستر کسب درآمد برای مشتریان از طریق فروش مقالات ترجمه‌ شده

لیکو همیشه به فکر اینه که بیشترین سود رو به مشتریاش بده به خاطر همین یه سیستم نوین همکاری در فروش برای پروژه‌های ترجمه شده ایجاد کرده که هر کدوم از مشتریا در کنار رفع نیازهای ترجمشون از مقالاتی که ترجمه کردن هم درآمدزایی می‌کنن و درصدی از قیمت خرید مقاله رو دریافت می‌کنن، این چیزی مثل معامله دو سرسوده.

محرمانه بودن سفارشات بدون دریافت هزینه

چیزی که لیکو رو به بهترین پلتفرم برای انجام خدمات شما   مبدل کرده اینه که بدون دریافت هیچ هزینه‌ای پروژه‌های شما رو کاملاً  محرمانه انجام میده و این یعنی اطمینان اطمینان خاطر صد در صد از محفوظ بودن اطلاعاتتون.

ارایه خدمات مکمل ترجمه ( ویرایش، پارافریز، خلاصه‌نویسی، طراحی پاورو...).

اگه به خدماتی مثل ویرایش، پارافریز، خلاصه نویسی و … برای ترجمتون نیاز داشته باشین بدون دردسر و اتلاف وقت برای پیدا کردن یه پلتفرم معتبر و قابل اعتماد دیگه، ما این نیاز شما رو هم برطرف می‌کنیم تا با خیال راحت از کیفیت صفر تا صد پروژتون رو به ما بسپارید.

بازبینی و بازخوانی مترجمین دکتری برای سفارشات حساس

.اگه پروژه مد نظرتون کاملاً تخصصی و حساس باشه ترجمه این سفارشات برخلاف سایت‌ها و پلتفرم‌های دیگه توسط مترجمین دکترا در رشته مرتبط با پروژه شما بازبینی می‌شه تا احتمال خطا رو به صفر برسونیم. این یعنی یه تایید و تضمین عالی از یک خدمت حرفه‌ای

تحویل فایل خدمات ترجمه در فرمت های مختلف و مد نظر شما

لیکو محدودیتی تو ارائه فرمت‌های مختلف برای فایل‌های ترجمه‌اش نداره پس می‌تونین فایلتون رو به هر شکلی که بخواین دریافت کنین بدون اینکه دردسر و دغدغه تبدیل فرمت رو داشته باشین.

آگاهی از روند سفارشات به صورت لحظه‌ای.

سیستم بی‌نظیر ما تو ثبت سفارش این امکان رو فراهم می‌کنه که لحظه به لحظه با یک نقشه راه ساده از روند سفارشتون با خبر باشین و این به خاطر اینه که ریسک روانی خرید رو برای شما تا حد ممکن کاهش بدیم

پشیبانی در تمام مراحل ثبت سفارش

حتی اگه به نظرتون توی این فرایند مشکلی وجود داشت، پشتیبانی ۲۴ ساعته لیکو این اطمینان رو به شما میده که مشکلتون در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی بشه یعنی یه سفارشِ بدون دغدغه و با خیال راحت

دارا بودن خدمات پس از فروش

چیزی که برای لیکو  تو کل این روند مهمه رضایت شماست. به خاطر همین حتی بعد اینکه سفارشتون رو دریافت کردید هم ارتباطمون رو با شما رو حفظ می‌کنیم و همیشه پیگیر نظرات و انتقاداتتون هستیم و شما را به عنوان عضوی از خانواده بزرگ لیکو  از پیشنهاد هیجان‌انگیزمون باخبر می‌کنیم‌.

سهیم کردن شما در فعالیت های خیریه و حفظ محیط زیست

با وجود این همه ویژگی‌ نقطه عطف لیکو با بقیه تو اینه که لیکو همیشه سعی می‌کنه از محیط زیست با ارزشمون حمایت کنه. جالب‌تر اینکه شما رو هم تو این راه همراه می‌کنه و بخشی از پرداختی‌های شما در قبال دریافت خدمات رو به این امر مهم اختصاص می‌ده.

محاسبه قیمت ویرایش

"*" indicates required fields

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید

آغاز تا پایان سفارش

مورد اعتماد بیش از 3600 کاربر خوشحال

سوالات متداول

آیا فقط کتاب‌های تالیفی نیازمند ویرایش‌اند؟

خیر، خدمات ویرایش کتاب پلتفرم لیکو برای تمام کتب و جزوات مناسب است و با توجه با نیاز خود می توانید از این خدمات استفاده کنید.

هزینه ویرایش کتاب بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

قیمت ویرایش کتاب بر اساس زبان کتاب، تعداد کلمات کتاب، زمینۀ آن، سطح سختی و پیچیدگی متن و نوع ویرایش موردنظر شما محاسبه می‌شود.

آیا باید هزینه ویرایش کتاب را به‌صورت یکجا بپردازیم؟

خیر، امکان پرداخت قسطی نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا در پلتفرم لیکو فقط ویرایش کتاب‌های فارسی را انجام می‌دهید؟

خیر، ما در پلتفرم لیکو خدمات ویرایش فارسی و ویرایش نیتیو انگلیسی را ارائه می‌دهیم.

برای ویرایش کتاب نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر دارید؟

برای کسب اطلاعات با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو