ترجمه کاتالوگ و بروشور با گارانتی تضمینی و قیمت مناسب

سایت ترجمه آنلاین لیکو، سریع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران با پشتیبانی شبانه‌روزی مترجمین تخصصی و موسسات ترجمه زیر نظر وزارت ارشاد در سراسر ایران، باکیفیت‌ترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور را در تمامی حوزه‌ها و رشته‌ها ارائه می‌دهد؛ ترجمه فارسی به انگلیسی کاتالوگ و بروشور و ترجمه انگلیسی به فارسی کاتالوگ و بروشور را با خیال راحت به ما بسپارید.

خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور

نظرات و دغدغه کاربران لیکو درباره ترجمه کاتالوگ و بروشور

بهترین و ارزان‌ترین خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور در کوتاه‌ترین زمان

شرکتی قصد حضور در یک نمایشگاه بین‌المللی را دارد و کار ترجمه کاتالوگ و بروشور خود را به بیرون می‌سپارد. خوشبختانه ترجمه چند روز قبل از افتتاحیه نمایشگاه آماده شده، اما مسئولان شرکت پس از بررسی متوجه می‌شوند که کاتالوگ و بروشور ترجمه شده پر از اشتباه است. از اشتباهات گرامری گرفته تا اشتباهات فاحش در ترجمه اصطلاحات تخصصی و توضیحاتی که به کل قابل فهم نیستند. این سناریو می‌تواند برای هر شرکتی که ترجمه کاتالوگ و بروشور خود را به افراد غیر ماهر می‌سپارد، پیش بیاید. پلتفرم لیکو با همکاری با مؤسسات ترجمه و استفاده از مترجمان ماهر و متخصص اطمینان حاصل می‌کند که ترجمه کاتالوگ و بروشور به بهترین نحو انجام شود.

ترجمه کاتالوگ و بروشور با کیفیت برای موفقیت کسب‌ و کار در عرصه‌ی بین‌المللی حیاتی‌ست و وجود اشتباه در آن می‌تواند تأثیرات منفی زیادی به همراه داشته باشد. بنابراین، انتخاب مترجم متخصص برای ترجمه کاتالوگ و بروشور اهمیت زیادی دارد.

لیکو به اهمیت ترجمه کاتالوگ و بروشور واقف است و برای استحدام مترجمانی که سفارشات کسب‌ و‌ کارها از جمله ترجمه کاتالوگ و بروشور، ترجمه تجاری، ترجمه سایت و ترجمه فیلم را انجام می‌دهند، استانداردهای بالایی دارد. مترجمان لیکو این‌گونه سفارشات را بالاترین سطح دقت و توجه انجام می‌دهند و سرمترجمان لیکو نیز حساسیت زیادی نسبت به این ترجمه‌ها دارند. هدف این است که بتوانید با خیال راحت سفارش‌های ترجمه کاتالوگ و بروشور خودتان را به ما بسپارید و دیگر بابت آن هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید.

رضایت شما اولویت اصلی ماست و به همین دلیل چنانچه مایل باشید،‌ امکان ارتباط آنلاین با مترجم نیز وجود دارد تا از پیشرفت کار مطلع شوید و نظرات خودتان را با او در اشتراک بگذارید. در ضمن کلیه ترجمه‌های کاتالوگ و بروشور با ضمانت بازگشت وجه همراه هستند تا از کیفیت ترجمه کاتالوگ و بروشور لیکو اطمینان صد درصدی داشته باشید.

لیکو خدمات خود را با بهترین کیفیت، در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمت‌های رقابتی ارائه می‌دهد و بسته به حجم سفارش، برای شما امکان پرداخت اقساطی نیز فراهم کرده است. علاوه بر این، کلیه سفارشات شما نیز کاملا محرمانه باقی خواهند ماند،‌ پس از این بابت نیز نگران نباشید. 

بیشتر بخوانید بستن

داستانی جالب و کوتاه از ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه تخصصی لیکو

هلدینگی در کانادا قصد داشت با کشورهای حوزه خلیج فارس در زمینه ساخت مصالح ساختمانی همکاری و در آن‌ها سرمایه‌گذاری کند. این هلدینگ از شرکت‌ها خواسته بود که کاتالوگی مختصر و در عین حال جامع برای آن‌ها بفرستند تا از بین آن‌ها انتخاب کنند. اما ضعف کارکنان شرکت‌ها در زمینه ترجمه کاتالوگ‌‌هایشان قابل باور نبود. یکی از مهندسان شرکت‌ها می‌گفت: «آخر مگر می‌شود در شرکت به این بزرگی مهندسی پیدا نشود که بتواند کار ترجمه کاتالوگ انجام دهد؟» جواب این سوال یک بله بزرگ بود. بله می‌شود. هر شخصی در یک زمینه تخصص دارد. یک مهندس خوب لزوما یک مترجم خوب نیست. ترجمه درست مثل مهندسی نیاز به تخصص فراوان و تجربه دارد.

کاتالوگ را در بازار جهانی می‌توان به عنوان شناسنامه شرکت دید و اشتباه، ابهام و کلمات قلنبه سلنبه در ترجمه کاتالوگ جایی ندارد. ترجمه کاتالوگ و بروشور باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تخصص دارند. بنابراین اگر می‌خواهید در بازارهای جهانی موفق شوید، ریسک ترجمه کاتالوگ و بروشور توسط افراد غیرمتخصص را نپذیرید و کار را به افراد حرفه‌ای بسپارید.

درباره لیکو

درباره لیکو

تا به حال اسم پرنده‌ای به نام لیکو را شنیده‌اید؟ لیکو پرنده‌ای زرنگ، چابک و مشهور به سرعت است که به صورت جمعی در جنوب ایران زندگی می‌کند. ما لیکوییم؛ چابک، سریع و آماده خدمت‌رسانی!

آیکن سفارش موفق
0
سفارش موفق
آیکن همکاران لیکو
0
همکاران
آیکن تعداد کاربران لیکو
0
کاربر راضی
آیکن تعداد خیرین لیکو
0
خیریه فعال
تصویر درباره لیکو

لیکو مورد اعتماد همه

چرا لیکو را انتخاب کنیم؟

کیفیت مثال زدنی

سرعت بی‌نظیر

قیمت استثنایی

خدمات پس از فروش فراموش نشدنی

و کلی چیز باحال دیگه...

خدمات لیکو

خدمات ترجمه تخصصی لیکو

شاهکار خدمات لیکو

در سال‌های اخیر رشته‌های دانشگاهی تخصصی‌تر شدند که باعث گسترش لغات و اصطلاحات تخصصی شده. در لیکو مترجمان ما فقط می‌تونن به صورت تخصصی در یک حوزه با ما همکاری کنند، اینطوری مترجمان مجبورن هر روز بهتر از قبل با رشته مورد نظر شما دست و پنجه نرم کنند. ما تمام رشته‌ها رو تحت پوشش قرار می‌دیم برای دیدن رشته‌ها کلیک کنید.

چرا لیکو بهترین خدمات ترجمه کاتالوگ را ارائه می‌دهد؟

دنیای امروز، دنیای رقابت است. بسیاری از شرکت‌های ایرانی خواهان فعالیت و رقابت در بازارهای بین‌المللی هستند. اما دیگر تولید محصول باکیفیت برای رقابت و موفقیت در بازارهای جهانی کافی نیست و برای موفقیت بایستی محصول خود را درست معرفی کنید.

معرفی درست محصول در بازارهای جهانی بدون ترجمه ممکن نیست؛ زیرا طبق تحقیقات ۷۷ درصد مصرف‌کنندگان خرید به زبان مادری خود را ترجیح می‌دهند. با ترجمه کاتالوگ و بروشور می‌توانید مشتریان جهانی خود را به خرید دعوت کرده و کسب‌وکارتان را گسترش دهید. این ترجمه تاثیر زیادی در موفقیت و یا عدم موفقیت یک شرکت در بازارهای بین‌المللی دارد و به همین دلیل بایستی توسط مترجمین ماهر انجام شود.

سایت ترجمه آنلاین لیکو با شش سال سابقه در زمینه خدمات زبانی متخصصانی را گرد هم آورده است تا در سریع‌ترین زمان و با به‌صرفه‌ترین قیمت، بهترین خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور آنلاین را به شما ارائه داده و همه جنبه‌های استراتژی بازاریابی را در یک پیام کلی به مشتریان بالقوه انتقال دهند. با خیال راحت ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کاتالوگ و بروشور خود را به لیکو بسپارید و با کیفیت‌ترین خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور را با ارزان‌ترین قیمت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید بستن

قیمت ترجمه کاتالوگ و بروشور

برآورد هزینه و قیمت ترجمه کاتالوگ و بروشور، به عواملی مثل سرعت، زبان و کیفیت بستگی دارد. برای مثال قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی کاتالوگ و بروشور از قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی کاتالوگ و بروشور به دلیل گستردگی زبان فارسی بیشتر است.
برای محاسبه دقیق قیمت به صفحه تعرفه‌های لیکو مراجعه کنید.

محاسبه‌ قیمت ترجمه

"*" indicates required fields

تصویر نحوه ثبت سفارش ترجمه لیکو

نحوه ثبت سفارش

نیاز نیست پیچیدش کنید فقط کلیک کنید و فرم رو پر کنید.

آغاز تا پایان سفارش

روند ثبت سفارش ترجمه لیکو
روند ثبت سفارش ترجمه لیکو

مورد اعتماد بیش از ۳۶۰۰ کاربر خوشحال

سوالات متداول

ترجمه کاتالوگ به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟

در پلتفرم لیکو خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور فعلا فقط به زبان انگلیسی و فارسی انجام می‌شود.

هزینه ترجمه انواع کاتالوگ و بروشور چقدر است؟

هزینه ترجمه کاتالوگ و بروشور با توجه به تعداد کلمات، تعداد صفحات، زبان مبدأ و زبان مقصد و همچنین زمان درخواستی برای تحویل فایل ترجمه‌شده متفاوت است.

آیا امکان ترجمه کاتالوگ و بروشور به‌صورت فوری وجود دارد؟

بله شما می توانید برای ترجمه سریعتر کاتالوگ و بروشور های خود از خدمات ترجمه فوری کاتالوگ و بروشور یا ترجمه موشکی کاتالوگ و بروشور استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا امکان ترجمه محتوای تبلیغاتی در سایت هم وجود دارد؟

بله شما می توانید محتوای متنی تبلیغات خود را در غالب خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور یا خدمات ترجمه سایت برای ما ارسال کنید.

آیا محتوا و اطلاعاتی که برایتان ارسال می‌کنم، محرمانه باقی می‌ماند؟

بله حفظ محرمانگی یکی از ارزش های اصلی پلتفرم لیکو است و ما حفظ محرمانگی محتوای ارسالی توسط شما را نه فقط برای سفارش ترجمه کاتالوگ و بروشور بلکه برای تمامی خدمات ترجمه تضمین میکنیم.

در رابطه با ترجمه کاتالوگ و بروشور به راهنمایی بیشتری نیاز دارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فرم مشاوره رایگان لیکو